Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

bialy----->oczywiscie i kominek , i grzaniec Ja chce wiosenny deszczyk i letnia burze a nie snieg >:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-----> wow , jakies wspomnienia z tym zwiazane masz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wole cieplejsze zdecydowanie kliematy i tak jak mowi sticu zwiewne sukieneczki, anie tam zawieje zamiecie i panie w szalikach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siic----->:( Ja jzu dawno nie bylam nad naszym morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jakiś zagajniczek :P i kocyk - oraz ..........ZWIEWNE SUKIENECZKI:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nad morzem bylem ostatnio z 8 lat temu, a i wgorskiej chacie dawno nie bylem z tym kominkiem i ciepielkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem naszym to bylam moze z 3laa temu , a w gorach to jzu nei pamieam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłem nad morzem już kawałek - w góry to w ogóle nie jeżdzę ale Mazury są bardzo fajne....jeziorka i wyuzdana wersja zwiewnych sukieneczek - MOKRE ZWIEWNE SUKIENECZKI!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-----> ja nie wiem jak y wytrzymasz tyle czasu , do sezonu zwiewnych sukienek jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia---> Też nie mam zielonego pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--------->bedziesz mial o czym snic:D Ja wczoraj przez cholerny wiatr spac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie zjadłam \"obaiadek\" mniam - jajka na twardo i marchewka:P a jak koledzy wezmą się za ogrzewanie koleżanek-singilek to ok wyciagam dziś z szafy sukieneczkę;) a mimo tego ze jest zimno i ja często marznę bo nie umiem się ciepło ubierać mi się ta zima podoba patrzcie jak ładnie śnieg pada, ślicznie jest i chyba dobrze ze nie ma słoneczka bo nie chciałoby mi się w pracy siedzieć jeszcze bardziej niż teraz mi się nie chce....:) ale w weekend chcę zeby śnieg przestał padać ale żeby słoneczko świeciło ślicznie jakoś umknął nam temat nazwy pubu a w końcu wie ktoś czy gdzies istnieje już coś takiego? skoro sa bary dla kobiet gdzie faceci mogą być pod warunkiem założenia peruki to mzoe i nasz pomysł ktoś już uprzedził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam takiego baru, a nazwa miala byc neutralna, a z tym ogrzewaniem to lepiej niz na plazy obserwowanie bo sie jest blizej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snieżynka
A dopóki zima, czy wiecie gdzie można na Mazurach wypożyczyć i pojeździć na skuterach śnieżnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba najpierw zorganizowac wspolna wycieczke integracyjna w celu dopracowania szczegolow odnosnie pubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinko--------->nasza opymistko:) Ja nie znalazlam w sieci ani jednego takiego pubu Sneig juz mi sie znudzil moglo tak sypac w Boze Narodzenie Bialy------> z moich doswiadczen wynika ze na plazy ez mozna byc blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jzu wczesniej wspominalam woj łódzkie, a\'propos jest ktos tez z łódzkiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej cieplej sie zrobilo na forum od tego gorskiego kominka i grzanca, plazy i zwiewnych sukienek ;-) Seti chyba ciezko tak bardzo blisko byc na plazy miedzy ludzmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy -------> ale juz nikogo nie bylo bo czekalismy na wschod slonca No cieplutko sie robi, szkoda ze nie mam takiego kominka w domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zmienia postac rzeczy, jak pora jest taka ze plaza pusta, a ja w biurze mam cieplo przynajmniej bo ostro grzeja. Jednak tez wole ta gorska chate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałem w necie ale nie mogę nic znaleść w Wawie takiego - może to bary w stylu \"Błękitna ostryga\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogóle nie byłam na plazy takiej prawdziwej, tzn. nad morzem miałąm po tej sesji na uczelni jechać z facetem do anglii nad moze ale jak widać nie pojade ...................................chyba........................... a apropo naszego spotakania i bycia blisko w celu ogrzania się (lub jakimś innym:P) to w sumie niewazne gdzie ale ważne z kim....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Hera, ale dworzec kolejowy to nie jest naprzyklad tak przyjemne miejsce jak chata goralska kominek i wygodne lozeczko :-) Stic to nie wyglada zbyt porywajaca, nasz pub bedzie zdecydowanie lepszy, a blekitna ostryga z singlami mi sie nie kojarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×