Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

U mnie czuć w powietrzu wiosenny deszczyk :) mam dziś bardzo dobry nastrój, powiem Wam, odświeżam stare znajomości - nie sądziłam, że tak mi będzie miło pogadać z kimś po 2-3 letniej przerwie :) uśmiechacie się dziś? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekuś, to ja Ci wysyłam moje uśmiechnięte fluidy :) pomyśl sobie, jak Ty masz fajnie, jesteś w moim ukochanym mieście, a ja nie wiem nawet, czy kiedykolwiek jeszcze się tam pojawię.. takie szczęście masz, a te przejściowe smutki..? Zapakuj je w myślach do worka i wyrzuć na śmietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)Ja własnie powróciłam z miasta,byłam na zakupach,ale nic takiego nie kupiłam:)szukam butów i jak zwykle na odpowiednie trafić nie mogę:)A tak poza tym jakoś się kręci:)uśmiech nawet gości na twarzy:) U was słoneczko a u mnie takie hmury,że jak zaraz z nich lunie to porażka:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmury oczywiście a nie hmury,jak czasem patrzę jakiego orta walnę to rumieniec zalewa moje lice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się aa-aaa, te orty to tylko dlatego, że szybko piszesz :D u mnie też pogoda się popsuła, byłam w ogrodzie poganiać się z psem, ale jak zawiało i pokropiło, to zaraz uciekliśmy do domu :D aa-aaa, a jakich konkretnie butków szukasz? może Ci coś doradzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pólbutów takie mogą być na delikatnym koturnie,lekko zaokraglone 38 rozmiar,albo na takim nieduzym cieńszym obcasiku też zaokraglone,najlepiej czarne.Mogą być też takie z odkryta pietą wemzę coklowiek będzie na mnie pasowałao.Teraz jest tak,że jak mi się jakies psodobają to albo rozmiaru nie ma albo ja jest to 39 za duże a 38 za małe,normalnie porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, zawsze mozesz sie tu zjawic:D Aaa, wspołczuje, ja ostatnio juz unikam sklepow, ciezko cos dobrac, albo cos jest nie takie albo cena;) ,ja mam pecha do butow, albo chodze jakos kaprawo, bo mało które przetrzymuja u mnie wiecej niz sezon.... Ja robiłam porzadki na dysku, tyle tu smieci u mnie, ze strach i jakis smetny dzien dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, zawsze mozesz sie tu zjawic:D Aaa, wspołczuje, ja ostatnio juz unikam sklepow, ciezko cos dobrac, albo cos jest nie takie albo cena;) ,ja mam pecha do butow, albo chodze jakos kaprawo, bo mało które przetrzymuja u mnie wiecej niz sezon.... Ja robiłam porzadki na dysku, tyle tu smieci u mnie, ze strach i jakis smetny dzien dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibole bleee, ja tez unikam takich jak ognia, a koło mnie mieszka paru takich cwaniczkow:o Natia to mam nadziej, ze przeszły mu juz te jego fazy, ale na wszelki wyadek przypilnuj zeby zrealizował ta obietnice;) Zrobiłam porzadki na dyzku powywalałam co sie dało i teraz mi jakos dziwnie chodzi, chyba za duzo powywalałam;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko, juz zrobiłam:D teraz troche sie poprawiło, moze kompik potrzebował czasu na rozruch;) ps. jestem obrazona na Mamuta i nie bede sie do niego odzywac: Halinko, a jak u Ciebie samopoczucie i praca? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie nawet nieźle, chociaż chwile smętne są, ale odganiam je niczym komary :) podczytuję topik o pozytywnym myśleniu i chyba zacznę coś stamtąd stosować :) praca ciężko, bo co usiądę do pisania, to zaraz coś takiego się dzieje, że przerywam :D czemu się kłócisz z Mamutem, opowiadaj, popsioczymy na facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popsioczymy:D A wiec( bede pierwsza psioczyc:p ) rozmwialismy o wpadkach.... no i on stwierdził, ze to kobieta ma problem wtedy... a wogole pyta sie a widziaąłs takie zjawkiko w przyrodzie, ze samiec opiekuje sie potomstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam to w kontekscie mojego ojca-nieojca - dawca spermy tak to trzeba nazwac, zawinał sie i w długa......... i tyle go widzieli.... co za buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to fajnie :-o ciekawe tylko, czy każdy z nich wobec własnej matki też byłby tak bezkrytyczny i uważałby, że ojciec jest mu do niczego niepotrzebny i matka sama się powinna nim zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Halinka dobrze powiedziane:) no tylko tak czy owak ja nie mam ochote na powtorke z \"rozrywki\" i nie chciałabym tak zyc jak moja mama, całe zycie sama ze wszystkim na głowie... strach przed wpadka i mysl, ze zostane sama z problemem, skutecznie mnie zniecheca do seksu i facetow, wystarczy mysl o tym i juz mi sie odechciewa... kurcze kiedys nie myslałam, ze brak instytucji ojca moze byz tak znaczacy, tak było i był to dla mnie stan naturalny, problemem sie zrobił odkad zaczełam wchodzic w jakies relacje z facetami i cały czas widze wpływ tego na swoje zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Blekuś, jak ja to rozumiem... mój wprawdzie był, ale tak, jakby go nie było :-o teraz jest lepiej, dużo lepiej, ale co z tego, kiedy jakieś negatywne wzorce mi się już zapisały... ech, nie ma co patrzeć wstecz, zachęcam Was do poczytania topiku o pozytywnym myśleniu, fajne rzeczy tam piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odezwiecie się na mojego mejla, który jest pod nickiem, to wyślę Wam mp3, po którym będziecie płakać ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Black cashmere; Na poczatek przyklad samcow ,ktorzy opiekuja sie mlodymi : labadz i wilki . Poza tym uwazam ,ze samce gatunku ludzkiego powinny dbac o swoje dzieci znacznie lepiej niz samce gatunkow nizszych. Teraz jednak chce powiedziec cos ,co moze ci sprawic przykrosc. Uwazam ,ze jestes nieuczciwa w stosunku do swojego faceta i w stosunku do samej siebie . A na klamstwie szczescia budowac sie nie da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko, daj link do tego tpiku:d chetnie poczytam i zaraz wysle maila:) Normalny samcze a czemu to uwazasz, ze jestem nie uczciwa? wilki i łabedzie byc moze, ale ludzie nie:o przynajmniej ja tego ze swojego zycia nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Black cashmere; Uwazam ,ze jestes nieuczciwa , bo jestes w zwiazku z facetem , a kochasz innego ,nie umiesz zapomniec . Twoje prawdziwe zycie uczuciowe to byly chlopak , wiec nie dajesz do twojego aktualnego zwiazku prawdziwej milosci . Spodziewasz sie w zamian plomiennego uczucia od partnera. Nie widzisz tego ? J a nie chcialbym byc z dziewczyna dla ktorej nie jestem najwazniejszym samcem uczuciowo i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×