Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Kobiety dla takich sobie metki z majtek wyrywają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hahahaha wy się nie dziwcie u mnie w pracy panowie mają buciki lakierkowe na obcasiku :P a jaki fryz ulalala heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz iem dlaczego jestem singlem, nie mam kozaczkow na obcasie ani lakierkow, oraz fryzy a la wczesny elvis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie pracuje dziennie z kims conajmniej 8h to po miesiącu robi się nieciekawy. Proza życia dnia roboczego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz mąki, nie masz kaszy, ni kaloszy, ni kamaszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
heheheh ale Ci fajnie biały przynajmniej masz co robic, a ja sie nuuuuuuuudze okropnie, do 17 daleko :( i chodze po kafe czytając głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wróciłem, to zamień się :-) Chetnie dam Ci troche pracy która obciąza moje zbolałe plecy, aktórej nie chce się wykonywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam furcząco :-) rewelacja... blondyneczko... może pofurczysz z furczaczkiem... zawsze furcząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam sobie do was bo na naszym topiku zima, nudą wieje :P Poza tym skoro Landi może sobie u was pisać to mnie chyba nie pogonicie:P Stic zostaw gościa w butach, przynajmniej się wyróżnia:D Ja się zastanawiam jak na mnie ludzie będa patrzeć jak wyjde na zakupy bo mam na głowie coś co przypomina nieco ujarzmiony fryz Tiny Turner...zachciało mi się zapuszczania włosów :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłbym gofra u nas przed kauflandem jest stoisko z goframi, obecnie przeniesione do wewnatrz marketu, ze względu na warunki atmosferyczne. Przy tych opadach ciasto by sie rozplyneło. Ja lubie gofry z bitą śmietanką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że nie podążam ślepo za modą, nie posiadam takowego :P Ale założę martensy prewencyjnie ;) nie na głowę oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na czym się podpieram to mój laptop z którego do was klepię :) Pentium Sonoma 1,8 GHz, ATI Radeon X700 128 MB, 2 GB RAM, 80 GB DYSK, 15,4 Brightview :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
wyszedlem i co sniegow kasza chodniki nie odgarniete eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee poczekam do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można czekać do wiosny, trzeba działać zakladać cieple futra i na dwór, okazywać wdzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
no wlasnie dziewczyny tez sa opatulone niewiele widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
bialy ja tez chce gofra z bita śmietanka ;) mniam mniam hihihi nawet ostatnio kupiłam sobie gofrownicę i zrobiłam gofry 2 razy heheheheh wszystki posszły z szumem wodospadu bo były niejadalne :( zna ktoś może jakiś przepis na ciasto gofrowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
ciasto gofrowe robi sie tak jak na nalesniki tylko ciut gestsze a potem po upieczeniu nakladasz mase jaka lubisz.smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bioły Kot
ja też mam gofrownice ale zamiast gofrów wychodzi guma, niezaleznie od rodzaju ciasta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss..
smietane se mozna ubic jesli dobrze zgaduje o jaka smietanke ci chodzi .radzilbym zmieszac z ta kupiona w sklepie 30% i zmieszac z zawartoscia swojego ejakulatu .poczestowanie takim gofrem swej dziewczyny sprawi ze odda ci sie ona po jego zjedzeniu natychmiast. zapewniam ze jej cipka bedzie juz twoja. tylko nic nie mow bo ja stracisz i moze zwymiotowac. szkoda by bylo takiego bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kiciusss.. ---->Próbowałeś takiego gofra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×