Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nie no ludzie tylko nie Ozon - tam takie bzdury wypisują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti to impreza jednorazowa a my bedziemy miec konkretne miejsce dla singli caly czas. Wiadomo ktos moze znalezc juz druga polowke, ale przyjdzie inny singel. Moze sie zdarzyc ze bedziemy wszyscy z kims, a bedziemy prowadzic taki pub dla innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo my mamy chyba zarabiać pieniądze ?? A swatać ludzi to po drodze...?? Czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazlem tylko dla lesbijek pub ;-), wiec takiego dla singli jakiegos znanego chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a dlaczego dworzec kolejowy to nie romantyczne miejsce ?? Dla mnie to bardzo romantyczne miejsce - powitania, rozstania, łzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no, ale na poważnie wzięliście się za poszukiwania lokalu, ale wiem, że takich nie ma. Tylko jak ktos organizuje takie imprezy typu: połówki pomarańczy, to wynajmuje lokal... nie byłam, ale i też dobrych opinii nie słyszałam o tym. Może po kolei: kto, skąd i wypośrodkujemy: ja Dolny Śląsk, ale w Trójmiasto chetnie uderzę... Sopot... co za miejsce, a poza tym mam rodzinkę w gDAŃSKU I ZNAJOMYCH W gDYNI. Jeśli chodzi o góry to też sie godzę... i na ogrzewanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiritystycznie romantyczne, ale ten w Katowicach estetyka do ramantycznego miejsca wiele mu brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->wiem , wiem. Tak wlasnie chodzi o to zeby zarobic kase, a skoro jeszcze nie ma takiego miejsca to ---->al w 10tke lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... ------> my badamy rynek , chcemy otworzyc cos takiego , a przynajmniej mamy aki zamysl , robimy burze mozgow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy... najpiękniejszy dworzec jest w: Krakowie, Wrocławiu, dziwny w Lewinie Kłodzkim, do Gdańskiego też się nie przyczepię... no, wszystkich to nie znam, moze kto dorzuci jakiś:) ale ciekawe to miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie bedziemy organizowac zadnych tandetnych imprez, chyba ze wczasy czy cos takiego. Jak juz bedzie cos organizowane to nie na zasadzie ze na sile kogos zmuszac do zawierania znajomosci. Single maja sie czuc bezpiecznie i swobodnie w nasym lokalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że Gdańsk jak najbardziej bo dużo ludzi tam mieszka - są uniwerki - dobre rozwiązanie komunukacyjne z Sopotem i Gdynią a więc kolejni potencjalni klienci. No i oczywiście dużo ZWIEWNYCH SUKIENEK....a w lecie klienci przyjezdni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia... idea piękna, ale... chociaż dla chcącego nic trudnego: fajny lokal, miejsce, jasne i przejrzyste zasady i zagrałoby. Opowieści tych wszystkich ludzi, że życie w pojedynkę jest piękne, to w 90% bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa--> tez chodzi o to ze ktos kto jest naprzyklad po nieudanym zwiazku w takim lokalu by sie czul dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic...ale Ci te zwiewne sukienki po głowie chodzą, a w zasadzie kobietki... ja mogę się tylko pochwalić spódnica za kolanko... praktycznie, bo spodnie całe w śniegu by były, a tak to tylko kozaki do czyszczenia:) Trójmiasto... daleko, ale pieknie, no i dużo fajnych ludzi znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiewne sukieneczki i mily nastroj jestem za :-) Ale w zimie to realne tylko w cieplym pomieszczeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały ----> takiego rozeznania nie robiłem-samo centrum drogie pewnie, takie rozpoznanie można zrobic na etapie Biznes Planu - sporo jest różnego rodzaju miejsc gdzie ja nie byłem - jak z kumplem robiliśmy rundę to kończylismy na keji w Gdańsku z rumem Seniorita a nie w lokalu z piwkiem za 10 pln. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dworzec jes paskudny i nie wiem czy wogole mozna nazwac go dworcem:D No to jakie miasto????? A wnetrze lokalu musi byc nietuzinkowe, jedyne w swoim rodzaju, musi byc z pomyslem , orginalne, i cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku --------- chyba lepiej na dworcu z fajną koleżanką-singielką niż w cudownym domku, w cudownych górach, a nawet w cudownym łuzeczku z jakimś pasztetem -------- nie sądzisz? ale jasne rozumiem o co ci chodzi....najlepiej fajne singilelki (dla mnie oczywiscie jakiś singielek) i fajne miejsce ale mnie dziś gonią do pracy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Hera tylko ze teraz to nie mam Singielki, ani na dworcu ani przy kominku. Jedynie moja singielka jest praca :-) Za wnetrze niech bedzie odpowiedzialny ktos kto sie zna Seti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale kruku - to będziemy tam pracować jako barmani - ponadto single to wybredne istowy - nie piją piwa jak faceci - trzeba opracować jakies menu - koncesja na alkohol to też nie łatwa sprawa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my musimy przekazac jakas wizje jakiemus dekoratorowi wnetrz , czy komus tam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hera---->Buahahahaha \"...pasztetem\" - super to brzmi w ustach kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×