Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Natia ja spędzam święta z rodzicami,i w pierwszy dzien świąt przybywa do nas trochę rodziny i tak o to pomagam mamie przy kuchennych pracach...:) a najchętniej to wyjechałabym chociaż na 3 dni od soboty do poniedziałku,i byłoby jak dla mnie super:) Ziko 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko, 100% prawdy o facetach i kobietach:D Aaaa, napisz wiecej o tym swoim, ja tez przyznam sie nie bardzo sie orietuje jak to u Ciebie na codzien wyglada, wiem tylko, ze polujesz na buty od dłuzeszgo czasu, a ten Twoj to taki Dzikusek jak moj;) napisz wiecej Natia, mam nadzieje, ze masz co robic i nie płaczesz po katach za \"psycholem\" :) zajmij sie gotowaniem hihi tylko nie spal niczego:p Ziko tylko sie pobijcie....:D:p zostawic dwoch facetow miedzy babami zaraz beda piorka stroszyc , ktory lepszy:P:P ( czrownica sie we mnie odzywa:D:D:D) Normalny samcze, przypominasz mi byłego(madrzył sie tak samo:P) hyhyhyhy nie wiem czy Cie stad nie wyrzuce ;) :P:P:P:P:P:P:P:P A na co mi taka \"skamielina\"??? wiesz jak to jest serce nie sługa..... a skamielinia posiada pewne zalety:P....... i wszystko było by okey, gdyby TO TO cos wiecej mowiło.... byle cos gadał o sobie i o tym co sobie mysli....bo ja w \"zgaduj zgadule\" ani \"ciuciubabke\" nie bede sie bawic i nie zniose tej niepwenosci.....:( dla niego moze wszystko jest jasne dla mnie nie...... Bozia jezyk dała to trza robic z niego uzytek nie tylko przy całowaniu:P;) Zrobiłam pizze i tera siedze tu i tak smetnie patrze na kwiatka, ktorego miałam mu dac..... :O ide zobaczyc co z moja pizza, z tego smecenia jesc zaczynam... a dzis podobno jakis post mamy;) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam post, Blekuś, jak się jest głodnym, trzeba jeść :D ja chyba odnawiam kontakt z moją przyjaciółką, z którą rozeszło mi się mniej więcej wtedy, kiedy mój-nie mój zdecydował się rozstać :-o mam nadzieję, że sobie wszystko wyjaśnimy :) zapomniałam, Blekuś, o tym mejlu, już Ci wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie było smieszne :P Nie mam sie wogóle zamiaru \"bić\", może jestem dziwny ale nie lubie jak ktoś mi poucza w taki sposób... przy okazji zachaczając o obraze - bo tak to odczułem... Ja tam mogę być gorszy - a co mi tam... \"Odwróc tabele Ziko na czele\". I to tyle na ten temat... KONIEC... A czy dla mne nie znalazłby sie kawałeczek tej pizzy?? Przeuwielbiam te danko :) Acha widze że panie konwersacje prowadzą także na gg oraz poprzez poczte polską ;). Ciekawe ;) Uciekam bo jeszcze ktoś mnie pobije .... Ał....Ał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, moj numer jest pod nickiem, kiknij tam to znajdziesz i wypuj te bzdury o ofierze:) pfu pfu Hala, mi tez sie kontakty swego czasu porozjezdzały i to na dobre, wiec pilnuj ich jak oka w głowie;) Jak mnie wku... te reklamy na kafe wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziko, jak chcesz dołaczyc do konwersacji na gg, daj numer:) Jkis kawałek pizzy by sie znalazł:) nie marwt sie nie damy Cie bic, tylko tak smiesznie sie zrobiło:D dwa kogutki:D:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właściwie to i ja bym pizzą nie pogardziła, dziś na obiad była tylko rybka, a ja wybitnie mięsożerna jestem, więc się nie najadłam :D Blekuś, poszedł mejl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi że ja nie jestem żadnym kogutem, a małym kurczaczkiem. W dodatku świątecznym... Trzymam sie swoich poglądów i kropka ...UPS... zapomniałem że juz miałem o tym nie pisać... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mniam-mniam.... znakomite ciasto Ci sie udało :P. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa masz moj numer? jestem niewidoczna, ale jak chcesz to sie odezwij Hala, sostro ja tez lubie jesc:D i denerwuja mnie te wszystkie laski co wcinaja tylko sałate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Black Cashmere; Tak , wyrzuc mnie stad .A potem bedziesz tesknic jak za swoim bylym. Facet musi miec swoje zdanie , bo inaczej pod pantofel trafia. Wy jeszcze zatesknicie za moim obiektywnym spojrzeniem z boku . Teraz sie wyplaczcie , a jak bedziecie potrzebowac meskiego wsparcia to dajcie znac. Postarajcie sie miec radosne swieta . Ty Ziko tez. Wielkanoc to odrodzenie - i tego wam wlasnie na serio zycze. Odrodzenia energii , ZDROWEJ milosci , spontanicznosci i zeby zycie bylo dla was wszystkich latwe i przyjemne . Smacznego jajka i wodeczki wsrod przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny samcze, nie obrazaj sie, ja tylko zartowałam oczywiscie, ze bysmy za Toba teskniły..... kto by nam tak cisnienie podnosił i humor poprawaiał.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :)Black mam Twój numer GG,ale siedzę w kuchni i właśnie mnie mama na przepustkę chwilową wypuściła;););)a ja pierwsze co na topik zajrzałam:)Dzisiaj mam pracowity dzień,ale na pewno się odezwę :) Jeszcze tylko skroję parę rzeczy do sałatki i będe mieć wolne:) Natia mieszkam z rodzicami,swoje mieszkanko wynajmuje,bo narazie nie pracuje...ale może już wkrótce się to zmieni jestem dobrej mysli:) Zmykam:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorynek :) Ale tu puchy :P Niestety jutro udaje sie do rodzinki wiec nie będzie okazji dlatego już dziś : Z okazji Świąt Wielkanocnych Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia oraz Wszelkiej Pomyślności dla wszytkim piszących na tym topiku... Dla pań 😍 :) Dla panów ( i dla Ciebie też) uścisk dłoni :) Trzymajcie sie ciplutko i tylko sie nie przejadajcie. Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie i smutno mi:o kolejna ciezka lekcja dla mojego pozytywnego myslenia, ale staram sie trzymac, jakos to bedzie ps.ale pizza była dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziko, Wesołych Swiat, szalonych zajaczkow i kurczaczkow, mnostwa jajek i innych pysznosc i mokrego smigusa:p I wracaj do nas Buzka!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakończyłam przygotwania wkońcu... Black..nie smuć się:) Ziko wesołych,rodzinnych i pogodnych Świąt🌼nie zapomnij o nas:) Nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim... U mnie tez przygotowania swiateczne trwaja i nie mam kiedy tu nawet zagladnac by byc na czasie z wpisami... No i te 6 godzin... Po kolei... Po pierwsze widze ze przed jednym Panem powinnam sie tu bronic ale to jest tak. Kazdy ma swoje zdanie. Swoje zycie i swoje racje. Wielu ludzi probowalo mna wstrzasnac... Tlumaczyc. A ja uwazam ze to co zrobilam - przyjechalam tutaj - to bylo najlepsze co moglam zrobic dla mojego zwiazku i dla siebie samej rowniez. Choc to ostatnie zauwazylam dosc niedawno. Sytuacja jest jaka jest bo jak ma byc inna w takiej sytuacji. Bledy wszyscy popelniaja a jak sie uprzec to nie zostalam zdradzona... Choc czuje inaczej wiec nie ma to wiekszego znaczenia. Nie jestem mezatka i moje decyzje to moje wolne wybory. Ku twojemu zaskoczeniu mezczyzno... Uwazam ze jestem atrakcyjna i mam powodzenie u mezczyzn. Jestem mloda i jakbym chciala miec innego ksiecia z bajki to bym miala... Ja juz raz w zuciu wybralam i poki widze sens to bede sie tego wyboru trzymala. A i jeszcze jedno... juz wiecej nie zamierzam sie tlumaczyc. Nie chce bys \"samcze\" pomyslal ze poczulam sie urazona. Ani... ani... Cenie Cie za Twoje zdanie i pewnosc siebie... Nie probuj nam z topiku uciekac... Rozmowa robi sie ciekawsza ;) A i popatrzyc jak sie kogucicie z Zikiem - tez milo ;) Halinko... Dziekuje za wsparcie i chec obrony :D A i ja tez sie przypominam z mailem dla mnie :) Senna zjawo... Zapraszamy do naszego kolka wzajemnej adoracji ;) Widze ze mamy zupelnie swiateczne nastroje na Topiku... Ja zycze Wam wszystkim bez wyjatku... Zdrowych i Wesolych Swiat. Mokrego Dyngusa... Rodzinnego ciepla przy stole... Duzo, duzo milosci i zadowolenia z zycia... zawodowego i osobistego... Sle do Was cieple fluidy... i duzo ... duzo pozytywnego myslenia... Ja jutro jade do Atlanty pozwiedzac troche miasteczko... Porobie pewnie sporo fotek... Moze sie wreszcie szczerze usmiechne... Swieta na obczyznie zawsze sa do pupci... Wigilie juz tu spedzilam wiec tym razem pewnie lepiej nie bedzie... Ale... Sa sygnaly ze warto byc cierpliwym i myslec pozytywnie... Nic nie zapeszam... Juz milcze... A na topik wejde pewnie dopiero w niedziele albo poniedzialek... Wiec trzymajcie sie Wszyscy cieplo... I byle wiosna przyniosla nam wszystkim duzo radosci... Jeszcze raz wszystkim spelnienia marzen... Tych malych i tych ogromnych rowniez... Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,wkońcu koniec wszelkich przygotowań:)Zaczynam świętowanie i leniuchowanie:):):) Pewnie pojawię się jeszcze dziś tu nieraz,ale już teraz życzę wszystkim Wesołych,Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy,spędzonych w serdecznej i ciepłej atmosferze,bez żadnych smutków:):):)🌼🌼🌼 Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
To nam nastala Wielkanoc . A u mnie w domu jaja i to nie tylko swiateczne. Labedzica syczy i mialem wrazenie ,ze za moment uniesie sie w powietrzu i odfrunie. A wszystko przez Black Cashmere. Zaczelo sie niewinnie. Streszce za chwile ,bo slysze , ze labedzica nadlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zadziwiająco dobrze, spotkałam się z moją przyjaciółką, o której wczoraj pisałam, wyjaśnione wszystko zostało i czuję się z tym super :D a zaraz idę spać, to nie po chrześcijańsku, ale napiłam się dziś alkoholu :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hala 🖐️ i czołem spac mowisz? ja sobie jeszcze chwile posiedze Fajnie, ze miałas udany dzionek...........:D nie ma to jak babskie pogaduchy;) Ja miałam spiecie z Panem P. i nie wiem co bedzie......... ze złosci zaczełam gotowac............ mam nadziej, ze złe emocje sie tam nie zawra i bedzie zjadliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×