Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Destini----->zaczeło się od tego że ja chciałem zrobić z bobra - taboret :D a wy już chcecie golić...a w ogóle to pomarańczowe siersciuchy o jakis dodatkach do gofrów nawijał.... Blondi----->No jakbym Cię nieznał to powiedziałbym że gorąca laska z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ---->To teraz mam na Ciebie \"goraca kiełbasa\" mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinko czy Ty aby zbyt dosłownie nie odbierasz ?:P Kiełbasa to raczej męska domena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiemi 😠 Dlaczego kiełbasa to męska domena ?? - O facetach się mówi że to psy na baby - a Ty mi z tekstem o kiełbasie wyjeżdzasz i jeszcze dziecinkujesz :P No wiesz ?? Fopa i phi phi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao Kruku 🖐️ Aha!! skoro faceci to psy na baby to baby to kiełbasy :D Żeś wydeliberował złotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się wkopałaś :P Blondasku...czekam na odpowiedź ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa!!!:D No co mam skojarzenia jak zwykle hihi;) w sensie ta kiełbasa, ze no kształt :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu by spadł na druga stronę gdyby nie ja :P Gdzie jesteście lenie ?? Kruczor do kompa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic:) Złość piękności szkodzi. Pozdrawiam i zmykam 👄 Zaraz się zejdą singlr... nie nerwujsia;) Papapatki i znikam... nareszcie do domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie można opuścić was bo sie zaniedbujecie 😠 , ale po chrześcijańsku wybaczam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wrocilam z pracy odpoczelam a teraz objadam sie czekolada (podobno poprawia nastroj) jutro mam wolne i jak tylko otworza sklepy to ruszam po sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, aj a nie będę widział jak ją zakładasza :( ;-). Ja mam mandarynki, ale coś objedzony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pije lifta zakupionego w dzielnicowym społem :-) Jeszcze sa takie sklepy \"społem i nie wstołem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku niemartw sie jutro jak kupie sukienke to sie specjalnie dla Ciebie w nia ubiore , zrobie zdjecie i wysle Ci a Ty ocenisz czy wystarczajaco opadaja w niej ramiaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra :D Pamiętaj mają się mimowolnie zsuwać no i naturalnie nie może być za długa, aby przy wejściu po schodzach rakcje mężczyzn były na tzw. \"na gumce łeb\" i nie jeden spadł ze schodów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pamietala o Twoich radach Kruczku :) napewno bedzie krociutka bo ja tylko krotkie spodniczki nosze czekolade jedna juz zjadlam mam jeszcze jedna a co masz ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię z okienkiem taką z orzechami nazywa się nussbeiser, a jest produkowane przez Alpen Gold :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×