Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

dlaczego rozmarzyć... polecam tego typu imprezy ja właśnie wybieram się na kulig w przyszłym tygodniu to jest wyjątkowa impreza w niezwykłych klimatach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie... u Was tak ciepło i przyjemnie, więc sie skusiłam i Aleę namówiłam:) Niezly pomysł z tym wypadem i wieczorkiem, a jeszcze góry... uuu, moje kochane miejsca, tam uciekam, kiedy mi dobrze i tam tańczę, kiedy szczęśliwa jestem:) Śnieg jest, ale w miare ciepło, więc mi ok, acz ciepłolubna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja myślę ze taka sieć od razu to nie najlepszy pomysł bo każdy z nas wyląduje gdzie indziej i troche lipa chyba ze jako założyciele spotkamy się w głównej siedzibie a najlepsze miejsce chyba jednak gdzieś posrodku zeby dojazd nie był wielkim problemem u mnie tez pada troszkę mam dziś pracy a wtorek chyba jest gorszy niz ten poniedziałek bo dziś pracuje do 16... i czekam na maila od tego kto wie ze czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea... wstęp wlny, czy zamknięty klimat? Ja ląduję za parę dni w Kotlinie u przyjaciół, ale babsko będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo lubie gory, ale zgadzam sie z Hera ze na poczatek lepiej zalozyc jeden pub porzadny w jakims wiekszym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulig fajna sprawa choć ja bym chetnie wybrał się z kimś na łyżwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys jezdzilem na lyzwach, ale to gralismy w hokeja na stawie jak zamarzl. Dostalem pare razy kijem w glowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, moi mili, ale musze na czas jakiś do pracy:) Zgadzam się, że jedno miejsce, bo rozdrobnienie jak będzie, to nic nie wyjdzie... do pracy wracać czas:) Do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedalekow Wisły tej od Małysza:D często organizujemy sobie takie imprezy wstęp wolny ;) za symboliczną opłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i towarzystwo mieszane.. i nieźle mieszają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czemu sie nie wysłał fragment z moimi propozycjami lokalizacji więc:... kraków/wawa/ a moze jednak rzeszów - to by mi akurat najbardziej pasowało;) a kulig w górach? pomysł całkiem całkiem....tylko musielibysy sie ugadac apropo terminu ale mam nadzieje ze nam się uda jakiś konkretny pomysł terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam niedaleko do Wisly, a termin to najlepiej jakis weekend gdyz wtedy to wiekszosc ma lub moze miec wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja albo Wawa albo Sopot lub Gdańsk - koniecznie z pomostem wychodzącym na morze - świece w szkalnicach, szum morza, zachód słońca...lato, zwiewne sukieneczki...uuuuu to byłby lokal. Ciekawe czy dostałbym pozwolenie na budowę czegoś takiego przy plaży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera--> z lokalizacja to najlepiej duze miasto wtedy latwiej o klientow. Ja juz pomalu mam gory u siebie;-) tz gory sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu tez pomorze jest bardzo dobre no i jeszcze mozna zorganizowac jak juz mowilem ten turnus dla singli, oj by sie dzialo. Jeszcze jakies propozycje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic!!! zima za oknem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! śniezyca u mnie:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czemu sie nie wysłał fragment z moimi propozycjami lokalizacji więc:... kraków/wawa/ a moze jednak rzeszów - to by mi akurat najbardziej pasowało;) a kulig w górach? pomysł całkiem całkiem....tylko musielibysy sie ugadac apropo terminu ale mam nadzieje ze nam się uda jakiś konkretny pomysł terminu? a jak tak dalej pójdzie to na kulig będę mogła was zaprosić do siebie - u mnie drzwi zawsze otwarte... stic -------- zwiewne sukieneczki...spoko ale moze nie w zimie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalczego nie zwiewne sukieneczki moga byc w zimie tylko przy kominku w tej chatce w gorach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm panowie będa musieli jakos rozgrzać zmarznięte koleżanki ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sama mysl o zwiewnej leniej sukieneczce robi mi sie zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej Alea, wiadomo w taki ziab nie mozna pozostawac obojetnym na potrzeby blizniego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i obawiam się, że grube swetry tu niewiele pomogą :) i grzańca może braknąć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dobra - wiecie o co mi chodziło bo takie sukieneczki to się tak fajnie układają i no i są zwiewne i prześwitujące a jak np: lekki wietrzyk zawieje:P Zawsze można sobie wiziąc kocyk na plażę i.....takie tam LATO GDZIE JESTEŚ ??????????????? 😭 JA CHCE ZWIEWNE SUKIENECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×