Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

tak,tak jak miłosc to i zazdrosc.....:P co dzis pijemy?:D salutku jestes, mam cos dla Ciebie............ 😘 😘 😘 :P:P:P dobra solniczusiu nie nerwuj sie... zrobiłam to specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj bmw bo przegniesz pale... lepiej pij jak polewam,dzis whisky z cola;) a masz troche lodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tym lodem mała hahahahah:D:D:D:D nie mam loda(spytaj saluta moze Ci da...:P ) ale moze byc bez, wazne zeby cola była zimna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P bmw Ty to jkaas niewyzyta jestes?? gdzie masz swojego terroryste cooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przylazłam:) powitać tutaj wsiech powitać:D Co pijecie? Lejcie wszystko jedno co byle duuuuuuużo:D He he normalnie wepchałam się na krzywy ryj bez wpisowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terrorysta u siebie w domu .dal mi odpoczac od siebie..:D taaaa głodnemu chleb na mysli:P a noz widelec...salut moze ma troche lodu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha myślę , że on ma lód na wyposażeniu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo heloł Aagness,jak nas tu znalazlas:P przydal by sie jakis facet dla Was,bo ja mam saluta:P tylko gdzie on?? pijemy dlaej dziewczynki,polewam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlup w ten głupi dziub:P a jak nzlazłam?? hmm... informatyk potrafi ...buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tylko wiecej chcetnych facetow nie ma nie wiedza co traca..........:O znowu jakis casting czy co?:D aagness kto ma głupi to ma głupi:P ja tam mam piekny,mowiac skromnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj polewajcie szybko i lece lulu bo zaczynam padac ryjkiem na klawiature:P tloske sie wymecylam dzisiaj i terrorysta mi sie budzi:P a noz widelec bedzie jaka wymiana poglądów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa a moze jeszcze jeden topik :\"zapraszamy na whisly z cola,ale tylko z lodem kto ma:\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno bmw to z tym dziobem to takie wsiowe powedzonko a Ty mi tu piszczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagness u nas sie mowi \"chlusniem bo usniem\":P witaj beebee🖐️ pijesz z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wsiowe to dlatego nie znam..:P Ty to masz pomysła solniczka......bedziemy skakac po 3 topikach..:P dawaj moze tez znajde jakis obiekt.......pragnien:P:D aagness Tobie to tez dziewczynko jedno w glowie.:P beebee dołaczysz sie do nas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam topiku tylko z lodem...a ta wsza tutaj siedzi:O;) masz racje trzeba zaraz spadac😭 to to siup w moj piekny.....:P ;) jutro znowu wstane z kacem ciekawe kto za mnie załatwi milion spraw i pojdzie do pracy..???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam przejmujesz sie ?? dmay rade nie pierwszy dzien tak wstajemy wiec bedzie ok:D polej jeszcze ,tylko gdzie te lody???/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie pytam gdzie te lody.........a najlepiej smietankowe...;) jatam moge siedziec tylko juz mi szkoda tych ludzi co jutro stana mi na drodze..bo jak jestem nie wyspana to jestem okropna:O ale coz Ty to na pewno nie bedziesz to czym tu sie martwic...;) aagness znowu Cie wsiorbalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszla szpagaty robic;) no na pewno nie bede to ja :p ale jak ja sie jutro nie wyspie,a z rana mamy wizytacje,i jak oni trafia na moj zly humor....oj bedzie sie dzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beebee a masz loda?:D solniczka najwyzej zmienimy prace....:Djak nas pogonia.... to polej cos bo przez małe ilosci chce mi sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam- pistacjowego i o smaku bialej czekolady :D a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala czekolada mniammm moja ulubione... eeeej daj troche:D solniczka nie spimy...pijemy ,polej nooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no beebee ale zaszalalas:p pistacjowy....;) no polewam dalej polewam,i czekam na saluta,mial juz byc... pewnie lozko grzeje;)a praca nie zajac nie ucieknie,co nie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo salut gdzie jeeestes?? my tu pijemy a Ty jak zawsze kazesz na siebie czekac! nie badz baba przyjdz juz,to baby sie spoznija zawsze ,a nie prawdziwi mezczyzni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok zostawiam Wam kochani te lody slodkie, a sama spadam bo juz odchodze stad pol godz chyba ;) paaaaaaaaa 👄 wypijcie moje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×