Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No to jakiegos szefa kuchni :D, ale piwo tez musi byc Maklowicza zatrudnimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menu naturalnie musi byc dobre, ale to sa szczegoly. Nie wiem czy single sa wybredne wystarczy popatzrec na forum wszyscy pija piwo ;-) To raczej ludzie w zwiazkach nie pija duzo (no przynajmniej niektorzy, tym co zalezy na dobru zwiazku) ;-) Koncesje sie wykupi w tylu to musimy zrobic jakis wiekszy lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuroniu jakos ostanio nic nie slychac :o, Maklowicz jest moim idolem lol No wlasnie jakis wiekszy albo kilka akich pubow w roznych miasach , kase z unii wyciagniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jajestem stanowczo za Gdańskiem :) A zwiewne sukienki oczywiscie tylko i wyłacznie na ramiączkach takich co to cały \"czas\" tak same po prostu spadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak proponuje aby to nie byla restauracja tylko wlasnie pub, wiec jedzenie nie byloby podstawa. Gdansk moze byc czemu nie, chociaz mam daleko, ale jak wszystko pojdzie dobrze to otworzy sie i w innych miastach. Na marginesie Sticu ustawimy nisko bar zeby dziewczyny musialy nachylac dekolty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie - to musi być kontuar umożliwiający full kontakt wizualny :D Rotfl.....no i teraz posypią się gromy że my napaleni jacyś jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ogladal \"kokajl\"???? Jesli bedzie to pub o beda przychodzic ludzie w wieku 18-40la (moze przesadzam z ta 40:D) a jesli restauracja o bedzie sztywno troche i granice wieku beda inne, i bardziej kameralnie wedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu napalenie, kobiety niech cos wymysla dla siebie ;-) Naturalnie jestem za jakas klimatyczna muzyczka i odpowiednim oswietleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje lustra na podłodze - bardzo klimatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Seti przedzial wieku nie ma znaczenia jestem za pubem. Moze byc nawet pietrowy ten pub, zeby zachecic jak najwiecej osob. I naprzyklad na gorze klimat dla statecznych singli, a na dole dla mlodszych. Poza tym na restauracje tez mozna wygospodarowac pomieszczenie. W koncu troche nas jest to i lokal musi byc okazaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------> ja nie chce wprawadzac zadnych ograniczen wiekowych, nie mam takie zamiaru jak dla mnie o moga nawet 70 latkowie przychodzic, ale tak przewiduje ze do pubu to raczej acy 50siecio lakowie nie chodza, chbya ze do zwyklego baru na piwko po pracy chadzaja. I jedno pietro z pokojami na wszelki wypadek:D e lustra o moze na scianach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie te lustra to tak do tematu \"Zwiene sukienki\" - Wg mnie powinno być kameralnie bo singlasy chowają się po domach :) i z nich nie chcą wychodzić jak w temacie topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic -------- prowokator?:P lustra na podłodze, heheee , moze odrazu rurę do tańczenia na barze zamontuj;) a ja własnie chciałam zapytać jaką panowie bielizne u koleżanek-singielek preferują skoro to mają być jednak te przezroczyste sukienki.....hmm? ej panny --------- musimy pomyśleć co zrobić abyśmy i my mogły jakoś wyjątkowo naszymi kolegami nasze śliczne oczka pocieszyć....... a apropo kuchni.....ja jestem za zatrudnieniem makłowicza, kuroń mi jakoś nie podchodzi a słowo \"pasztet\" czasem słyszałam z ust kumpli na określenie jakiejś panny która chyba im się nie podobała ;) a tak prywatnie to ja paszteu na chlebku nie lubię...wiecie z czego je robią..........a feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
wiadomość do STIC-a :) a twoim zdaniem to najlepiej brac co sie napatoczy i całe życie iść na kompromis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera -----> Jaką bieliznę ?? Koniecznie przeswitujace i wszytko podkreślające - to atut ludzi samotnych mogą prowokować tych co są w parach:P aby tamci zakładali topiki \"Mój/Moja chłopak/ dziewczyna kocha inną/ innego\" ;) Rure mam ale od odkurzacza i jakoś chyba się nie nadaje chyba że kruk da jeszcze swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti--->Kamerlana czyli moze byc podzial na kilka kameralnych sal i niekoniecznie wszystkie restauracja maja byc :-) Hera--> bielizna mile widziana koronkowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena---> Ależ zabłysła jak sardyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc chyba bez rury ---- jak chcecie panowie a kolor EWENTUALNEJ(!!) bielizny (koronkowej oczywiście)?? hej, dziewczyny co jest?? gdzie wasze pomysły? nie zostawiajcie mnie ztymi napaleńcami samej!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ale się rozgadaliście;) hihihi do pracy bo jak tak dalej pojdzie to nas wywalą i pub będzie jedynym źródłem utrzymania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor czarny preferuja hera ;-) Ojj widze ze kolezanki nie wspomagaja Cie w pomyslach na kacik kobiecy w nasym pubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Single od2 tyg---> chyba tak sie stanie na szczescie moj szef zadko bywa w biurze ;-), ale jak juz bedziemy mieli siec takich oubow to bedziemy zyc jak lordy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia -----> Ależ ktoś zabłysnął na mój temat Wszyscy w tę myśl porzucmy myśli fajnych kreacjach i sexy bielizne - przyjmijmy postawę ascetyczną - ja idę się na tą modłę wychłostać miotłą dozorcy Zbigniewa :P Nie wiem jak wy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno taka postawe przyjal Sticu, o czym swiadczy fakt ze wybranki szukam w kosciele co niedziele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ----------- kto tak zabłysnął i w jaki sposób?? a jakaś panienka na naszym topiku ma na imię martunia??(oprócz mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skomentuje ale możesz zostać posądzony o drugi stopień napalenia na niewinie modlące się kobiety stanu średniego, których czystość ducha chcesz zagrozić partnertwem. To bardzo niebezpieczne. Mam nadzieje że nie robisz tego w lecie bo w kościele potrafi być zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×