Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Biały--> to zależy, czy zima, gdzie rajtuzki trza założyć i sweterek albo dwa, a latem sukienka i trochę bielizny;) ale na wyszykowanie ma z rana z 30 min.: prysznic, ubranie, malowanie... to chyba tak akurat, bo jeszcze balsamik w ciałko trzeba wklepać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruk-------------> A Ty masz \"balsamik\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi z samym malowaniem nie schodzi długo bo wszytsko z umiaremale sami policzcie - 15 min. włosy, 10 make-up, kolejne 15 - albo.....(tego nie można przewidzieć ile moze zejść) przed szafą, kolejne 10 na znalezienie dodatków i się zrobi minimum 50 minut które faceci mogą spokojnie spedzić w łóżku, bo zakładam ze prysznic rano jedak podobnie jak u mnie/ i myślę ze u koleżanek/ obowiązkowywięc go nie wliczam kruku --------> winko obowiązkowo/ kocham winka wytrawne albo półwytrawne, czerwone szczególnie, o czym będziemy gadac....hmm...sprawy zawodowe........tez.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk---->nie lubie horrorow,i SF nowa----->balsamik to podstawa lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa to jestes szybka jak torpeda, a z tym balsamikiem to lepiej sie kims wyreczyc ;-) Sticu top moge podjechac po Cibie autem na jakis dworzec, ale wtedy picie bedzie umiarkowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, włosów akurat nie muszę układać, bo mam kręcone i tylko głową mocniej zakręcę i już:) wygoda na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Biały, gdyby tylko taki był to baaaaardzo chętnie;) ale jak widać jestem z Wami... milusio tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy rozmawaic o wszystkim co ludzkie i nie ludzkie tez :-) Sticu ja mam balsam pomorski stoji na polce w takim szynku niedaleko mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku----> No way - stawię się w umówionym przez Ciebie miejscu 100----> Najlepszy widok to kobieta nakładajaca bapsamik na swoje nogi z jedną nogą na krawędzi wanny, lekkie pochylenie - to jest lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa -------->to ci zazdroszcze fryzurki:) a widze ze biały i stic sobie jednak zaplanowali juz spotkanie w męskim gronie...buuuuuuu a ja tez nie lubie horrorów i sf ale komedie romantyczne (dobre!!) chetnie a moze jak bezdiesz sticu jechał do białego to o nie zahaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biały.... próbujesz i próbujesz się wkręcić z tym balsamikiem do nowej i jakoś ci nie idzie....... moze bardziej bezpośrednio spróbuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały------------->ja pisałam ze koło połowy marca moze ale jak bezdie bliżej tej daty to pomyślimy okonkretnym terminie zeby kazdy mógł sobie zaplanowac stic------------->weź się do roboty proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mialam robic ale cos dziewczyny sie nie odzywaja:o Mam jeszcze czas do 20stego , ale przeciez po feriach tez moze byc:) A 25 ide na bal lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% - jakie bagarze - plecak szkolny = gacie na zmianęx2, skarpetkix2, koszulkax1, szczoteczka, dezodorant, ręcznik.....ach zapomniałem...może miejsce na płatki do zmywania makijarzu :P...oj chyba się nie zmieszczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
to jak stic z tym kinem, tylko uprzedzam ze wyrosłam juz z kreskowek wiec bedziesz musial zrobic wyjatek i isc na cos ambitniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera bezposredniej sie juz nie da ;-) Seti po co Ci dziewczyny nas zapros :-) W marcu juz ciepelko, Stocu to kiedy pijemy balsam pomorski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała siwucho ----> Myślę o początku marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy-------> jak nie trawicie do mnie:D, no i cos bym musiala zrobic ze wspollokatorkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti jak to co powiedz im, ze maja sie ubrac to tak tyle czasu zetrwa :-) Stoku poczatek marca moze byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> na temat wklepywania balsamików to większy wykład trza by było:)...ale wierz mi, że nie ma chętnych, a jak są, to zaraz pasuką, bo... a diabli wiedzą bo co, przecież nikt ich di=o ołtarza nie ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwucho---->Ty w blacharza chcesz się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa---> Now idzisz jakie to teraz ludzie sa niedobre na swiecie :-) A jakich balsamow uzywasz? I czy sa bardzo tluste? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
najlepiej jakas niedziela albo sobota wieczorem :) z ktorej czesci wawy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×