Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ja mam kryzys w tej chwili... 😴, chyba nie wytrzymam... no to chlup...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra ide spac 😴 bo zaraz beda oczy na zapałkach, dzieki za \"chlup\" i do przeczytania, dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka to ja podczas apelu chyba sniadanie szamalam:D wylecialo mi z lebka:o ale juz sie melduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu umiera? Żyje, tylko single weekend mają...albo próbują nie być już singlami (wspominanie wcześniej całowanie żab vel sidła). Rozchmurz się :) Nie jest aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam nocne, noc jeszcze młoda 8000 wpisów pękło... Luzik jescze 2000 i robimy fetę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= no fajna liczba taka okraglutka az milo no ale pomysl sobie ze jutro o tej godzinie bedzie juz po 23ciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= no fajna liczba taka okraglutka az milo no ale pomysl sobie ze jutro o tej godzinie bedzie juz po 23ciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dłuższy dzionek\" ciepłe słonko, wiosna idzie powolutku... Widzę że dzis to Ty pogoniłaś sis :) Nie chce mi sie isc spac, ale jak pomysle, ze mam łazić jutro niewyspany to mnie trafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= zmiana warty przy kompie byla:D ale jutro niedziela to sie wyspisz chbya ze musisz wstac np do szkoly albo pracy, albo kosciolka, albo nie wiem ......:D ja wczoraj tzn dzisiaj poszlam spac po 2giej a wstalam przed 9ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...raczej to trzecie :) ide bo bede siedział do pozna i znow będzie płacz szloch i lament :) miłego wieczoru, papatki... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanie ( z kimś) odpoczywanie gadanie słuchanie imprezowanie... itd. o godzine krócej.............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko godzinke nam zabieraja i to jest tylko jeden dzien w roku taki:) i pozniej nam to rekompensuja bo w ostatni weekend pazdziernika mamy o godzinke dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale no pusto ale ja wiedzialam , ze tak bedzie;) a nie dwa miesiace temu jakos mi sie wydaje , ze to bylo juz dawno temu a Ty teraz juz nie masz tych wyjazdow??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia widzę, że Ty kontrolujesz sytuację... czuwasz nad topikiem... ;) a ja jutro znowu w trasę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×