Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

trzeba wiosny poszukać... także w sobie i usmiechać się mimo wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jaka tu wiosna, od rana Stic ma depreche pije z własnym kotem, a teraz desti miała wyjść i okazało się, że zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander23
Ja z domu nie wychodze bo mnie mama bije za całowanie........i ostatnio koleżanke przez okno wywalila......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parias
nie jestem zapraszana na studenckie rocznikowe imprezy czy ktos mi podpowie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przaynajmniej mamy się z kogo pośmiać.... albo przez kogoś załamywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Sęk w tym, że ten film opowiada poprostu o codziennym życiu, a tak się to kończy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - po ostatniej pizzy nie masz dosc?? Alea - jedz duzo czekolady to Cie dol nie wezmie, tak dla spokojnosci, ja chyba za malo jadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę powyrywać chwasty, bo coś minorowe nastroje wszyscy. Właśnie znów mi się ochota włączyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien człowiek zmarł i normalną koleją rzeczy stanął przed świętym > >> Piotrem.Ten mówi: > >> - Niestety, przyjacielu... Popełniłeś w życiu straszny grzech i > >> nie zostaniesz wpuszczony do nieba, zanim za niego nie odpokutujesz... > >> Oszukiwałeś mianowicie na podatku dochodowym od osób fizycznych. > >> Twoja kara będzie polegała na tym, że wrócisz na Ziemię i spędzisz pięć > > lat > >> z > >> obrzydliwą, otyłą i paskudną babą, ze wszystkimi małżeńskimi > >> obowiązkami włącznie. Jeśli ci się uda, wejdziesz do nieba... > >> Człowiek uznał, że pięć lat to niewiele wobec perspektywy wieczności w > >> niebie, wrócił na Ziemię i żył z kaszalotem, którego mu święty Piotr > >> przeznaczył. Któregoś dnia, idąc z nią po ulicy, zobaczył swego > > przyjaciela, > >> towarzystwie tak odrażającego babsztyla, że w porównaniu z nią kobieta > >> naszego bohatera była niczym erotyczny sen nastolatka. > >> - Czołem, stary... Jak to się stało, że urzędujesz z taką paszczurą?! > >> - Hm, no wiesz... zmarło mi się niedawno... Święty Piotr powiedział mi, > > że > >> popełniłem straszliwy grzech, oszukując na podatku dochodowym od osób > >> fizycznych, przez co narżnąłem rząd na grubą kasę, i że muszę > >> odpokutować, przeżywając pięć lat na Ziemi z tym mięchem, które > >> widzisz... > >> Panowie uścisnęli sobie dłonie w pełnym zrozumieniu i obiecali sobie > >> wspomagać się nawzajem w biedzie. Kiedy już mieli się rozejść, zauważyli > >> wspólnego znajomego, idącego ulicą w towarzystwie kobiety pięknej jak > >> marzenie, o boskiej figurze, seksownej jak wszyscy diabli. > >> - Hej, stary! Ranybosskie, skądżeś ty, stary kawaler, dorwał taką lufę? > >> - Hm, szczerze mówiąc nie wiem. Pewnego razu obudziłem się, a ona leżała > >> koło mnie. Od paru lat mam wszystko, o czym mogę marzyć: piękną kobietę, > >> cudownie prowadzony dom i obłędny, naprawdę bajeczny seks... Nie wiem > > tylko, > >> dlaczego zawsze, kiedy się skończymy kochać, ona odwraca się do ściany i > >> mruczy coś jak: j...bany podatek dochodowy od osób fizycznych Coś dla was. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde do innej Desti tam mam nadzieje nie będzie bakterii salmonelli :p, Cześć Blondyneczko, widzisz znów gadam o jedzeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dobrze ze ja ni oszukuje na podatkach :p ,wrecz za uczciwa jestem ,cikawe kiedy mi to szychy w niebie wynagrodza!! hej blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi - kupilas ta sukienke??ja chyba tez sie przejde po jakas ;)albo wogole po jakis ciuch na poprawe humoru - niezawodny sposob :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti ja tez nie oszukuje na podatkach, ale chętnie bym skubnął państwo ;-) Blondyneczko, bo ja wierce CI dziurę w brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki kolor i wogole jaka?eee gadasz?to muaialabys chyba z miesiac tak sie objadac zeby przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×