Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Chyba udam się do mojego singlowego łóżka :-) Dlatego potrzebujesz coś jeszcze bardziej ekstrawanckiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
dzień dobry ;) puk puk jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) jejku ale Wy tu wczoraj naskrobaliście... Ja sie tylko pochwalę że wyszly mi fajniutkie te faworki i wieczór był udany: z pączków i wykałaczek robiliśmy ludziki... nie pytajcie ile wtedy butelek było już za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Najebałem się i boli mnie łeb :P Jakieś pomysły przymaskowania tego w pracy bo wyglądam fatalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stocku cóż CI doradzić, ale sam przezywałem kiedyś takie chwile. Nie ma recepty i łącze się z Tobą w bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ból porodowy :) Ja rodzą kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
stoku proponuje duuuuużo duuuużo wody mineralnie - gazowanej hehehehehe bekanie zagwarantowane ale pomaga;0 a najlepiej to powiedzieć że dopadła Cię grypa i łamie Cię w kościach i iść do domku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeterminowane - czy moge poznać Tfuj mail ?? to odnosnie spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
stiku ;) a ja juz wszystko na temat spotkania wiem :D i podpisałam listę obecności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie w drodze do domu schlełem - jak świnia - jestem fenolem, normalnie chlorem totalnym - mam moralniaka i dzisiaj go pewnie znowu zapierdole - i ogólnie jestem załosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlajałem się po knajpach warszawskich - piłem piwo - Stocka - i inne wynalazki - z 200 PLN przechalapałem :( Ale kretyn ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sam tankowałem - pózniej bujałem się jak tankowiec po Morzy norweskim :( A dzisiaj się tak zjebie że padną mordą w michę mojego kota :( :O Fatalnie się czuje ale wiedziałem że mnie też kiedyś depresja dopadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×