Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Nadzieja26
Jutro napisz koniecznie jak to się rozwinęło...u mnie mija 3 dzień jak się spóźnia,pomimo tego dziwacznego testu caly czas mam nadzieję...trzymam kciuki!bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
i nic i nic i nic i zero!!!!!!!!!!!!! jest!!!!!!!! nie mam miesiączki czas zabrać się za testowanie ale jakoś siusiu mi się nie chce chyba się stresuje... ale robię.... zachwilę wam napiszę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
JEJUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! są są są są II nie wiem sama co mam myśleć ale oczy chyba mnie nie mylą zaszłam!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna kreska jest bardzo widoczna a następna trochę mniej ale jest widać ją uuufffff chyba zrobie kolejny żeby się upewnić ale się cieszę nie mogę się doczekać kiedy powiem mężowi... wy jesteście pierwsze muszę mu jakąłś niespodziankę zrobić. haha najprawdopodobniej zostanę mamusią jednak ciało mnie nie oszukało............... objawy były czytelne!!!!!!!!!! kocham was dziewczynki tak bardzo jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mycha!!!!:):):) Cieszę się bardzo:) I trzymam kciuki za resztę P.S Jest tu ktoś ze Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glammyx, Śląsk się zgłasza :) Pełna_Nadziei, biorę, choć mój gin uważa, że to tylko taka moda i nic to nie daje... Ale, mówi, jak pani ma być przez to spokojniejsza, to niech sobie pani bierze. :) To biorę jedną tabletkę rano. Za półtorej godziny idę na badanie krwi. :) Ciągle trzymam za was kciuki, Baby22 i reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany bardzo się cieszę!!!! MYślisz już o jakimś lekarzu albo szpitalu? Ja lekarza wybrałam, a szpital - to zależy, gdzie ten lekarz będzie pracował, bo zawirowania jakieś są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lekarza to najpierw poszłam do gina tego, do którego zawsze chodzę. Co do położnika, to słyszałam tyle peanów na cześć dr. Wieczorka z Łubinowej, że jak się potwierdzi na 100%, że jestem w ciąży, to chyba się do niego umówię... A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę już do dra Cholewy. Specjalista, ma najlepsze USG. Przyjmuje w Świętohłowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Mycha, GRATULACJE z całego serca tego ci życzyłam, buziaczki:) Mówiłam ci ze to jest to. A jak sie teraz czujesz , jakie masz objawy. Ja narazie czekam i czekam po planowny @ dopiero za tydzień, ale ten tydzien to dla mnie jak rok, chyba nie wytrzymam. Jak pamiętam to @ miałąs ostatnio 15 wrzesnia to wg obliczeń termin porodu powinnas miec na 22 czerwca-na poczatku wakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki ja czekam na @ dopiero 26 ale mam nadzieje ze3 sie nie pojawi ... maz juz sie nie moze doczekac ... a ja cała w niepokoju ... bardzo mi zalezy zeby byc w ciazy ... staranka zaczelismy 6 paź i tak czekam i czekam ... strasze to czekanie ale ćwicze kolezanki jak to jest z ta kreska od pepka w doł ... jakas sie pojawiła ale taka niezbyt mocna ... widac te kreske ale nie tak bardzo ... o co chodzi ?...i mam bole podbrzusza tak mnie pobolewaja/.... nie wiem co jest czy to mozliwe ze to jakie kolwiek objawy ciazy?.... prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
mija 30 czuję się wspaniale nie poszłam do pracy wzięłam urloop, muszę się z tym oswoić, ciągle się boję że może to jakaś pomyłka. mam nadzieję że nie pod koniec miesiąca idę do gin ale objawy mam dalej. a co do kreski od pępka to też mi się taka pojawiła jakiś tydzień temu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na l4 do piątku, miałam tydzień zwolnienia. Potem do pracy, ale na[rawdę nie wiem jak dam sobie radę, bo mam okropne mdłości. A u mnie w pracu to wóz albo przewóz. Jak zwolnienie to do końca ciąży a jak nie, to pracować ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha21 a jak ona wyglada u ciebei ? i powiec ile mineło od Przytulanek?...(sorki ze pytam)ale ta Ciekawosc ..:) poniewaz nie mam pojecia czy tak szybko moze to sie dziac ze od 6 sie staramy dzisiaj mamy 16 i juz mam Tę kreske .. czy to mozliwe?... jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Przeczytałamciekawy fragment artykułu-przeczytajcie i potraktujcie jak ciekawostke:) Badania zespołu dr. Yarona wykazały, że u matek, które urodziły dziewczynki (184), poziom hCG był już 16. dnia ciąży średnio o 18,5 proc. wyższy w porównaniu z matkami, które urodziły chłopców (163). Z czego wynika, że test ciążowy wcześniej pokaże 2 kreski, gdy kobieta spodziewa się dziewczynki - niż gdy spodziewa się chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mija bardzo ciekawe ... ja jeszcze nie robiłam testu :) poczekam do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, jakis czas mnie nie było a ile tu się dzieje. Na początek moje gratulacje dla wszystkich "nowych" mamus - ale fajnie, ze wam sie udalo i mozecie sie juz cieszyc swoimi fasolkami. A wszystkim, które czekaja i jeszcze nie wiedza zycze braku wstretnego @ i obyscie juz tez nosily fasolki. Wiecie fajnie jest sledzic tutaj wasze losy - sama niestety narazie nie moge sie pochwalic jakimikolwiek objawami i cos mi sie wydaje, ze jeszcze bede musiala na nie poczekac, ale i tak wciagnelam sie w to forum. Dobrze, ze mozna tutaj sie wyzalic i napisac co nam na sercu lezy. Narazie postanowilam sobie odpuscic i nie myslec o tym co moglabym ewentualnie zrobic, zeby szybciej zostac mama, choc to strasznie trudne. A wy dlugo juz staracie sie lub staralyscie zanim sie udalo????? Hehehehe rozpisalam sie, ale jakos tak musialam sobie ulzyc :) Buziaki i duzo zdrowia dla wszystkich fasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie chyba dziewczynka :) Byłoby fajnie, choć wyobraźcie sobie, że dziś przed śniadaniem w ciągu 15 minut bez wojen wybraliśmy imiona dla obu płci :) Więc jestem ubezpieczona. Jutro mam wyniki badań krwi... O kresce pod pępkiem pierwsze słyszę, muszę się przyjrzeć w domu :) Fadeintoyou, u nas było tak, że niby zaczęliśmy o tym mysleć rok temu, ale chyba bardziej się nie staraliśmy, niż staraliśmy. W zeszłym miesiącu powiedziałam - koniec, trzeba się na coś zdecydować. No i udało się - mam nadzieję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek79
hej dziewczyny! gratuluje nowym mamusiom i trzymam kciuki za starajace sie, bedzie dobrze!!! Ja tez juz sie troszke miesiecy staram i jest promyk słonca na horyzoncie:-) mam takie pytanie, jak sie liczy w ktorym tygodniu ciazy jest kiobieta? Od momentu prawobodobnej owulacji czy od ostatniej @? chyba zwariuje ze szczescia jak sie okaze ze nam sie udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagle mysle o ciazy przez cały dzien całymi dniami ... ja tak pragne dzidziusia ... dziewczyny co u was kazda trylko czeka ...i czeka a mi jeszcze w głowie ta kreska na brzuchu ale bardzo słaba i sie nakrecam ..:( boje sie i niecierpliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Ja tez mam już schizy, bo ciągle o tym myśle, zaczynam powoli odczuwać bóle sutków i znów sie pojawiły bóle po prawej stronie i wciąż te zawroty głowy-śmieszne uczucie, ale moze to z przepracowania. Ja tez sie staram od 6 pazdziernika, wiec to moj 22 dzien cyklu. Ciąże tak na prawde liczy sie od dnia ostatniej miesiączki to tak bardziej dla ułatwienia lekarzom,bo dokładną date owulacji trudniej jest stwierdzić. -O rany a jakie imiona dla dzici wymyśliłas, zdradzisz nam? bo ja sama mam problem jakie imie bedzie najlepsze dla mojej potencjalnej kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Mycha!!!!! Jejku pamietam jak ja cieszylam,jak zobaczylam te druga kreche rozowiutka,leciutenko rozowiutka,ale byla!!! Piszcie jak sie czujecie w ciazy? Ja caly czas zle,teraz jest 14 tydzien,a ja nadal np. po ogorkach kiszonych mam mdlosci i chce mi sie wymiotowac.A Wy mamusie jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Hej Dziewuszki! właśnie wróciłam do domu... Na wstępnie Mycho kochana gratuluję!!!!! może mnie też sie udało skoro ostatnią @ miałam tak jak Ty 15 a jeszcze jej nie widać..już 4 dzień...tylko co z tym testem moim:(daje sobie jeszcze 2 dni...a może będzie po prostu chłopiec Mija:) Za reszte wspaniałych towarzyszek trzymam kciuki! Baby a co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija, powiem, jak lekarz potwierdzi, dobrze? :) Dziewczyny, powiem Wam, że miałam bardzo ciężki dzień. Nie dość, że szef kazał mi prawie cały dzień stać przy kserze (a to podobno bardzo jest niezdrowe w ciąży, i od razu na samą myśl się źle poczułam - a przecież mu nie odmówię, bo co powiem - jestem w ciązy i nie mogę?), to jeszcze na dodatek miałam inną nieprzyjemną sytuację w pracy i ogromny stres. Nie chcę być jedną z tych, co to dwie kreski na teście i od razu na L4, chcę pracować, jak długo będę mogła, ale czasami po prostu ręce opadają, jacy ludzie potrafią być chamscy... :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nina, możesz miec objawy typowe dla okresu, czyli m.i.n pobolewanie jajników. Ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakieś upławy plamienia i lekkie krwawienie .?już raz poroniłam w zeszłym roku w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pobolewal lewy jajnik,niektore osoby miesiaczkuja na poczatku ciazy,wiec moze akurat Ty tez.Plamienia moga byc,jak fasolka sie instaluje w brzuszku :) Nina ja tez poronilam,ale lekarz kazal mi zapomniec o tamtym..., powiedzial,to jest zueplnie inna ciaza,nie myslimy o tamtym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) Nina nie mysl o tamtej ciąży, dziewczyny mają rację - może to dość brutalne, ale było mineło. Teraz musisz dbać o maleństwo, które nosisz w sobie. Nie stresuj się i ciesz się ciążą, bo to cudowny okres w zyciu kobiety. Poza tym może to być plamienie implantacyjne lub po prostu należysz do kobiet, które normalnie mają @ na początku. Głowa do góry i nie martw się. O_rany: nie warto się stresować i przejmować idiotami. Niestety czasami tacy się trafiają i nic na to nie poradzimy. Teraz to dbaj o siebie i maleństwo. Pozdrawiam i milego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×