Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgoska goska

cera w ciazy..Czy sie pogarsza??

Polecane posty

Gość malgoska goska

pytanie do dziewczyn w ciazy-czy pogorszyla wam sie cera w czasie ciazy-kesli tak to w ktorym miesuacu-czy moze od ktorego tygodnia? i co to bylo..nasilenie czegos co mialyscie, czy jakies nowe"wypryski" i co z zebawi-czy to prawde ze psuja sie na maxa? przepaszam za te moze smieszne pytania ale mnie to ciekawi? z gory dziekuje. g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia7878
ja mam kilk pryszczy, ale zawsze mialam cere tradzikowa...wiec to nie regula ze sie psuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podstawie własnego doświadczenia stwierdzam, że wręcz przeciwnie. Teraz moja cera jest zdecydowanie ładniejsza, więcej ma blasku. Co do zębów, to psują się pod wpływem zalecanego przez lekarzy żelaza- zwłaszcza w płynie i czesto sypią się przez to po porodzie. Mam jednak nadzieję, że mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam cerę suchą,a co za tym idzie wolną od wyprysków i innych takich,a jak zaszłam w ciążę to na początku mnie wysypywało,a co do zębów to i owszem poleciały...6 miesiąc-6 do leczenia...,a przed zajściem w ciążę wszystkie zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie cera w ciąży się poprawia. Niestety, nie u mnie :( Nigdy nie miałam trądziku, a teraz nie tyle twarz, co plecy mam całe w krostkach :O Zaczęło się już w 1. trymestrze ciąży i trawa do dziś, a jestem w 6. miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoskagoska
dzieki za odpowiedzi dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez mam sucha cere, w czasie ciąży byla w gorszym stanie, wypryski również skóra na plecach była w krostkach. Jednak niedługo po porodzie czułam ze w kąpieli krostki po prostu odpadały, a teraz jest wszystko ok. a zęby w ciąży ani jednego ubytku, a po porodzie kilka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×