Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

destination hihihihi do mnie zapukał ksiaze i powiedział tak \" przesyłka z Quella\" ehheheheh siostra sobie torbe zamowiła:-)) teraz ja oszczedzam na jakis zakup, zeby znow do mnie zapukał , wciagne go na kawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć to ja
Twój książę z bajki mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Thousand And One Night heheh niezłe te filmiki , moze cos z moim loginem cos wymyslisz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
AHA..no to hmm moze ja dam sobie "siana' i tez niebede szukac.....własciwie to nie szukam, chociaz w srodku cos mowi.......chcialabym byc z kims.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destianiton ---> ale narobiłaś, nielegalny już klub powastał a to miał być tylko taki happening :P heroinka ---> idealny kandydat TMT - czemu on się tu jeszcze nie pojawił ;) ze swoją spiewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT dla mnie?? więc gdzie jest bo mi smutno coraz bardziej samej tak siedzieć!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single dobierajcie się w pary
a nie je rozbijacie Zajete to znaczy zajete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tak ważnej sprawie, jaką jest znalezienie osoby na całe życie, nie należt polegać na sobie, ale całkowicie zaufać Bogu. On jest wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT a już myślałam ze znalazleś jakąś samotna forumowiczkę i stad Twoja absencja,a Ty jednak niczym bumerang znowu wróciłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka---->O się pojawił - nie ma to jak niezdarty TMT A ogólnie, no wiesz nie ma złotego środka :) Ale zobacz ile plusów - możesz adorować kogo chcesz i nikt nie zrobi ci z tego powodu awantury a i sama nie masz wyrzutów sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stic podobasz mi się
intelektualnie - wiem że jesteś hetero ...i ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> sa kanarzyce!! Zapewniam, aczkolwiek nie wiem czy atrakcyjne-kwestia gustu:) Ja sama tez dzis jechalam bez biletu, wprawdzie nie z oszczednosci a raczej gapiostwa:) Witaj hanneczko, heroinko, samotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznaję samych nieciekawych :( albo interesujacych ale zaobrączkowanych :( a to nie w moim stylu by pchać się w coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak poznam fajnego faceta to on juz zajety czy z papierami czy bez a to tez nie w moim stylu pchanie palca miedzy dzrzwi.......bo sama nie chcialabym zeby kiedys inne kobieta cos takiego mie zrobila wiec ja tego nie robie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nie myślicie o rozbijaniu związków :) Pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka >> mam tak samo - od razu stawiam się w sytuacji kobiety \"porzucanej\" a poza tym jak facet raz jest w stanie zdradzić to znaczy ze bez skrupułów zrobi to po raz kolejny gdy znów ZAKOCHA SIĘ NA ZAWSZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie pomyslalabym o rozbijaniu czyjegos zwiazku bo nie buduje sie swojego szczescia na czyims nieszczesciu....a poza tym jak facet raz tak zrobi to pewnie zrobi to kolejny raz choc nie jest to regula...ale mimo wszystko nie chce miec kogos na sumieniu zeby mi ktos potem zle zyczyl ze rozbilam komus zwiazek...to raczej nie w moim stylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Was dziewczyny rozumie ...mam IDENTYCZNIE! tylko jednego nierozumie , skoro zaczepiaja mnie , skoro poznaje zajetych , żonatych itp to dlaczego chodziaż jednen na 10 nie okarze sie wolny????czy ja mam na czole napisane \"Tylko zajęci - z wolnymi sie nie umawiam\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotka - ha ha ha :D dokładnie !! Ostatnio stwierdziłam że musze mieć napisane na czole Żonaci lub kretyni zapraszam, Wolni, normalni -won ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ja mam na czole napisane: \"UWAGA! Niedoświadczony seksualnie. Z nim nie będzie Ci dobrze.\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×