Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość destination
hejka:) stic - poczekaj,ja ok 15 jade do Lidla ;) to sie zczasniemy hihihihi zycze wszystkim udanego dnia:) i codziennie Was bede wyganiac z tych domkow ;) pozdrowionka ps.joanna77 - jak tam wizyta kuzynki??spotkalas znowu tych 'fajnych' meneli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destination- niestety zadnego \" okazu\" nie złapalam w drodze po kuzynke:(((( Nio po prostu nic.Nawet poł menela, ani pół porzadnego czlowieka-ojojo A co tam w Lidlu???? Jak minal dzionek? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
wlasnie wrocilamz Lidla i ... nic ;) hihihi byl tam nawet jeden fajny,ale za bardzo zaczal sie wlampiac we mnie i sie zestrachalam :p i ucieklam do innych regalow .jakos nie te feromony chyba ;) dzionek bardzo leniwie mi minal :),jutro nadrobie basenikiem :) i niech ta zima spada juz !!!nie chce jej!!! pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
a ja tam tez nadal bez zmian jestem singielka i nadal nie ma mnie kto podrapac po pleckach i pomasowac stopek;) wiem wiem,ze sie powtarzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dobrze, nawet bardzo niedobrze - no ale ciebie singielka zparaszał \"=\" na małą pogawędkę - nie skorzystałaś czy już powiedzieliście sobie \"dziekuje\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
stic --- ja nie szukam milosci przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja NIE chcę narazie
nokogo poznawać!Po osttanich zwiazkach mam dosć facetów:-oDobrze mi ze swoja samotnoscią;)Gdy zacznie mi doskwierac to wyjde "na podryw":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
stic--ale masz powazanie, tylko pozazdroscis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha - nie jest tak źle - dowcip niezły - nie wiem czy szykować ripostę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi ----> nie wiem która to już godzina pracy ale mam nadzieje że mi nie zamkną bo inaczej pójdę spać głodny, no jest jeszcze Nikita ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
stic--- widzisz biedaczku takie zycie singla, tak to bys po powrocie do domku mial gotowe jedzonko;)oczywiscie przy pomyslnych wiatrach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak Chuck Norris - samowystarczalny :D Sam sobie coś ugotuje co upoluje w drodze do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
tak tak, skad ja to znam:) udanych łowow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiela - dlaczego nie mogę sobie sam gotowac - co w tym dziwnego ?? Bo nie czaję ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
napislam tak tak skad ja to znam bo tak samo poluje na cos w drodze do domu,a potem raz i dwa cos sobie szykuje do wciagniecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie ale przyjanmniej jest mniej garów do zmywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może ja tam fanem Złotopolskich nie jestem ale fakt można obejrzeć sobie co się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! Zycze milego dnia i spotkania wielu interesujacych ludzi..pozdarawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D siemka samotnice ;) singiela--->Zamach na moje życie się ni udał Joanna77--->Wczorj spotkałem samotnego kanara w tramwaju na szczęście nie wlepił mi madatu...szkoda że nie ma fajnych \"kanarzyc\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chyba też jestem już sama --------- moge się przyłączyć? i mała uwaga na początek -------- nie chcę zeby mnie ktoś wspierał tylko zebym znalazła wreszcie kogoś idealnego dla siebie moze znajdę go akurat tu..................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×