Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ojej Ladni - metafora taka ;) Będzie jak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko-ja tez przeciez zartuje-jakby bylo cos fajnego jutro to sie odezwe :) a na razie uciekam na tance :) milego wieczoru tylko niej pij za duzo :) a przynajmniej nie sam!!!!!!bo wtedy zawsze ma sie kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku landi ma tańce latynoskie po których łatwiej jej bedzie rzucać w klubach na kolana :) A Ty jak tam ?? no...i Już nikt przez ciebie nie zginie ubeku pierdolony, nikt więcej, nikt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucę Ci kruku mój ulubiony: - Walenda: Stopczyk, co wy tam palicie? - Stopczyk: Ja? Radomskie... ale jak pan major woli, to Franz ma Camele. - Walenda: Co ty pierdolisz za uszami Stopczyk... na wysypisku, co palicie po nocach? - Stopczyk: A... takie tam szpargały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam się major Bień i mam stopień majora. Od wczoraj jesteście moimi podwładnymi, a ja jestem waszym bezpośrednim przełożonym. Teraz jesteście w policji, a nie w ubecji. Wiecie jaka jest różnica? W ubecji nic się nie robiło i brało się za to duże pieniądze, a w policji trzeba będzie charować no-stop i nie będzie za to żadnych kokosów. Nikt nie będzie tu miał trzydziestu nagan, bo po drugiej wyleci na zbity pysk i też generał nie pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela: Dlaczego odeszła? Stic: Normalnie, bo to zła kobieta była... Angela: A ty jesteś bez winy? Stic: Ja jestem święty... Dziadek: A żeby choć stójkowych... Wam to dobrze, wy młodzi jesteście, a ja co? Na bruk?! A gdzie ja teraz robotę znajdę, jak tylko przesłuchiwać umie? Franz: W Polskich Nagraniach, idź tam Dziadek na łowcę talentów. No to tyle spadam do domu :) Pozdruffka dla fanów Singli i całej naszej komapnii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam na chwilkę... jest tu jeszcze ktoś, kto mnie pamięta? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie pytam , co się tutaj działo, jak mnie nie było, bo... ciężko to ogarnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego miałabym się obrażać? co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale Stic się pytał to mu powiedziałem, że jestes daleko i nie masz zasięgu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy gdzie ucho przyłozyć, ale Stock ma depresje pije do słupka drogowego, u mnie praca i pisanie na forum a u reszty jakos lecie ciągniemy ten wózek w właściwym kierunku > Tworzymy zgrany kolektyw i idea jest słuszna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uzyskawszy odpowiedzi będę prowadził monolog na podstawie dialogów z Franza Maurera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj słońce świeciło nie idziesz na balety? Ach ja nie mogę złapać deprechy ktoś musi łowić singli od czarnego PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie! wiosna idzieeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D:D:D chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox to widze że ostro Cię wzieło. Jak śpiewał pavaroti \"Najważniejsze w życiu jest szczęście dzielić z innymi i uśmiechać się\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałem dzisiaj sobie kupić wino sofia w monopolce, bo niestety w mojej dzielnicy nie ma biedronki w której po lini partyjnej Stica kupiłbym w cenie dumpingowej. Popełniłem bład bo mogłem kupić, aby was rozweselać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×