Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ostatnio tu nie zagladałam ale od wczoraj non stop wymiotuje jakas masakra nie wiem od czego, dopiero teraz mam toche siły zeby posiedziec w necie. Byłam u gina wogule mnie nie zbadała tylko dała skierowanie na usg tylko ze w szpitalu sa takie kolejki ze usg zrobia mi dopiero 29.11. katastrowfa. A co tam u was słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei, moze pojdz prywatnie bedziesz wiedziec na czym stoisz hm??? Pozdrawiam i mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha chyba tak bede musiala zrobic. No juz dzis czuje sie lepiej chociaz jeszcze mnie meczą mdlosci i okropna zgaga. Wykonczyc sie idzie .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
hmm ciekawe od czego to zależy, że jedna kobieta ma poranne mdłości itp, a inna nic... tak jak ja, no może zemdliło mnie z raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza dziewczynki. Czy ktoras oczekuje @ a wlasciwie ma nadzieje ze nie przyjdzie? Ja mam jeszcze tydzien. Na szczescie mam pracy wiec nie swiruje. Tylko niedziele mam wolna i w tygodniu tez nie mam na nic czasu wiec tylko czasami wpadam tu was poczytac. Staranka byly dzien przed owulacja a to podobno najlepszy dzien na starania. Tak mysle ze jeden dzien przed owulacja. Co tam u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
hej dziewczyny:) od 2 miesięcy śledzę wasze stania( a można rzec ze od 2 @hihihi) też z mężem starym się o dzidzie,ale coś nie idzie, na początku nie martwiłam się że nie mogę "zaskoczyć" ,ale tak już nie zaskakuje 6 m-cy... trochę długo, myślałam ze to taka prosta sprawa... kurcze tyle fajnych dziewczyn ma z tym problemy....DIANAKARINA1983 jesteśmy w tym samym wieku:) i patrze że w tym samym czasie mamy mieć @, wiec życzę tobie i sobie oraz wszystkim staraczkom POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja dzis podejmuje nastepne staranka .... jutro prawdopodobna owulka wiec trzeba działać ..... trzymajcie kciuki.... moze wkoncu sie uda no chyba ze juz sie udało a jeszcze o tym nie wiem. Dziwnie sie czuje ale miałam ostatnio @ wiec czekamy na usg i zobaczymy co bedzie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakulka21
witam ,jestem tu nowa i postanowiłam coś napisać ,ja podobnie jak dwie dziewczyny wyżej spodziewam się okresu 20 .11 i zastanawiam się czy objawy które mi się zaczęły to ciąża ,byłoby to naprawdę cudowne zaskoczenie ,pomimo iż mam już dwójkę nastoletnich dzieci,zapragnęliśmy takiego maluszka razem z mężem i ciekawe czy nam się udało,pozdrawiam wszystkie już mamusie i oczekujące na maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie martina i kakulka trzymam za nas mocno kciuki. Razniej kiedy jest nas wiecej i mozna sie wygadac :) Martina a masz juz dzieci ? Ja sie staram o pierwsze :) Kakulka fajnie ze sie zdecydowaliscie na szkraba :) pelna nadzieji przyjemnych i owocnych staran! :) Aisha a co yam u Ciebie? Podekscytowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Aisha jak tam samopoczucie ?? 17 juz niedługo... pewnie juz sie doczekac nie mozesz ??? na 100% bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Kilka stron wcześniej miałam swój wątek na temat starań i negatywnego testu. Nie musiałam go robić jeszcze raz, bo 1. 11 dostałam okres. Na szczęście nie wpłynęło to na mnie depresyjnie. Okres szybko się skończył a wraz z nim, moje myślenie na temat posiadania dziecka. Oczywiście nie, że nie chce go mieć, po prostu nie myślę za każdym razem, że to może już. Wrzucamy na luz i wierzymy, że to będzie receptą na sukces. Nie mierzę temperatury, nie robię testów owulacyjnych. Mamy chęć i kochamy się codziennie. I mamy nadzieję, że się uda :) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Kilka stron wcześniej miałam swój wątek na temat starań i negatywnego testu. Nie musiałam go robić jeszcze raz, bo 1. 11 dostałam okres. Na szczęście nie wpłynęło to na mnie depresyjnie. Okres szybko się skończył a wraz z nim, moje myślenie na temat posiadania dziecka. Oczywiście nie, że nie chce go mieć, po prostu nie myślę za każdym razem, że to może już. Wrzucamy na luz i wierzymy, że to będzie receptą na sukces. Nie mierzę temperatury, nie robię testów owulacyjnych. Mamy chęć i kochamy się codziennie. I mamy nadzieję, że się uda :) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina1983
Nie nie mam jeszcze dzieci, staramy się o pierwsze. Zycie jest takie przewrotne!!!, jak kiedyś żyłam od @ do@ żeby tylko nie być w ciąży tak teraz jest totalnie na odwrót.... buziaczki staraczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Aisha Dianka co u Was:)?U mnie dziś równy 12 tc i brzuszek jak mała piłeczka,musiałam już kupić spodnie ciążowe chociaż przytyłam tylko kg:)Mam nadzieję że niedługo Wy będziecie opisywać swoje dolegliwości ciążowe i czekać na dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki nie odzywalam sie bo jakos czasu nie bylo wrocilam do polski i jestem jak narazie zadowolona kochnie moje tez jest zadowolone ze jestem juzprzy nim a nie tys. km od niego no moja ciaza jest ok tylko w karcie mam napisanie ze moge miec komplikacje i nie wiem czy to wymysl poloznej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka bardzo dobre podejscie :) martina tez tak mialam jak myslalam o ciazy to najgorszy koszmar bylby a teraz czekam aby @ nie przyszedl :) ale teraz mi sie instynkt wlaczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś wogóle nie chciałam mieć dzieci a teraz czekam na drugie i jestem bardzo szczęśliwa:)Dodatnik który tc u Ciebie i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
Hej Dziewczyny! Kochałam się bez zabezpieczenia 4dnia okresu ! była to już końcówka! Cykl 25-26dni. 5 dnia okresu już nie miałam a zazwyczaj mam jeszcze lekkie plamki. Okres miałam od 25 .10 do 28.10. Dzien pozniej miałam silne 45 min wymioty. Dodam , że nie zatrułam sie niczym! Tydzien pozniej ok 5.11. pojawil się dziwny smak w buzi , jakbym miała folie aluminiową w buzi. Smak ten utrzymuje się do dzis. Czuję się w miare ok.. jak przed okresem. Cycki swędzą i są troszke wiekszę ale to może przez zblizajacy sie okres! Powinnam go dostac 19.11 . Stan zblizającego się okresu mam od kilku dni, nigdy tak wczesnie nie spodziewalam sie miesiączki. Czy możliwe , że zaszlam w ciąże 4 dnia okresu?! dodam ,że nie "pozbyłam" plemników po wszystkim tylko poszłam spac.. aha no i tego 4 dnia okresu już prawie nie było- mała plamka po całym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
jeszcze jedno duzo piję i czesto biegam do ubiacji :) brzuch mnie nie boli , nie jest wiekszy wszystko w normie ! tylko tam na dole jakbym miala okres no i ten metal na podniebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
no i mam ślinotok i odbija mi się po kazdym posiłku, troszeczke mdli.. ale troszeczkę.. wiem że na wymioty i mdłosci jesli jestem w ciązy i tak jest za wczesnie wiec tego objawu akurat nie biore pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi a test robilas? Zrob test, bedzie wiadomo:) Dziewczynki, poki co walcze z okropnymi zmianami nastroju, bolami glowy i ogolnym rozwaleniem i rozkojarzeniem, do czwartku juz tylko 3 dni, wiec fajnie. No i jesli wszystko jest nadal ok-zaczynam stymulacje, a potem bede sie stresowac, czy komoreczki sie pojawily i urosly na tyle ile potrzeba. 3majcie kciuki, wszystko rozwiaze sie w ciagu 2,3 tyg. No i zycze, by paskudna @ nie przylazła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiach fajnie musisz wygladac, fajny taki brzusio:) dzieki za zainteresowanie:) pelna nadziei, dianka dzieki ze o mnie pamietacie:) dodatnik, moze skonsultuj to z lekarzem jakims innym? zapytaj dlaczego moga byc te komplikacje? >? >? >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
Nie robiłam, czekam do niedzieli na okres :) wiecie wszystko ok ! bole jak przed miesiączką ! slinotok można sobie jakoś wytlumaczyc , sennosc tez bo jesien mamy ale skad ten metaliczny smak w buzi...... jakbym miała folie aluminiową przyklejoną do zebów .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi dolegliwosci ciazowe ale ja tez tak kiedys mialam i ciazy nie bylo Aisha glowa do gory juz niedlugo bedzie monitorowanie i opisywanie dolegliwosci ciazowych przez Ciebie :) Dodatnik to dobrze ze sie zeszliscie. Dosiach fajnie ze o nas pamietasz i zagladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha niedługo Ty napewno będziesz chodzić z takim brzusiem i wyklinać poranne mdłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas zaglądam ale coś mało piszecie a ja ostatnio nie mam siły na nic:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×