Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Ziko, zapraszamy:D przyda sie jakis facet... tak dla rownowagi;) U mnie tez słonce, zaraz lece nie mam czasu pisac, dzis pierwszy raz w zyciu poprowadze zajecia z rosyjskiego:) trzymajcie kciuki Halinka, Zawsze, Aaa, Natia, Tęsknie, Ziko sciakam Was mocno❤️ Ginka i Merengue gdzie jestescie?? Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walczę z podaniami o pracę... Black trzymam kciuki🌼napisz jak było:) Natia no własnie ja jestem smutna,zrezygnowana ale i spokojan przecież głową muru nie przebiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam dziewczynki za tak miłe przyjecie :) U mnie też piekna pogoda, błekitne niebo i słonko grzeje :) Coś o sobie - mieszkam w wawie, studiuje na PW... i się żyje. Przepraszam - musicie mi dać troszkę czasu abym się wkręcił w ten topik - oki ?? (poczytam, pomyśle, napisze). Ale z tego co widze to naprawde jest tu ciekawie... Piszecie o swoich problemach, uczuciach, życiu... To ja też będe pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekuś, będzie dobrze :D ja miałam tak ciężki tydzień, że chyba już dziś nic nie zrobię, a powinnam, oj powinnam :) u mnie zimno, jak stałam rano na przystanku, to myślałam, że zaraz ukradnę kurtkę facetowi obok, bo bardzo mądrze założyłam dziś wiatrówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik potrafi się w bardzo szybki sposób rozrosnąć:)Ja skończyłam walkę z podaniami teraz odchodze od komputera i ruszę na miasto choć wczesniej wypadałoby mi przebrać się w coś odpowiedniego i uczesać;):) Ziko cieszę się,że do nas napisałeś,na pewno wkręcisz się;):):)w ta naszą\"tematykę\";) natia bardzo dobrze to ujęłaś...czekanie tylko czy na coś co się wydarzy czy też nie... uciekam ale ostrzeżona przezyciami halinki na pewno wcześniej zerknę na termometr...kto wie słońce o niczym nie świadczy:)Miłego popołudnia:)Na pewno odezwę się i to nieraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, przybij 🖐️ mam ten sam problem, ale przynajmniej mam już buty :D myślicie, że mogę sobie kupić jakąś prostą, elegancką sukienkę na obronę? chyba tak zrobię, nie przepadam za garsonkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi... Dobrze że faceci nie mają takich problemików. Współczuje wam babeczki... (o ubrankach mówie) Naszczescie obrone (jedną ) mam juz za sobą. Powiem tak: nigdy sie tak nie denerowałem jak przed obroną, na dodatek opóźniła sie o 2 godzinki ... lecz z dużej chmurki mały deszcz - szkoda tylko że musiałem się sam o tym przekonać :):) p.s. Ogromnie się ciesze że sie \"tu zapisałem\". Bardzo miła tu atmosferka jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekundke, bo siedze w pracy... :) Alez ja Wam zazdroszcze tej magisterki, tez powinnam sie teraz bronic, ale dupa blada... walcze z uniwerytecka biurokracja - baba nie wpisała mi zaliczen z 4 przedmiotow!!!!!, stad braki w punktacji, ja chyba osiweje zanim skoncze studia W ogole jestem tak nabuzowana, ze chyba bede gryzc i warczec dzis cały dzien... Ziko wkrecisz sie, spokojna głowa, tylko nie wiem jak sie wykrecisz potem;):P , bo niebezpiczenie wciaga:D Dziewczyny głowa do gory, cycek w przod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Tak jak napisałem wcześnie - z Warszawy...🌻 Tylko czasem nie zarzucajcie mi że się chwale - skromny ze mnie chłopaczyna :P Pozdrówka i mega stos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziko, sam wśród tylu bab, możesz być przytłoczony naszym zrzędzeniem (bo przyznacie, dziewczynki, że zdarza nam się najnormalniej w świecie zrzędzić :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie powróciłam z miasta,załatwiłam wszystko co mogłam i zaraz zasiądę do obiadku:) Właśnie Ziko to że się wpisałeś to pryszcz...raczej już nas nie opuścisz;):) Ja dzisiaj jestem umówiona z moim no właśnie muszę wymyślić przezwisko...niby napisał,że na bank będzie...no zobaczymy... Ja na szczęście obronę a nawet dwie mam już za sobą i mam przesyt tzn.że drugiej nie przewiduję;):)Teraz szukam pracy co ja bym dała żeby ją mieć:) Black jak tam zajęcia? Natia 👄mam nadzieję,że wporządku:) A pogoda piękna..u mnie Halinka ciepło;):) Zmykam jeść...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak i zrzędzimy i marudzimy i w dołach jesteśmy,w emocjach..jednym słowem nie ma z nami lekko;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie matwie się waszym \"zrzędzeniem :D bo po pierwsze: lubie słuchać...a po drugie chyba też jestem w tym dobry ;). Pewnie z czasem to Wy będziecie miały mnie dość - mam nadzieje że nie :o A te przezwisko to - kogo ma dotyczyć ?? Pewnie że normalne - najnormalniejsze w świecie i tak trzymać Owieczki. To ja uciekne sobie na lulu - wpadne poźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Teraz juz nie moge napisac \"wszystkie\" ...bo widze,ze mamy Pana :D Ktoremu trzeba dodac odwagi,bo cus wystraszony ;) Nie boj sie nas :P... aaaaa - nad nowym gg pomysle ;) Mam sporo kontaktow i bylby to lekki klopot,ale mysle,ze warto ... Znajde wiecej czasu .. i to chyba zrobie .. Dzieki za podsuniecie pomyslu :* Blackk wielki uscisk w Towja strone rowniez ;) No... on juz sobie zalozyl nowy nr ... teraz pod starym widnieje opis \" NUMER NIECZYNNY\" :-/ ... i kij mu w oko ... Jeszcze wczesniej mial,ze z 250 kontaktow zrobilo sie 106 ... domyslam sie,ze mnie nie ma w tych 106 :( A mi sie chwilowo humor poprawil - bo jak pisalam kiedys zajmuje sie produckcja muzyki ... I wyslalam ostatnio mejla do jednego z lepszych producentow muzyki komercyjno-klubowej ... taki gosciu z Niemiec :)... Tworzy pod roznymi ksywkami m.in Cascada,Tune Up.Plazmatek,United Beats,DJ Manian,Akira... Ocenil moj ostatni kawalek jako bardzo dobry :) I jeszcze chcial adres mojej stronki ... a potem spytal,czy mam msn,albo ICQ ... aaaaaaaa ale radosc ;) Glupia rzecz a cieszy ... I napisal,ze mi nie wierzy,ze to ja jestem producentka tych kawalkow ode mnie ze stronki ... bo robie dopiero 7 - 8 miesiecy ;) Najbardziej mnie zaskoczylo,ze ktos tak wielki w tym,co robi,i tak slawny w srodowisku zwrocil uwage na taka poczatkujaca ;) Staram sie szukac szczescia w innych dziedzinach zycia ... Ciekawe na jak dlugo ......Ale staram sie byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze - no i teraz brzmisz jak fajna, młoda babka, przed którą całe życie, która ma co robić i która nie będzie płakać z powodu dupków :):) tak trzymać, strasznie się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam obiadek i zaraz mam korepetycje:) Z tym przeziwskiem wytłumaczę przy nastepnym wpisie:) Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie dzisiaj:) cos weselej niz zwyklej, to mi sie podoba:classic_cool:... Zawsze, gratulujemy i poprosimy o adres stronki:p nam sie nie pochwalisz zołzo???:p i nowy numer gg tez poprosimy Ziko, ile ja mam wspomnien zwiazanych z Warszawa:o niestety z byłym jeszcze ... i zawsze jak tam byłam padało, a raczej lało jak z cebra:D Wrocław ładniejszy:P poza tym ze cały rozkopany;):P A poza tym miłych snow:D Aaa, a co skonczyłas?? i jaka praca Cie interesuje? Halinko twoj optymizm jest zarazliwy, nie pozwalam Ci stad znikac na dłuzej niz 1 dzien:P Dziewczyny ja po zajeciach, całkiem fajnie było:D 🌼 wyobrazcie sobie ze to jakis wiosenny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black, rozkopany Wrocław, mówisz? Grunwaldzki też? Mieli z niego jakieś wielkie rondo robić, zaczęli już? Ech, smutno mi o tym czytać, bardzo smutno, bo już miałam wszystko poukładane, zaplanowane, a tu dupa :( gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko Grunwald rozkopany, wyglada jak bitwa pod grunwaldem;) :P nie no zartuje, jakos spodziewałam sie ze bedzie gorzej... damy rade a no i nasz rynek jest przecudny, niedługo zrobi sie ciepło wiec zapraszamy na piwo na rynku:D( ja i Mamut:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że tak wesoło tu dziś. ja od rana mam doła, jestem znerwicowana i płaczliwa. powodów konkretnych brak, oprócz tych znanych... zawsze---> przykro mi, że facet tak postępuje, ale tym lepiej dla ciebie. OLAĆ GO!!! bardzo serdecznie witam mężczyznę, hihihi... proszę się nie płoszyć. black, halinko,aa-aaa, natia całusy dla was. tylko co się dzieje z naszą ginką, marwić się mocno zaczynam. a ten, który w mej głowie siedzi dzwoni do mnie raz na kilka dni, rozmawiamy o niczym parę minut, tak jakby nigdy nic, tak jak kiedyś, chociaż pomiędzy nami to jego wyznanie wisi.ale teraz uwaga! prosił o mój dokładny adres, bo chce mi wysłać list. oszaleję, czekam i dręczę się. pragnę tego listu i nie chcę go równocześnie. romantycznie nie? i wszystko byłoby może pięknie, a ja w oczach mam jego kobietę, która gdzieś tam sobie żyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekuś, bardzo bym chciała po obronie wyskoczyć na weekend do Wrocławia i się uchlać, ale obawiam się, że wyszłoby ze mnie dzikie zwierzę i zaciągnęłabym Cię pod mojego-niemojego dom :D a tego bym zdecydowanie nie chciała :D nie wiem, czy nie jest bezpiecznie trzymać się od Wrocławia przez jakiś czas z daleka :) Tęsknię 🌼 ściskam Cię mocno :) kto wie, co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec korepetycji:) Black masz rację normalnie Łoś pasuje idealnie:):):) więc z Łosiem spotykam się dzisiaj,zobaczymy czy choć poczyni pewne kroki czy dale wszystko będzie w miejscu stało. Ja skończyłam politologię.A co do pracy,to chyba jakaś biurowa,składam po urzędach,zusach i innych takich,narazie niezbyt fajnie to wygląda,póki co dorabiam sobie korepetycjami i nie jest źle...ale praca przydałaby mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie, wez sie w garsc kobieto( :D ) i pogadaj z nim, cos czuje, ze tak skutecznie zabijasz ta miłosc, ze on w to wierzy jak nie wiem co.... teraz czas na twoja kolej, bo co ma chłopak robic skoro Ty taka twarda? teraz nadszedł nasz czas kobietki i jeden facio:D do dzieła!! ps. ciekawe jaka twarda bede w sobote i jak wycisne z niego wszysciusienko;) :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×