Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ja jeżdżę smieciarą - neta znalałem w koszu obok starych kobiecych stringów - dobrej baby nie znalałem ale mam neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tu fajnie na tym topiku , ale za niedługo mi sie skoncza rozmowy z Wami:(:( w przyszłym tygodniu wracam do pracy , po pracy szkoła a wieczorem rzadko wchodze bo zmeczona jestem:( (płacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka napewno, albo kolo bravo zaraz ;-) czy blizej promila, jakie jeszcze sa ciekawe miejsca w Gliwicach :-) Bylem tez Hemingwayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe singielki:) a\'propos wieku o jak juz wszyscy ujawniaja o ja mam 22 i 8 dni :D I jaki temat teraz jes aktualny????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
jakis czas temu czytalam chyba w cosmo o takim klubie singli, wynajmują lokale i robią imprezy w rożnych miastach ale wy chyba dopiero zaczynacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk...ooo widze znasz klimaty:P z wyjatkiem bravo jakos tam mi nie pasuje i juz nie jerzdze. a swego czasu w gwarku przesiadywałam ale chyba az za duzo bo sie znudziło. w Hemingwayu jest bardzo fajnie. kiedys w ratuszy byłam. a Kontrabas znasz? tez całkiem sympatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzinka i do domku:) powiedzcie cos ciekawego bo sie znów nudzic zaczełam bo mi sie nie chce pracowac........i własnie siedze nad słabiutką herbatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moze ja w piotrkowie oworze taki pub i roche zycia tam wprowadze przynajmniej:o Lotka witaj ciepluko w ten mrozny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila wróciłam do domu na dworze tak wieje ze sie nieda przemieszczac:-D myslałam ze mnie zwieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontarbas tez znam, ale chyba raz tam bylem generalnie to od lata w Gliwicach nie bylem :-) A w Hemingwayu denerwuje mnie flaga che gevary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera---> to kim chcialbys byc w naszym pubie? Mniemam ze bedziesz przychodzila w zwiewnej sukience ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam fajną kanjpę w Gizycku - nazywa się Omega i dają taf fajne pierogi ze skwarami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze pierogi sa w barze mlecznym polecam:-) Ruskie i z miesem, wlasnie teraz jest pora obiadowa ja musze poczekac jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toż kruku - Omega to nic innego jak mleczna barówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ta zime to nawet na mecze nie mozna jezdzic nic, tylko snieg i zadymiony pub. Mam nadzieje ze to ostatni atak nawalnicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak zima! To jest chyba super czas dla producentów proszku do prania - wszyskie spodnie trzeba prać po jednym założeniu :D Oł je... Błoto wszędzie, szaro wszędzie, ja chcę wiosnę! A tak w ogóle, to dzień dobry :) Kulturka przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie tylko mecze siatkowki. Cos mi sie wydaje ze to nie osani aak zimy:o Ale ja jestem fatalistka wiec mnie nie sluchajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
czesc witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Joanna --->witamy. cieplutko jak przy kominku w goralskiej chacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
jak wam minal dzien bo mi beznadzijnie!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef poszedł na manicure. I gdzie tu sprawiedliwość?! Jejjjj... Kominek, i grzane winko, i ptasie mleczko i jestem w niebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w naszym barze będę przede wszystkim stałą klientką;) a poza tym --- nie wiem w sumie mogłabym tez za barem troszkę postać i dotrzymywać towarzystwa przystojnym singlom albo tez troszkę poroznosić drinki a do jakiej roli chcesz mnie jeszcze wkręcić? na pewno nie będę sprzątać!! do tego trzeba zatrudnich fachowców;) stic mam nadzieję ze jeszcze dziś mi coś napiszesz zebym mogłą się rozgrzać przed wyjściem nato zimno bo dziewczyny straszą ze taki mróz........brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja po Warszawie przemieszczam się w modnych wszędzie kroju kozaczków na płaskim obcasie tzw gumiakach wypełnionym przyjemnym w dotyku materiałem zwanym filcem lub jak nie jest mokro walonkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy. Panno-> u mnie nie ma blota jest dookola snieg i wszystko zamrzniete, widze ze tu same fatalistyczne przepowiednie. Mnie dzien w pracy mija na klikaniu glownie na forum chociaz do paru klientow zadzwonilem :-) Siatkowke tez lubie, ale przedewszystkim pilka nozna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wziąć z ciebie sticu przykład chyba apropo bucików bo ja chodzę w kozaczkach - 7-centymetrowych szpileczkach i nie jest to najpraktyczniejsze (delikatnie mówiąc) obówie na taką pogodę;) zaraz do domku i obiadekkkkkkkk.......mniam dziś ćwiartka kurczaka - ale poszaleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinko to smacznego Ja dzisiaj wyjakowo wczesnie zjadlam obiadek, a teraz mam na cos ochoe ale nie wiem na co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×