Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

tez tak mysle, i mam nadzieje , ze zelzeje i dojda piosenki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis mialem ochote jechac na pizze. To moze jutro zjemy pizze, lubiasz, a jak tak to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie , ale jem ja rzadko , wtedy najlepiej smakuje:), i zalezy z jakiej pizzerii bo z niektorych w piotrkowie np to nie lubie a w jednej nawet jak bylam kiedys z dziewczynami to nie bylo piwa , troche sie wqurzylam bo szlam taki kawal bo zachwalaly ta pizzerie, i strasznie im caly czas marudzilam , ze piwa nie ma , ze pizza mi nie smakuje:D A jak ostatnio poszlysmy z dziewczynami na pizze po ostatnim egz to bylo w planie \"oblewanie\" wiec ta abstynenca pizzeria odpadala , wiec poszlysmy do tej ktora jest bardzo bliziutko mojego mieszkania, i bylo tam piwo, wtedy jadlam pizze meksykanska i byla dobra:) no to dobrze ze doszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, ze jadlem dawno mam teraz ochote:-) I chodze do takiej jednej w ktorej tez nie ma piwa, ale sa jeszcze dwie w ktorej piwo serwuja i nie tylko ;-) Ja lubie z gyrosem pizze, albo boczkiem :-) I naturalnie pikatna ehmm troche mi slinka pociekla. To piwo moglas sobie przyniesc ze sklepu jak moj kumpel robil w knajpie kupowal jedno a z plecaka dolewal sobie do kufla z puszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , sprytny ale ajkby go zauwazlyli z tym piwem to by go wyrzucili z tej pizzerii Nie wiem po co otwierac pizzerie bez piwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ta bez piwa jest mala i glownie tam na wynos serwuja :-) A te z piwem to ejdna juz bardziej pub przypomina i serwuja rozne alkohole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry robaczki kochane moje single:) dzień jak każdy inny tyle ze wtorek a nie poniedziałek na szczęście a....dostałam od kolegi z biurka naprzeciwko czekoladkę pewnie pyszna tylko hmmmmmm-----dietka---ostatni dzień:) ale nawet nie mam ochoty na tę czekoladkę dobrze ze mam na dzis dużo planów na popłudnie to nie bede miała czasu myśleć o tym co bym zjadła a mam ochotę na pyszne płatki owsiane z mleczkiem, orzeszkami, jabłkiem i rodzynkami:) mniammmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
witam wszystkich;) hej hera;) u mnie niesmiało słoneczko zaglada do okienka, w pracy błoga cisza:) pije kawke, pije ktos jeszcze??? pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk_028
Witam Ja pije cole, ale w sumie to wypilbym kawe. Chyba zrobie to pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bialy-- ja tez srednio dzis jestem trzezwa, siedze na zajeciach (teoretycznie):) jak ja nie lubie walnientynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri,single,bialy,hepeless-------> witam:) A co to za humorki, jakies niewyrazne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez przesady ---------------------------- dzień jak każdy nie stwarzajmy sobie sami problemu słyszysz kruku??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×