Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

kasa idzie jak woda w knajpach wiem coś o tym, a najgorsze jak skończy się liczyć i kolesie wokół ciebie są :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni ma jakies tańce czy cóś - ja mam ludzie DEPRESJE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... i jeszcze włączyć sade albo garbarka pociąć się i posypać rany solą :P Ja też jak wpadam w doła to pielęgnuję mój smutek: podlewam go czerwonym winem i zapalam świece, włączam jakąś depresjogenną muzę i ... i\'m ready ;) każdy ma w sobie coś z masochisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słucham soundtrac\'ku z Great Expectation - i pije pół litra do telewizora - kot na mnie patrzy z politowaniem - nawet się przytula i pociesza - ech jak ja kocham tego mojego kociaka...ale ciągle sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
stoku ;) głowa, uszy do góry ;) wystaw buźkę do słoneczka albo idź na solarkę (nie dość że deprecha minie to jeszcze nabierzesz złotych koloroów że sie żadna nie oprze ;) hihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic uderzasz w niepokojące tony... nie poznaję kolegi... Ty masz jakiegoś dziwnego tego kaca!! Daj spokój głowa do góry, pamiętaj że statystycznie przypada na Ciebie 4 kobiety :) to my (płeć piękna) jesteśmy w gorszej sytuacji - tak wiec nie łam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko te statystyki maja odzwierciedlenie w starszych rocznikach bo mężczyźni wcześniej umierają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se chyba solarkę pierdolnę i się na heban zrobię :) Dzieki ludzie zapocieszenie :) Tylko majtek nie zdejmę to bedzie tak fajnie z białą dupą - bedę wygladał jak pawian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba odwrotnie... ubierz się w kombinezon z dziurą na tyłku i idź na turbo - bo pawiany to chyba czerwone dupki mają ;) tylko nie przesadź bo chyba nie chcesz wyglądać jak Andrju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tors tez musi mięc opalony, aby złoty łańcuch miał kontrast na jego śniadym ciele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I okulary przeciwsłoneczne :) KONIECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
stiku i nie zapomnij o żelu na włosach, w solarium tez musisz byc trendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I użyje sobie mojego ukochanego mądrego słowa : BĘDĘ METROSEKSUALNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
heheheh mam kolegę metroseksualnego - na początku myslłam że on jest homo heheheh fajny jest, nogi sobie goli i pod pachami też :/ ale za to fajnie z nim się chodzi na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Śliwka od czasu do czasu można sobie uzyc słowa którego się nie rozumie :) No i jeszcze fajna panna do tego która wie co i jak z solarką np: http://www.bajer.pl/?id=6655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no co tak wody w usta nabraliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze blondas - zajebiste :O Słyszałem z poufnych źródeł że masz białego kruka na prawym pośladku wytatułowanego - na dodatek z piwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×