Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Drugi pod bódką - witam wszytkich :) kolejna nowa twarz ale co to za singiel co ma staż 2 dni ?? kruku---->Trzeba nadać sprawie priorytetu...opieczętujemy czy nadamy naszej sprawie specjalną teczką z napisem bardzo ważne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam dosyć spamu o tabletkach na powiększenie penisa !!! Skąd mogą wiedziec że mam małego :O Mam już dosyć tego 😠 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zajrzalam sie tylko przywitac i dalej do pracy oj czuje ze dzisiaj bedzie ciezki dzien :) Stic---> mysle ze 2 dni czy 2 lata to niema znaczenia singiel to siongiel :) milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyciągają średnią od pracowników biedronki, a TY jako ex pracownik załapałeś się na rozmiar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ciao, a wczoraj tak fajnie dyskusja się rozwijała, a tu klops i masz babo placek \"nie mozna wyświetlić strony\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi ----->Blondasie - ma bo po dwóch dniach nadal będziesz miec po nim kaca a po 2 latach będziesz gadać o Biedronce i Lidlu :) kruku--->Mam Nortona AntyVira i Anty spama a tu cały czas Penis Enlargment :( i jakis dyplom ?? Co to kurw....jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bioły Kot
Czołem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bioły Kot
kluski z rosołem? pierwsze słysze :P ( u nos to nudle som )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bioły Kot
kruk masz jeszcze tego sznikersa? daj gryza Cześć blondyneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem kruku czy to dobry pomysl bo w sklepach z odzieza damska jest malo mezczyzn a jak juz sa to ze swoimi kobietami i maja mine meczennikow jakby byli tam za kare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedzony już za pozno, jeszcze cola mi została. :-) Ale sa tez sklepy integracyjne, sam w takim kupowałem jeansy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeeee :D Opadające ramiaczka rules !!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
cześc wszystkim singlowym staruchom i nowym ;) nie chc mi się pracować :/ więc chyba się poobijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lubością oddaje się rozmowie z wami olewając przy okazji szefa i cały świat, obserwując jak rośnie mi góra spraw które powinienem załatwić, a które po prostu zlałem bo szef jeździ do pracy Mercea a ja zapierdalam śmierdzącym tramwajem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
no u mnie te z w pracy zawirowania ;/ a w związku z tym że zmieniam prackę to już totalnie nie chce mi się nic robić ;/ czytaliście wczoraj prognozy pogody na wiosnę, której podobno ma nie być? :( kurcze to jak my będziemy wychodzić z domów w taki ziąb???? hehehehehe i nawet pogoda przeciwko biednym singlom :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Ja tez mam podobnie, ale w tramwaju Stocku możesz popatzryć na ramiaczka, a szef w mercu za takie ramiączko musi bulić 200 zl od roboczogodziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jak przechodziłem obok przystanku, widziałem dziewczyne w miniowie, więc \"przeterminowane\" dla chcącego nic trudnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałem faceta w białych kozaczkach - ale polewkę miałem - zresztą on to widział i miał już minę aby przypasowac mi tego kozaczka do policzka ale pewnie wiedzał że jak ja mu przypasuje Martensa w twarz to może być dla niego gardziej nieciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×