Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość single od 2 tyg.
bleeeeeeeeeeeee juz mi sie odechciało gofra z bita śmietaną :( dzieki kicius :P zaraz Cię tu jakimś psem poszczuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama robie gofry, pierwsze jak zrobiłam to się zdołowałam ;) ale już dochodzę dochodzę...do wprawy :D Po kilku próbach trzymam się takiego przepisu: 2 jaja 2szklanki mleka szklanka mąki pół szklanki cukru (puder +waniliowy) iiii!!!! PRZESMAŻONA SCHŁODZONA MARGARYNA (sekret mojej przyjaciółki):D A no i jeszcze jak odpowiednią gofrownicę zamknę to wychodzą super, niestety nigdy nie moge przy całej serii utrafić z tym zamknięciem ;) ale są ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
dzieki blondi ;) ja dziś sprobuje wg Twojego przepisu, tylko bez tej smietanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie objadłem się teraz w pracy, nie mam ochoty patrzeć na gofry, a co dopiero jeść. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę zrobić z bobra - taboret :D Co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dawno nie widziałem w lesie bobra, taboreta zresztą też, chyba że u jakiegoś zbieracza względnie zbieraczki jagód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taboret z bobra?? Ja to mam z bobrem jedno skojarzenie: dialog z The million dollars hotel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem polecam!! a dialog szedł mniej więcej tak: -.......mówił, ze masz fajnego bobra, chciałbym go zobaczyć - niestety już go nie mam - jak to nie masz, co się z nim stało? -ogoliłam go... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhihihihihii - ja też mam skojarzenie z bobrem....taboret - bóbr - kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Tu nie mógł być bezpośredni, bo...koleś nie wiedział o co chodzi ;) Był troszkę niedorozwinięty...ale film naprawdę super. Stic :D:D:D:Dty się opanuj dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D dobre :classic_cool: podoba mi się u was, dobrze,że wyszliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszliśmy sprawie naprzeciw, aby utworzyć zgrany kolektyw :-) Pomożecie?, a jaka powinna byc prawidłowa odpowiedź? POMOŻEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
coście tak ucichli?????????????? nie udawajcie że tak ciężko pracujecie :P heheehehe ja dzis pobiłam chyba wszelkie rekordy nieróbstwa :D i bije dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) single -Ty dalej bez nowego nicka :( a czy bioly kot i kicius to ten sam osobnik? ;) a gdzie samplowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to? ogolony bóbr apetyczny jest...podobno :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ale tylko umyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mykam nadrobic zaleglosci na... ;) i tam sie wypachnie waniliowym balasamem for women :D miao ciao ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×