Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

tak sobie wpadłam do was przed egzaminkiem zeby złapać pozytywny nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hera :) wiecie,ze bociany juz do Polski leca? :D wiooosna idzie,wystarczy za okno spojrzec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam mocno kciuki hera :) i niech Cie ktos przy wyjsciu kopnie na szczescie ;) mi to pomagalo zawsze przed egzaminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba uważać na te bociany bo one podobno dzieci przynoszą......uuuuuuuuu a skąd ty to wiesz ? już ci coś podrzucił jakiś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest piątek wszyscy się zastanawiają ile wypiją dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single od 2 tyg. postraszyla bezrobociem i sie chlopaki pilnuja w pracy i uczciwie pracuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kim masz zamiar pić dziś sticu? sprawdź poczte:P a gdzie setunia?? widze ze chciała poplotkować......a teraz ja nie mam z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri------->milo ze wpadlas:) nauczona?????Mam nadzieje ze jutro albo dzisiaj nam sie 5teczka pochwalisz:) No troche ucichlo, bo bialy musi pracowac:( stica gdzies wcielo, chyba , nie lubi przebywac ze mna sam na sam:D A reszte tez gdzies wywialo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tymi bocianami destination?? strasznie mnie nastraszyłaś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hera witaj, ja juz zamowilem 2 litry spironiu ;-) Seti oddaje sie kontemplacji nad sensem zycia bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies nowe ploteczki seti? ja -- naucona?? a po co? o ile wejde na egzamin nie ma szans ze go zalicze wiec ta ewentualna obecnośc na nim to tylko formalność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri--->jestem jestem zaraz stic mnie pewnie zacznie opieprzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały jednak nie pracujesz? a nie wiesz jak sticowi idzie załatwianie tego piasku zeby mi plaże zrobić?? a jak tobie idzie załatwianie tych lamp zeby było cieplutko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje - mówiłem - masturbuje się w krzakach ale teraz już wiem od seti dlaczego trzeba uważać na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri--->nie poplotkkujemy sobie :( musze sie juz ulotnic chyba ze bedziesz pozniej bede pozniej jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do której wy ludzie pracujecie ze jeszcze w pracy o tej godzinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera ja mam 300metrow stad kurniki wiec zapraszam na opalanko miedzy kwokami ;-) Sticu cos kombinowal w krzakach z masturbacja teraz pewnia oddaje sie relaksowi i przygotowuje watrobe na ostre picie :-) Ja pracuje, ale chwilow szef zszedl mi z karku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja za pół godzinki spadam stąd i już raczej nie bede ewentualnie moze jutro do południa lae wątpię wiec pogadaamy seti w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stic się chyba na mnie obraził albo tak się sobą zajął ze zniknął zaraz jak się pojawiłam:( kruku szkoda ze nie mówiłes wczesniej bo teraz tio już troszkę późno i nie mam sie czym do ciebie dostać a opalanko by mi sie przydało bo przez te dietkę zrobiłąm sie blada troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczek - dosyp szefowi cos na przeczyszczenie do kawy to nie bedzie Ci tak wisial na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku nie wiesz co mówisz -------- dieta czyni kobietę /a to też człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!! a toples --------- no oczywiście, kiedyś w końcu muszę spróbować a ile ty masz kruku tak poważnie latek?? aaaaaaaaaaaaaaaaale co z tym pisakiem ? dawaj mi tu stica zaraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hera pisalem juz nie bede sie powtarzal, jak cos pytania prosze kierowaac na miala ;-) Tylko mail daje powazne odpowiedzi na powazne pytania egzystencjonalne. Hera po masturbacji tez bys sie nieodzywala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..o 17 dopiero ja jakbym była dzis normalnie w pracy to bym wyszła 5 minut temu a co ty robisz w tym biurze/ tzn. wtedy jak jednak szef ci wisi na karku, czym się tam zawodowo zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hera zawodowo zajm,uje sie puszczaniem bąków :-) A co mozna robic w biurze?, mam szerowi wachlarz obowiazkow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailika ci posłałąm...... to tego cię uczyli na tych studiach magisterskich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×