Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość renata084
masz fotke :) nie spotkam sie w ciemnoo :)) moge przesłac swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia kafeteria przeciez ja wiecej napislam, musze sie powtarzac teraz ale nie lubie to nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć single , ale z Was gaduły:P no nieda rady niepotrafie was doczytac jestem na 50 stronie:/ i juz sie martwie co bedzie wieczorem:( zaraz jade do szkoły wiec mnie nie bedzie. Pozdrowionka dla każdego pappapapappaapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy--->:) Ehh musze ichbya zjesc sniadanie chbya ze poczekam do obiadu i isc do sklepu po wode:D Oczywiscie chodzi mi o wode mineralna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej lotka olej !!!!!!! Mogę ci fundnąc sterszczenie Z kanjpą na razie stanęło na znaku zapytania co dalej z miejscem i ogólnie tema sie nie rusza Topem są \"zwiewne sukienki\" Kruk próbuje kogos nabalsamować ale jak na razie nijak Ja chcę zobaczyć kruka na początku marca i może jeszcze herę 100----> Na coś się obraziła ale nie wiem za co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka---->milego dnia:) Jak wrocisz to bedziesz musiala chyba z 30sci tych stron doczytac:( Zwalniamy tempo????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------->kafe mnie wnerwia, bo wczesniej napislalam wiecej , i lipa tylko jedna linijka tekstu Ale skad to Ci sie wzielo ze sie obrazilam?????????????? Meska intuicja nie spi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka nie czaję -----> Jaka linijka tekstu Reni---->adres jest w stopce...kliknij na stic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka witamy, ale i zarazem zegnamy po co jezdzisz w zimie do szkoly ;-) Ja spadam troche popracowac. Seti---> To tylko wode jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-----> budzimy sie!!!!!! jaka Lotka????? stic dlaczego mialabym sie na Ciebie obrazac:) napisalam glupia cafe bo napisalam sie wiecej a efektem bylo to\"sprostowanie>>>>>>>traficie\" zamieszalam nie potrebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
jasne :)) ty pierwszy na ten adres renatakosla@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruk---> nawilżające:) hmmm... szkoda, że Górny, bo ja na Dolnym:) a na 5 min. wklepywania balsamiku to sie nie opłaca, co? Spotkanie... fajnie by było, ale ta pogoda... ale marudzę, bo moze jak miejsce sie znajdzie to się spotakmy:) popijemy, potańczymy, usprawnimy wesołe dyskusje... tylko plisssss z całym szacunkiem do mieszkańców Warszawy, ale w Warszawie to daleko i niezbyt, ale może nie znam tej ładniejszej strony:) Ciekawam Pragi przez babski serial WIEDŹMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie o linijkę było do panny 100 - sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy ----:D , od wody mineralnej jestem uzalezniona:( Jem normalnie , w miare mozliwosci:D. No ja tez chbya bede musiala isc bo sis mnie zgoni zaraz , no i ten sklep:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti jestes pierwsza co jest uzalezniona od wody :-) Nowa prawdopodobnie dopiero w marcu sie spotkamy wiec jest czasu troche, i pogoda zmieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieładnie....wklepywanie balsamu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic :) pedant z ciebie okrutny :) moje juz tez poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczka wrociła:( a był u mnie przed chwilą facet z tvp i nagrywał materiał apropo ważnych palnów zagospodarowania przestrzennego w naszej gminie i mnie też nagrał....bedę w tv...chyba /bez sensu moze mnie gdzies zobaczycie, ale to moze tylko w regionalnej bedzie co tam więcej powiecie? a kolega mi coś wspominał o tym balsamie pomorskim co faceci chcą pić...fajna sprawa?????? a stic-----------------moze chcesz sie ze mną zobaczyć???????????????????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stig zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... Biały marzec, początek kwietnia, bo ja ciepłolubna... balsam mam wziąć?:) Acz jeżeli zimowa propozycja będzie nie do odrzucenia, to skuszna ciepło sie odzieję i... A teraz do pracy, bo juz komentarze. Papapa moze za godzinke lub dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stig moje oczy i uśmiech niestety nie sa w stanie zrekąpensować strat psychicznych ktore nastepują w przypadku obcowania z moją osobą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic----------->widze ze renia coś do ciebie zarywa a ty pisz mi mailika nastepnego;) biały------------->co powiesz ciekawego?? renata-------------->jestes z wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
jestem z wawy nie zarywam :) po tak naprawde to nie narzekam na brak towazystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×