Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Kochane u mnie 6 tygodni po zabiegu a @ nie ma, mam nadzieje ze nie rozregulowalo mi sie wszystko a z tak bardzo. Pozdrawiam kochane! Dianka jak sie czujesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_27
Witam wszystkich. Po 3 latach staran w piątek lub sob bede mieć 1 iseminacje.Jestem podekscytowana jak głupia tym faktem.Wczoraj byłam na monitoringu i doktorek wyliczył mi ze mam chyba z 10 pecherzyków po clo, w tym tylko 3 są duzej wielkosci tzn.13mm. Jutro kolejny monitoring i pewnie juz dowiem sie dokładnie co i jak.Nigdy w zyciu nie przypuszczałam,ze nie bedziemy mogli mieć dzieci normalnie. Zycze wszystkim samych 2 kresek i przesyłam pozytywne fluidy :) Aisha_23 głowa do góry. Która miała juz iseminacje? i jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_27
Witam wszystkich. Po 3 latach staran w piątek lub sob bede mieć 1 iseminacje.Jestem podekscytowana jak głupia tym faktem.Wczoraj byłam na monitoringu i doktorek wyliczył mi ze mam chyba z 10 pecherzyków po clo, w tym tylko 3 są duzej wielkosci tzn.13mm. Jutro kolejny monitoring i pewnie juz dowiem sie dokładnie co i jak.Nigdy w zyciu nie przypuszczałam,ze nie bedziemy mogli mieć dzieci normalnie. Zycze wszystkim samych 2 kresek i przesyłam pozytywne fluidy :) Aisha_23 głowa do góry. Która miała juz iseminacje? i jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher26 : pochwale sie w razie czego ;D lub tez pożalę sie , gdyby jednak wyszlo inaczej... mimo wszystko Tobie zycze II ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha to dlugo ale moze organizm dochodzi do siebie po poronieniu. U mnie zadnych objawow. 9 ty tydzien i wszystko dobrze. Czasami mnie zemdli ale leciutko. Czekamy do konca pierwszego trymestru zeby powiedziec rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika_F Ja chyba do weekendu nie dam rady tak mnie korci :( Może jutro rano jakiś mały teścik osikam ;D Lepiej nie, ale nie ręczę za swoje czyny poranne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher26 : Oj , zebys wiedziala jak mnie korci !!! Ale jutro bedzie 11 dzien po stosunku , wiec wole jeszcze poczekac te pare dni , zeby test byl bardziej wiarygodny :) a jak sadzisz , jak sytuacja sie okaze u Ciebie? masz jakies przeczucia :) ? bo ja jednak mysle , ze u mnie nic z tego:( ze te objawy to wszystko przez odstawione tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika_F W zeszłym cyklu miałam mocniejsze dolegliwości i nic z tego nie wyszło :( W tym od wczoraj mam przeczucie że nici, choć nadzieje mam ogromną!!! :) Ja to jestem tak niecierpliwa, że jak już postanowiłam, że chce dzidzie to ma być już, teraz, natychmiast, a tak chyba się nie da... :( Ogólne to zły dzień dziś mam/miałam. A w ogóle to mąż się ze mnie śmieje bo od kilku dni przynajmniej raz dziennie ryczę jak głupia heh wczoraj to się popłakałam bo M nakrzyczał na naszego pieska :( To ja w ryk, że bidulek się przestraszył :P Nie wiem albo to hormony albo wycieńczenie bo ten wybuch nie był normalny. My jesteśmy jakoś 10 dpo wiec podobnie jak Ty/Wy. Dużo ich było w tych dniach wiec liczę tak mniej więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teachers26 : Nadzieje trzeba miec zawsze! :) chociaz ja jej nie mam. Bralam tabletki zeby zapobiec ciazy , ale w takiej sytuacji jak moja to maluszek bylby super mile widziany! ahh im wiecej o tym mysle , tym bardziej sie nakrecam, a boje sie rozczarowania! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś głupia zrobiłam test :( Mąż mnie namówił wczoraj wieczorem :( Nie spałam pół nocy Już od 1:00 AM się budziłam. Testowałam Aconem wyszła.. jedna gruba krecha :( Jestem 3-4 dni przed @. Tak sobie tylko myślę.... bo zrobiłam dziś też test owulacyjny (zostały mi po owu), wiem że on też wychodzi pozytywne w ciąży przed @ a mi dziś taki wyszedł (testowa w zasadzie tak samo ciemna jak kontrolna) ale czy nim się testuje rano jak ciążowym, z porannego moczu (tak zrobiłam) czy tak jak przed owulacją - popołudniu nie z porannego moczu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher26 : Moze test byl zrobiony za szybko i jest za male stezenie hormonu , zeby wykazac ciaze? wkoncu jestes 3-4 dni przed miesiaczka..a co do testu owu , to za bardzo sie nie orientuje , gdyz nigdy nie robilam , bo ciagle bylam na tabletkach anty ( z kilkoma przerwami miesiecznymi ). Skoro piszesz , ze test owu tez moze wykazac ciaze , to moze jest jakas nadzieja! :) kochana , glowa do gory ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 33
hej dziewczyny jestem w ciąży ok 2 tygodni. Pobolewa mnie brzuch i zastanawiam się czy to normalne. nie biorę żadnych leków. Jak to wygląda u was. poradźcie co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska a kto ci stwierdził 2 tygodniową ciążę?Byłaś u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka cieszę się że wszystko ok,ja mam jutro wizytę u gin,właśnie zaczęłam 3 trymestr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 33
byłam wczoraj u ginekologa i widać ciałko zółte . minęło 20 dni od spodziewanej miesiączki i bete miałam 234, wiec ciąża jest na pewno. Tylko martwią mnie te bolę podbrzusza... bo wcześniejszą ciążę poroniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska może weź no-spę,takie bóle są normalne ale jeśli będą się nasilały to skontaktuj się z gin-em i nie martw się na zapas:)Tc liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 33
dosiach czy Ty dostałaś jakieś leki na podtrzymanie ciąży, czy miałaś i jak często badany progesteron? Wiem ze świruje ale staram się o dziecko od 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska ja poszłam dwa dni po spodziewanym okresie ale na usg nie było nic widać jeszcze,mimo to moja gin przepisała mi luteinę i kazała przyjść za 3 tygodnie.Po tych 3 tyg zobaczyłam już serduszko ale luteinę brałam do końca pierwszego trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata przy 10pecherzykach lekarz powinien odstapic od inseminacji bo to niebezpieczne,inseminacje robi sie przy max 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mozna sie dolaczyc? ja dowiedzialm sie w poniedzialek, ze prawdopodobnie zostane mama. na raze u gina nie bylam, bo za wczesnie by cokolwiek stwierdzic, ale dostalam telefonicznie pakiet badan do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Dziewczyny! Kaska jak mnie bolało podbrzusze to dostałam aspargin. W pierwszej ciaży brałm nawet 3 razy dziennie, a teraz 1 jak gorzej się czuje to 2 razy w ciagu dnia. U nas 26tydzień:) W sumie to mam pytanko do Was, bo dostałam tabletki dopochwowe Gynalgin, biore je na noc i w nocy jest ok, ale z rana jak wstaje to bardzo sie one wydalaja, czy to normalne? Ogolnie to ok, tylko znowu jestem przeziębiona... Dianka jak sie czujesz? Dosiach na kiedy ma termin? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
A ja mam na 7 czerwca:) super będziemy rodzić prawie w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
hejka, byłam wczoraj u położnej, dzidzi jest już ułożone główką w dół:) Nic tylko czekać na wilki dzien:) Z pewnością dam znać jaki to ból:)) termin na 12 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy :* Najbardziej martwi mnie, że testowałam bardzo czułym Aconem wiec byłam przekonana że coś będzie już.... :( Nie wiem... nie nastawiam się mój M tak dziś też posmutniał bo myślał, że już teraz się uda. Nawet bo brzuszku mnie całował, że niby coś tam już się "rodzi" :( No nic.... zobaczymy w niedzielę bo wtedy planowana @ Do tego czasu szlaban na testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Sabkaaa będziesz pierwsza:) Później Dosiach i ja:) u mnie to drugie dzieciątko także coś już wiem na temat porodu...:] buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Teacher26! No badz dobrej mysli! :) Mnie dzisiaj znowu brzuch bolal , juz tak sie ciagnie od domniemanej owulacji, ale staram sie nie myslec o tym tak ciagle lecz jest to trudne. Ale Ty mimo wszystko glowa do gory! :) jeszcze nie wszystko przekreslone , nie wiem czy pytalam o to wczesniej , nie chcialabym sie powtarzac , ale masz jakies objawy wskazujace na ciaze? pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×