Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Witamy - my w pracy :) niestety a tu knajpeczka za rogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
Hej.......witam cieplo wszystkich....i........od razu zegnam.Bo wychodze z domku(biore przykazanie z tematu).Musze pare spraw pozalatwiac.Mam nadzieje ze sie uda.Niedlugo sie pojawie znow;)Pozdrowki z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w piatkowy wieczor proponuje wyjsc na kregle naprzyklad, wiadomo pic za duzo nie mozna bo w sobote jeszcze cos do zrobienia zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolodyjowska----->thx dobre kanapeczki byly, w zasadzie to bylo drugie sniadanie bo pierwsze bylo niezdrowe:kawa+papierosek:D stic--------->racja lepiej brzmi spotkanie , ak neutralnie bo randka to troche juz tak zobowiazujaco:) Baialy------>zjedz jakies wartosciowe sniadanko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seta wyborowej-----> No dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bedziecie dzisaj proabiac? Bo ja nie wiem co bede robiol jak wroce z pracy i nastanie wieczor. Wczoraj ogladalem film \"my dzieci z dworca zoo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyś Ty wołodyjowska oczadziała do cna - jaki nałóg - sama przyjemność - dobry papieros :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, stic... a jak tam Twoja ziemista cera, pożółkłe zęby i dziurawe płuca, na koniec dodałabym coś o impotencji ale nie chcę być złośliwa :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały----->U mnie też to się nazywa \"torpeda\" z wypadu w szkole średniej to opracowalismy - pół szklanki kawy i dawaj, do tego 2 piwa i jeszcze druga taka porcja kawy - ale były schizy - dziś już nie to serce :D Hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
:) noo dzisiaj juz mi troszke lepiej ;), buzka inna w nowej fryzurce i od razu sie humor poprawia stic- fefefe tez papierochow nie lubie,ubrania i dom caly po nich nieladnie pachnie ;)-delikatnie mowiac :p za kilka dni w gorki jade pozjezdzac trozhe,juz sie doczekac nie moge :D lotka- a jak tam egzaminy ,pozdawane??poszlo jakos?? i gdzie joanna sie podziala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detonatinon---->O qurfa - zabierz mnie :( też chce w góry - ale ci zazdroszczę a tak bym sobie na nartkach pośmigał - nie ma to jak fajna kobieta na nartach (z piwem :P i papierochem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...papierosy...a fuj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
stic- hahhaha no troche to sie kloci, sport+ papieroch i piwo?? ;) łeeee ja te 2 ostatnie rzeczy odrzucam ,noo ewentualnie jakies grzane to piwo z przyprawami :p mniam mniam a kobieta z papierochem i piwem to mam obraz jakiejs grubej menelowy?hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge z jakas mila kobieta isc na piwko :-) Jednak jesli chodzi o hardcorowe picie to dziewczyny raczej odpadaja w przedbiegach. No chyba ze znacie jakies ktore duzo potrafia wypic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolodyjowska----> Ja tez piwa za duzo nie pije gora 4, po piwie zle sie czuje. Jednak jesli chodzi o mocniejsze alkohole to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bialy ten film to na kompie ogladasz czy w tv moze dzisiaj jest??? Juz go kiedys ogladalam ale lubie takie psychodeliczne filmiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detonation---->No może byc i grzane, ważne aby ciepło byłop jeśli wiesz co mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia----> Ten film mam na kompie, bardzo fajny polecam tez lubie takie psychologiczne dziwne filmy . Jeszcze polecam film Ćma z Romanem Wilhelmi Polski z 80 roku, ale bardzo klimatyczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo :-) widze ze rozpiliscie sie :P wczoraj byłam na babskim spotkaniu i było bardzooo fajnie ale dzis rano:/ musiałam sie piwa napic bo mnie zestresowali w szkole:P destination 2 egzaminy juz zdane ale ten czwartkowy nie :( facet dał takie pytania , ze po egzaminie sam sie smiał ze cos takiego wymyslił heheheh :-) No to ja tez sie wypowiem na temat trunków , wino niezabardzo jak juz to słodkie (najlepiej zmieszane z woda) , kolorowe drineczki całkiem calkiem , czysta wodka okazyjnie , a piwo hmmmm najcześciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy no to Lotka tez nie wylewasz z tego co piszesz. A teraz musisz wypic za te glupie pytania na egzaminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak wiśniówka w mojej piersióweczce. Mniam! Zawsze pod ręką! Na gardziołko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka --------->glowa do gory, na pewno zdasz za drugim razem!!!!!!!!! Ja jzu prawie mam po sesji tylko nie znam wynikow ostatniego egz, wiec moge tez miec poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś raczej nie bo ide w odwiedziny ciężarnej kolezanki , bidulka musi w łózku leżać. ale jutro panienskie kuzynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×