Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Teraz jem śniadanie więc mija mi dobrze, aczkolwiek moglabys Hera przeskoczyć w tej spódniczce przez tą kratke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa hej:) bialy smacznego wpadlam tylko na chwile cos oswiadczyc Otoz oswiadczam , ze od dzisiaj juz nie bede taka naiwna i naiwna, taka dobra , wyrozumiala, nie bede reagowala na prosby innych , a szczegolnie jednej osobie , ktora odmowila mi dzisiaj pomocy a ja dla niej zawsze jej pomagalam widocznie teoria wymiany spolecznej sie nie sprawdza :o Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
czesc wszystkim;) setunia - ja doskonale Cie rozumiem, mam tak samo i zawsze sobie powtarzam ze to juz ostatni raz a potem..... znowu jestem za dobra a jak czegos potrzebuje to nikogo nie ma bo kazdy zajety, albo cos tam..... :( a szczegolnie w pracy tak jest:( takze trzymam kciuki za powodzenie postanowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single:( bialy------>latwo powiedziec, zawiodlam sie, mam nadzieje ze nie wszyscy sa tacy , ale chyba takie czasy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT, marne pocieszenie bialy-----> to ja widocznie jestem nieprzystosowana do zycia w \"tych czasach\", gorzej niz na wojnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadłam tylko na chwilkę żeby się pożegnać --------- przynajmniej na jakiś czas miło było ale się skończyło....albo w sumie dopiero się zaczyna. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-->wiem ze jak zwykle sieje tu czarna aure i wszystkim humor psuje, ale mowilam ze jestem fatalistka, chetnie bym potanczyla ale musze wlasnie cos napisac:) chyba wejde dopiero wieczorkiem, mam nadzieje ze w lepszym humorze i bedzie tu jeszcze jakas imprezka:D to do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co - teraz bedzie taka cisza grobowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Wszystkie poszły nie ma z kim tańczyć pląsów i wolnych z rękami skierowanymi poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kruku - reęce tylko WYPROSTOWANE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One znają tenumery Bruner - Żadnych fałszywych ruchów - twarz jak kamień !!! Uważać na stopu ale nie patrzeć w dół - to jest sztuka kiedy ma się 14/15 lat. Szkolenie w mosadzie to nalesniki na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w kieszeni przynajmniej dla szpanu kondom Durexa lub Erosy Stomila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha :) i DJ który ma 18 lat, na kórego lecą wszytkie laski w klasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hahahaha chlopcy jestescie poprostu niezastopieni na tym topicu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe plus nauczyciel od wuefu, potrafiący grać na gitarze, który podrywa najlepszą laske na dyskotece. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nauczyciel od wuefu rwiący porządną na codzień panią od polskiego - która nagle gdzieś znika po czym pojawia się rozchachana jak niemowlaczek z mega rumieńcami na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swoją drogą, my mielismy takiego ktory miał skłonności pedofilskie oprócz skłonnosci do pan stanu wolnego lub mlodych mężatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywieście jakis klasowy mega przypał, po którym i tak tylko jeden caly pokój ma obniżone zachowanie na \"nieodpowiednie\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ucieczka pod sklep monopolowy, gdzie najstarzej wyglądający chłopak kupuje 3 wina marki \"byk\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się piło Sandomierskie oraz wszelkie odmiany nalewek: Porzeczkówki, Pomarańczówki, Czekoladówki, Wiśniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzisiaj napisze chyba apel do ludzi jezdzacych autami !tyle wypadkow dzisiaj :( uwazajcie tam na drogach!!! a wy tak tanczycie z tymi rekami wyprostowanymi?? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiku i kruku - mamuska przyszla i o soczkach mi tu rozmawiac a nie o % bo zaraz przez kolano przeloze i po pupie dam!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie różnie, ale z win najwięcej to \"byk\" , \"cesar\" i \"pokusa\". Często wódke z Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×