Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Alea:) tak staram sie dbac o topick w weekend bo wtedy wszyscy gdzies wybywaja:D ja jutro tez wybywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Synu, co tam masz w uchu, kolczyk? Słuchaj no, kolczyki noszą piraci albo pedały. Więc jak otworzę drzwi do twojego pokoju i nie zobaczę tam pirackiego statku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisja ja otwieram tydzień...:D Witam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was sieroty - nawet wam się nie chce nic napisać - macie przysłowiowy \"opier#$%&^@#$%?\" 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pucha - co jest - nagle nikt nie jest sam - a co bedzie ze mną ?? :( Co ze Stickiem - egoiści :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze \"połówkę\" czegoś płynnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty juz sobie złożyłaś \"śluby\" abstynecji - o ile dobrze pamietam :) Proponuje poduszkę - ponoć całkiem niezły przyjaciek lobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dzis cos pusto, wiosna przyszła 15 stopni w cienu... single poszły się parować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blonda >>> No wiesz są dowody - deklaracje - wpisy i kwity...sprawa jest wielowątkowa, poszlakowa, wiele domniemań.... = >>>> 15 stopni w cieniu - to był kawał - bo jestem po całym dniu pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co wy ?? Nova ?? Hercia ?? Gfiazda ?? Gdzie was baby wcieło - to przeciez jeszcze nie sezon na \"Soldy\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, łowią, kobiecie łatwiej coś złowić, nie musi się tak mocno starać jak my :) Poszły sobie, widać przynudzamy... (przynajmniej ja). Tak to jest niestety... a moze to tylko taki pusty dzien, mam nadzieję!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wybaczcie ze ja wczoraj wcale tu nie zajżałam ale nie chcąc nikomu psuć humoru powiem tylko ze mam parę (dokładnie 4 poważniejsze) problemy osobiste i jakoś wszytsko mi sie pieprzy ostatnio no coż takie życie...nie zawsze jest kolorowo musze tylko jakoś przeżyć kilka albo kilkanaście najbliższych dni no i pięknie jest bo wiosnę mamy z tym ze u mnie teraz mokro jest i pochmurnie ale zawsze to jakoś wiosnę czuje się w powietrzu wiecie co wybaczcie ze poruszam tak powazny temat ale po raz kolejny przekonałam się wczoraj ze tak naprawdę nie wiadomo komu można zaufać i po raz kolejny (tzn. dokładnie podobną sytuację mam drugi raz) okazało się ze dziewczyna z którą jak sądziłam się przyjaźniłam postanowiła zrobić mi siarę ale ja jej się tak odwdzięczę ze już nikomu nie zrobi takiego świństwa jak mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezyjesz, co nas nie zabije to nas wzmocni... Tylko się nie daj kopać w d... ;) Wiosna już jest, sprawdziłem wczoraj, no mokro musi być, bo roztopy na całego :) Ha, nie wolno ufać nikomu ;) Dobra nauczka zawsze się jej przyda, choć nie pochwalam zemsty... :) :D...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo.... to jeszcze się trzyma temat?;) Witam obecnych i nieobecnych:).... słoneczko daje we Wrocku...:D WIOSNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słoneczko u mnie wychodzi ale bardzo nieśmiało........ a co nas nie zabije........no właśnie, co nas nie zabije..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nowa! Heroinka, nie bądź czarnowidzem :) Wiem, że jest trudno... Dziś Stica wcięło z kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O nie - poleje się krew :classic_cool: Nova temat Wrocka do mnie wrócił :D = czwartek/ piątek tylko że nie zostanę na weekend bo jadę do Katowic :) Co Ty na to ?? Wiosna wiosna - odkurzać stringi - powoli się kończy czas barchanowych majyasow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo \"barchanowych matiasów\" (dla ludzi z poczuciem humoru - można dodać jeszcze śledziowych hihihihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak tak odkurzanie stringów, wypędzanie pająków, nietoperzy...no niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje żninwo zbierze depilator, pójdą w ruch masy cukrowe, woski - dieta Mezi..cośtam i Kopenhaska :) :classic_cool: Wiosna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam dieta... wystarczy parę problemików i troche ruchu..........:P stic ----> a depilator i inne tego typu rzeczy u mnie działają regularnie przez cały roczek na okrągło i chyba u każdej dbającej o siebie dziewczynki też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kobieta zna różnicę między podkładem i fluidem i wie po co pod to wszystko kłaść jeszcze bazę rozświetlającą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic!!! Brawo, brawo:D Jestem pod wrażeniem znajomości tematu, nie zapomnij o korektorach, kremach, maseczkach: liftingujących, wygładzających, relaksujących, nawilżających, ściągających-pory, peelingi idermobrazję wspomniałeś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila rzucę po południu - normalnie czuje się jak na galerze - wiosłujemy :) brak tylko wybijającego \"tempo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×