Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Sticu, ale napisałeś to ak, że myśłalam, ze slow żes do mnie skierował, a nie do Desti:) Tulipany... wszystkie my dostaly na spotkaniu---> patrz zdjecia z imprezki:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . *. . . . . . . ** * . . . . . . . . . . . . . ***. . *. ***** . . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . * . . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . * . . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ****** . . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *. ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . * . . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . *******. ** . . *******. . . . . . . . . . ** . . . *******. . . . . . . . . * . . . . ******. . . . . . . . . * * . . . . . ***. . . *. . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . *. . . . . . . . * . . . . . . . . . ****. *. . . * . . . . . . . ******. . *. . * . . . . . . *******. . . *. . . . . . . *****. . . . . . * . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . *. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . *. * . . . . . . . . . . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * Laydys :) For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszyscy się się zaczyli w paletach z Biedronki i \"coś\" uskuteczniaję. Ja kończę i zmywam się do domciu :) Mam nadzieje że wszyscy dostali karteczki :) Pozdo i doułsysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, a Wy juz śpicie, czy co? Topik umiera, czy wszyscy sie zakochali?... Oprócz mnie, hehehehe:) Właśnie wracam z kina i chciałam podzielic sie wrażeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmykam, bo mam w przelocie dostęp do neta... Bajka była o Czerwonym Kapturku... niezłe, ale nie tak dobre jak Shrek, albo nie maiłam nastroju... A w kinie normalnie Walentynki.... A ja sobie sama szłam z goździkiem pod pachą i rajtuzkami w torebce:) No nieźle, monolog odstawiłam:) jeszcze jeden post i wieczór na forum należy do mnie... ja oszaleję:)... Uciekam więc, bo o szaleństwo mnie posądzicie... Nara i pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana28
Witam wszystkich singli .Chyba zostane singielka moj facet nawt mi zyczen nie zlozyl .Plakac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana28
Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana28
Ja niemam najmniejszego zamiaru nigdzie wychodzic ,jak mam sie zakochac to i tak sie zakocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona53
Jak samopoczucie po wczorajszym święcie? O mnie nikt nie pamiętał, to bardzo przykre :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................cześć single.................... ...................stic --- kwiatek wczoraj na forum był śliczny, dołączam się do koleżanek z podziekowaniami, sorki ze spóźnionymi ale dziś dopiero go zobaczyłąm...................... ...................myślałam ze już zaczynamy zbierać podpisy pod projektem ustawy ----- a tu cisza..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do APELU \"Wszytko co nasz Wiśniowym Sadom oddamy....\" Witam, tu herbatnik :classic_cool: Jak wam dzisiaj płynie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne dzieci w szkołach pewnie już sią gnębione przez Singlówy :D Kruku a może by tak cofnać się do szkoły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofniemy się, ja zawsze siedziałem w ostatniej ławce z kumplem takim której tej szkoły nie skączył i polewka z wszystkich :p Chodzi Ci o pedałowe czy średnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi, do tej w której można poderwać fajne nauczycielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku, Nova a jak tam grypa ptasia :) ?? Wspieramy was, wspieramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedziona//:)Witaj!Mi tez bylo smutno,ze bylam sama:( No,ale coz..powoli wraca stabilizacja:) Pozdrawiam!🌼 Ja tu sie wysilam,a Wy mi tu na posty nie odpisujecie!!No wiecie co?!!Ech...koniec zartow!!!!! :p lece na masazyk tymczasem! Milego dnia 🌼 :D ❤️ 🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim:) Sticu, dzięki za wsparcie podczas ptasiej... w przciwieństwie do kolegi Białego nie przechodzę jeszcze kwarantanny... nie dopadli mnie:)... Stic, masz maila. WAŻNA RZECZ:) Miłego dnia... acz ta pogoda nie nastraja, we Wrocku beznadzieja: szarość widzę, szarość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa, trzymaj się, nie daj się ptasiej, i złapać się nie daj, bo nie wiadomo co oni z naszym biednym krukiem teraz zrobią ........a wiecie ze wirus grypy hiszpanki co to była kiedyś tam (i tu chyba też) też był wirusem pochodzenia ptasiego czy jakoś tak....... ........ale to moze więcej paniki sieją niż to jest warte....... a....tak naprawde to mam sprawę do ciebię -- jakbyś mi mptrójeczki z muzą tej peszek podesłała na mailika .... jak sądzisz? więc podeślij! dziękuje od razu a najbardziej to mi zalezy na tej piosence \"moje miasto\", czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×