Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość ufff
heh menel spogladal na mnie badawczym okiem, chyba bal sie, ze chce mu odebrac tego winiacza:P ale wieczorek mialam niezwykle udany:) a teraz musze sie zebrac i pojsc po zakupy, a tak mi sie nie chce wychodzic na ten mroz:/ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haikor
czy jako singiel bez kompletnego uzębienia powinien też wyjść na ulicę czy może jednak pozostać w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff-----> jak trzeba to trzeba:D Wlasnie mroz znowu sie robi. dopiero co wczoraj wywozili u mnie stary zalegajacy snieg z chodnikow a dzisiaj juz nowy pada:D chyba to przewidzieli i dlatego tak nagle sprzatali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia panienskie jest dopiero dziś:D a wczoraj to takie małe spotkanie babskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj do pozna w nocy ogladalem film, wiec niedawno wstalem musze jechac do piekarni po chleb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
w mojej piekarni jest pani piekarzowa:P no ale zaobraczkowana:P ale wiesz sa tez zapewne panie, ktore kupuja chlebek:P ja wybywam w koncu na te zakupy:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja juz sobie pojadlam , zgonilam sis z kompa , troche szantazem:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilem z tej piekarni spotkalem kumpla. Witaj Seti ja chyba zaraz pojade do fryzjera, albo media markt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bialy:), no u fryzjera to chyba mozna spotkac jesli bedzie to pani fryzjerka, a moze jakies praktykantki tam beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
:) no i znowu nam ta zima wraca :p, w gorkach to co innego ja spedzac ale tak to srednia przyjemnosc bialy - spotkac kogos to mozna wszedzie,nawet w tej piekarni bym sie nie zdziwila ;) a co do ogladania filmow to polecam 'facet z ogloszenia' -swietna komedia :D hihihi i przestroga jakich to swirow mozna przez neta poznac (oczywiscie takowych wykluczam,ze sa na tym topicu!!!!;)) lotka-fajnie sie masz z tym panienskim,pobawisz sie :) a na wesele tez sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destination ... tak na wesele tez sie wybieram bo to od kuzunki :-) wesele za tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spotkalem pare dziewczyn w markecie, ale coz jakos tak dziwnie podejsc i sie spytac o cos. U fryzjera nie bylem bo juz zamkniete:( Za to kupilem sobie kurs multimedialny angielsko do zaawansowanych i niemieckiego, oraz pare gier w media markt. Coz kazdy jest w jakims stopniu prozny :-) Tez bym poszedl na jakies wesele pobawic sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
lotka-juz pare takich filmow bylo,ze poznali sie na weselu u gogos tam,ale ...ciiiiiiii ;) - nie bede zapeszac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
bialy - fajna ta proznosc czasem,nie??;) moj brat sie dzisiaj ze mnie smial,ze do auta nic sobie nie kupie bo mi an to szkoda kasy a na kosmetyk za 50 zl bez wiekszego wahania wydam kase ;),no ale co aj bede jakies smieszne lopatki za 20 zl kupowac do auta albo inne tam glupoty pieniadze szczescia nie daja,ale zakupy... TAK (chociaz kazdego moze co innego cieszy na tych zakupach :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie sie mozna poznac a skad poznac ze to wlasnia ta osoba i ze mozna zagadac ? hmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
ja mysle,ze po usmiechu mozna poznac,najpierw patrzymy sie na ta osobe i jesli ona przyjazne spojrzenie odwzajemni to mozna zagadac :). trzeba wyczuc czy te same fluidy :p facetom to i tak latwiej zagadac,kobiety bardziej prawdopodobne ze jedynie sie usmiechna a jak facet tego nie wykorzysta to ... czesto musztarda po obiedzie bialy-przeciez nic nie ryzykujesz,jakbym byla facetem... hohoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bys byla facetem to co? zagdawylabys do kazdej dziewczyny co Ci sie podoba i sie do Ciebie usmiechnie ;-) To nie takie proste wszystko szczegolnie w takich miejscach jak amrkety czy cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
a czy tak wlasnie robicie? tzn idziecie i na swojej drodze napotykacie kogos kto wydaje Wam sie sympatyczny i zagadujecie do niego(niej)? oj nie wiem, wiadomo faceci maja w takiej sytuacji latwiej, jakos nie jestem przekonana, by zrobic cos innego niz poprostu sie usmiechnac... i moze to blad ide sobie poczytac ksiazeczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak poznac czy dziewczyna jest wolna czy ma kogos? Wiele pytan i obaw w takiej sytuacji :-) Mysle ze przez net sie lepiej poznac bo tam wiadomo wchodza ludzie w konkretnym celu, choc zdarzaja sie swiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
nie no ,co Ty ;)nie kazda!!! mysle,ze czesto od sytuacji tez duzo zalezy i najlepszym poczatkiem to wlasnie sie usmiechnac :D a potem to juz sie zobaczy... i tez chyba nie do kazdej,ktora mi sie podoba mialabym ochote zagadac.ale to sie chyba juz w danym momencie wynika z sytuacji i w sumie ciezko tak ukladac scenariusze i gdybac czasem sobie myslimy,ze byla taaaka fajna sytuacja,zeby kogos poznac a tu ...fitka,ani be ani me - ale widocznie cos jednak wtedy braklo zeby sie poznac i tyle :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
no wlasnie,jak poznac?? ja wczesniej tu an topicu gdzies tam pisalam,ze single powinni sie jakos naznaczyc jak Indianie hihihi chociaz tak serio,to mysle (z wlasnego doswiadczenia) ze facet szybciej pozna czy laska jest wolna czy nie.moze to dziwne,ale jakos tak mam wrazenie,ze kiedys jak mialam faceta to... hmmm jakos mniej sie do mnie usmiechali??? ;) a moze to ja mniej sie usmiechalam???:p,sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ciezko poznac na pierwszy rzut oka czy dziewczyna jest wolna czynie, oraz czy szuka chlopaka czy jest po nieudanym zwiazku i chce miec nowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
ale masz z tymi kumplami ;) dobre watroby maja widac :p ja wieczorkiem ide obgadac ten wyjazd w gory :) jakbys tak jednak spotkal sie z tymi kolegami to popytaj czy jakos poznaja ze dziewczyna jest wolna;) sama tez popytam,bo to w sumie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×