Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

hm............nie wiem czy ja sie nadaję do wymyślania haseł reklamowych....ale pomyślę;) a nazwę już mamy? o maila dostałam....ciekawe od kogo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---------->skad wiedziales:D Chyba musze zjesc cos slodkiego moze mi sie cieplej zrobi , rece mam zimne jak nie wiem co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie śnieg się topi :) (W Warszawie jest na plusie) Co nie zmienia faktu, albo wręcz nawet przyczynia się do tego, że moje spodnie są sztywne od soli i błota (dolna część nogawek bo w chlewiku to ja się nie tarzałam :D ) A poza tym jest pięknie. Jeszcze 3h i do domu :) 4 dni i dzień wolny :) Nie mam powodów do narzekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
no to zaczyna sie ciekawa rozmowa :) o co ci chodzi z tym szukaniem i czystością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet ------->a ty singlem jestes????? Moze ksiedzem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
a jak później coś bedzie nie tak to rozwód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
facetem z małym... jak go nie zdemaskuja to sie z nim jakaś ożeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet --------> i pozniej bedziesz zdradzal zone, i bedziesz stalym bywalcem nie tego topicku a topicku o kochankach i sposobach zdradzania zon itp:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti--> bo mamy podobne mysli, a co z ta czystoscia trzeba miec jakies doswiadczenie po to zkladamy pub do singelkow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
albo poprostu zadna sie za niego nie wzieła konkretnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ciekawe ile lat ma ten Walet ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
24 lata i nie zaznał sexu ... no i mu sie pod sufitem pomieszało :)) jesteś dla nas autentycznym przykładem jak robic nie należy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
a czym ty to dziecko zrobisz :)) nie bedziesz wiedział jak sie za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
lubie sobie podyskutowac ale nasz kolega tak ładnie zaczoł ale chyba różaniec w radiu maryja mu puścili i zwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja juz po pracy, ale widzę, że Wy żywo, a żywo dyskutujecie... czy ktos z Was dzisiaj pracował?;) Ja czytałam niezłą książkę, a w zasadzie zaczęłam... reszta na jutro :) Pomysły coraz lepsze, jak do czegoś dojdziemy, to się chyba wiosna radosna zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa---> ja caly czas jestem w pracy, aco to za ksiazka ktora polykasz? Naszczescie mam cieplo, ale koncze o 17. Pomysly sa tylko teraz trzeba sie zebrac do kupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
nie twierdze ze jest inaczej, cos innego ci sie deko spaczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruczku:) już, tylko zerknę, bo to fantastyka... tak średnio, ale kumpel mi przyniósł ... pewnie znasz Neil Gaiman \"Amerykańscy Bogowie\" przeszłam dopiero przez 30 stron... nie mam czasu na czytanie, a poza tym jeszcze dwie kniżki mam na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomysłów, to fajnie, że są, ale trzeba chyba raz a konkretnie krzyknąć z domieszką władczego tonu i poprowadzić lud w ciekawe miejsce, gdzie oddamy się uciechom spotkania... cokolwiek to znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam, poza tym czytam fantastyke, ale ostatnio rosyjskich pisarzy bulyczowa i strugackich. Jeszcze 20 minut i ide do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cizys ale wam fajnie - ja znowu sobie posiedzę - a co tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi rosyjskich, to tylko klasyka: Tołstoj, Gogol, Gorki. Ostnio czytałam o niezłych kryminałach rosyjskich, ale jeszcze nie mam czasu na poczytanie, bo zaległości okrutne, a w większość weekendów to impreza albo wypad w górki:)... się radzi z tym singlowaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co Biały? Myśle, że może bliżej wiosny. Nie wiem jak pozostali, ale ja przez zimę śpię na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×