Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość Dzień dobry GUARDIANKI -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie guardianeczki w pierwszy dzień wiosny!!!🌻🌻🌻 I od razu zaświeciło słoneczko i jest jakoś cieplej na duszy❤️ Jak się dzisiaj czujecie? Mam nadzieję że nastroje znakomite🌻:classic_cool:🌻 Szkoda że Maziaczka z nami nie ma a i Edyta mało ostatnio pisze, Klara się gdzies zgubiła :( Cieszę się że przybyło tyle nowych twarzy:D to super że się do nas przyłączyłyście:classic_cool: Dziewczyny guardianka możecie łączyć z ciepłym jedzonkiem, nie ma przeszkód, tylko aby nie było za gorące babcia ma ciekawe pomysły na łączenie tego z normalnym jedzonkiem Z sokiem jabłkowym tez jest super:D Not o teraz do lata... do lata.... do lata..... mamy być wszystkie jak jedna laseczki:classic_cool: Co wy na to?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjkaaaa
dziekuje Guardianki...bede dodawac do zupki takiej bardzo cieplej :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyjka:D fajnie że jesteć z nami 🌻 jak ci smakuje z zupką to wcinaj tylko pamiętaj o piciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wiosna**
wiosna...cieplejszy wieje wiatr wiosna... znów na ubyło lat a może kilogramów hihi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu wiosennie nas nastraja👄 a i ja mam niewielkie powody do radości bo czuję że mam luźniejsze ubrania🌻 chociaż waga nie drgnęła ani torchę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wiosennie dzisiaj:D Aż się żyć chce A ja czuję się bardzo lekko jak motylek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc WAM!!!! Dorota...biore V.V. tak długo jak Ty...i żadnego uczucia nawet luzu w ciuszkach nie mam :( zazdroszcze Ci ze juz widzisz efekty... Pozdrawiam Was wszystkie i zycze dalszych sukcesów - wciaż czekajac na jakies efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjkaaaa
jesli chodzi o picie duzej ilosci wody przy spozywaniu vis vitalis to mysle, iz nalezy to robic aby pod wplywem wody pecznialo to w zoladku...mnie nie chodzi o odchudzanie, wiec chyba nie bedzie mialo znaczenia czy wypije duzo wody czy nie...ja chce tylko odzywic swoja skore,wlosy itd :) ale i tak wielkie dzieki za porady...ja tez sie ciesze,ze przylaczylam sie do takiego rzadko spotykanego, milego grona jakim jestescie...pozdrawiam serdecznie i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wiosenny dzionek🌻 dziś rano moja waga drgnęła, :) o 0,5kg ciekawa jestem co dalej :) Fitstyl, ja zaryzykuje twierdzenie, może Twój organizm uważa, że ważysz właściwie i nie masz się czego pozbywać? 🌻 ile masz wzrostu? Widziałyście już to ? Taka zabaweczka http://zdrowie.onet.pl/1208822,2413,,kalkulator.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie tu u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki w ten piękny wiosenny dzionek🌻 Cieszę się że macie sukcesy w odchdzanku:D Dydajka nawet jeśli nie chcesz się odchudzać to i tak musisz dużo pić, ponieważ błonnik działa też oczyszczająco na jelitka :D a to właśnie pozbycie się złogów znacznie poprawia stan naszej cery:D Oczywiście wpływ witamin jest ogromny ale najwazniejsze jest oczyszczenie organizmu, to i witaminy się lepiej wtedy wchłaniają:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjkaaaa
oki doki, i tak codziennie wypijam 1,5 litra wody niegazowanej,wiec to nie bedzie stanowilo dla mnie duzego problemu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Mariola, dzieki za spostrzeżenia ale wiesz...niestety chyba nie waze odpowiednio (nawet nie mam 160cm wzrostu:() odkad studiuję przytyłam 13kg :(:( nie wiem,moze ja cos zle z tym visem robie:/...a moze jeszcze troszke czasu potrzebuje zeby zaczał działac..?! bede informowac! /dzis na obiad zjadłam V.V. z goracym kubkiem pomidorowym - smakuje świetnie!!! - polecam/ pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Zauważyłam ostatnio, że moja cera jakby się poprawiła, myśle, że to zasługa Vis, ważenie dopiero w sobotę, ale coś czuje , że chyba efektów tym razem nie będzie, czuje się, jakby się wszystko zatrzymało, mam nadzieję, ze to minie. Najgorsze jest to, że zawsze miałam i mam problemy z zaparciami, przez to czuję się pełna i brzuch wielki, ogólnie Vis fajnie na mnie działa, jeść mi sie za bardzo nie chce, więc po raz pierwszy w życiu dieta nie jest dla mnie udręką. Dzisiaj byłam na imieninkach i dałam radę bez objadania, przed wyjściem wypiłam Vis, a na imprezie tylko sałatka dla towarzystwa. Pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 FitStyl i Lenka 🌻 zaręczam wam że za chwilę będziecie miały takie efekty że aż się same zdziwicie❤️ ja też tak miałam na pocxzątku a potem to poleciało ....... Dobrej nocki dla wszystkich Guradianek🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-->DZIEKUJE! własnie tego teraz potrzebowałam!!!bo powoli zaczynałam wątpić :( Lenka - ja tez własnie tak jak Ty miałam zawsze problemy z zaparciami-ale jak rano wypije Vis to po południu toaletka - wierze Julce i trzymam za nas kciuki!!! Pozdrawiam!!! Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoko
JESTEM Z WAMI GUARDIANAMI:D 🌻:D🌻:D🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim Guardiankom!!! 🌻❤️🌻:)❤️🌻:D🌻 /wazylam sie...waga niestety w miejscu.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE TEŻ WAGA ANI DRGNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna! promyczek nadziei!!!!!!!!!!!!! : dzis mam o wiele wiele bardziej płaski brzuszek! juz nie jest taki nadęty - moze zaczyna działac V.V. nie łammy sie!!!jak na mnie zaczyna działac to i na Ciebie zacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:) FitStyl:) Ja sobie znowu pozwole na przemyślania;) Bo Babcia mówi często, że nasze organizmy oczyszczaja sie ze złogów zalegających w jelitach. Ja do końca nie wiem o co chodzi, ale zazwyczaj wszystko sobie jakoś wyobrażam:) no i doszłam do wniosku: Złogi to pozostałości po np. złych nawykach zywieniowych i przetworzonych współcześnie chemiach. Im bardziej przetworzone tym większa chemia. Dlatego tez (tutaj resztam mojej wyobraźni na ten temat) :) jeśli visa dodam do goracego kubka, to on zamiast \"walczyć\" ze złogami które już mam, \"walczy\" z tym nowym z goracego kubka. Więc mam watpliwość co do takiego łączenia. hmm Ja coprawda tez narazie efektów nie mam, więc to jest tylko gdybanie. :)Jednak zachowuje niegasnący optymizm, że nam się wszystkim uda :) conieco dościgniemy Babcię. Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam z całego serca żebyście mnie doścignęły:D będzie mi bardzo miło jak ktoś nawet mnie prześcignie:D Powiało cieplejszym powietrzem i idę teraz na spacerek po parku żeby vis miał troche zajęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonia
Witam serdecznie jestem tu nowa poczytałam sobie wasze wypowiedzi i jestem pełan podziwu za wytrzymałość w odchudzaniu. Postanowiłam też pozbyć się kilogramów tylko nie wiem czy wytrzymam ten straszliwy głód. Powiedzcie co jeść żeby nie być głodną czym oszukiwać żołądek żeby nie było tego "cholernego" ssania. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wróciłam, mam nadzieję że na długo. Miesiąc bez komputera - myślałam że się wścieknę. Teraz mam czas poczytać dokładnie wszystkie wpisy a nazbierało się tego sporo przez ten czas no i w innych sprawach internetowych mam sporo zaległości.Moja waga niestety bez zmian a ostatnio ciągle mam jakieś wzdęcia i wrażenie przepełnienia brzucha, nie sądze że powodem jest vis bo zjadam tylko 2 łyżeczki dziennie. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zoniu :) my właśnie zajadamy sobie Viska, by nie czuć ssania w żołądku i zaręczam, że to pomaga. Ja powiem szczerze, ze jakoś specjalnie głodna nie chodzę, a jem naprawdę dużo mniej niż zazwyczaj. Dziś jadłam na przykład : śniadanie - Vis II śniadanie - jogurt z 2 łyżkami otrębów , obiad - zupa warzywna, po południu zjem jakiś owoc + VIs, jutro na śniadanko płatki owsiane z mlekiem, na obiad jakieś mięsko + surówka, w miedzyczasie warzywka lub owoce, myśle, że nie jest to zbyt rygorystyczne, ale też nie aż takj wiele. pozdrawiam Was dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam... Mariola...z tymi złogami to jest tak jak mówisz! a łaczenie z goracym kubkiem...tez myślę ze masz racje! chyba nie bardzo to przemyślałam i wzięłam mechanicznie!!! Dziekuję Ci za rade!!! zycze miłego wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Guardianeczki 🌻 Szczególnie te nowe koleżanki:D i te nieco starsze:D i te stare które wreszcie z wiosną powróciły ....MAZIACZKU o tobie mowa kochana:classic_cool: wreszcie jesteś z nami bo tu już tęskniłam strasznie😠 Jestem już w domku wreszcie i mam dzisiaj ochotę na fuskowe mazidełko:classic_cool: bo skóra jest taka fajna po tym 🌻 Dziewczyny co mają malutkie zastoje - TO MINIE!!! za kilka dni wasza waga zacznie spadać:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×