Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość gość
Ja zawsze korzystam z usług http://www.ferreus.pl/ i też jestem babrdzo zadowolona. Fajni dentysci tam pracują. Zawsze maja jakieś dobre porady, co robić, czego unikać, lubię chodzić do nich na piaskowanie co jakiś czas. Niedługo będę się wybierała na wybielanie zębów. Ma ktoś jakieś rady w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
Ja czytałam, że antybiotyki są potrzebne gdy istnieje ryzyko odrzutu implantu, lub gdy trzeba odbudować kość. U mnie nie było takiej obawy, bo jak doktor powiedział "miałam mocne kości" ;) No, ale specjalistką nie jestem. W każdym razie nie brałam żadnych antybiotyków i żyję z moim implantem w całkowitej harmonii ^^ Pracuję w biurze, więc może dlatego dostałam tylko 3 dni odpoczynku (bo i tak nie przeciążam się fizycznie na co dzień). A co do wybielania to radzę nie jeść nic co barwi zęby. Czyli wino, wiśnie, itd... Generalnie wszystko co zabarwi biały podkoszulek, zabarwi też twoje zęby w trakcie wybielania. Taką tzw "biała dietę" trzeba stosować do około 2-3 tygodni po zakończeniu wybielania. Sama miałam wybielanie jakieś pół roku temu i jestem super zadowolona z efektu, choć rygor białej diety był ciężki do zniesienia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
P.S. Jak można lubić piaskowanie??? To ja już borowanie wolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meggy - "mocne kości " ?! to chyba nie ma nic wspólnego z pooperacyjnym ryzykiem infekcji albo zakażenia po interwencji chirurgicznej ... może sie jakiś lekarz wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
"...lub gdy trzeba odbudować kość. U mnie nie było takiej obawy, bo jak doktor powiedział "miałam mocne kości"..." Skoro są mocne kości, to nie trzeba ich odbudowywać... A gdzie pisałam o pooperacyjnym ryzyku infekcji albo zakażenia po interwencji chirurgicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ty sie tak gorączkujesz ?! Po takiej interwencji chirurgicznej zwykle jest takie ryzyko, jak wszczepiasz obce ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
Gorączkę mam, ale spowodowaną pogodą na zewnątrz i brakiem ogrzewania w mieszkaniu ;) Ryzyko jest, pewnie, ale to nie oznacza, że każdy musi dostać antybiotyk po wszczepieniu implantów (chyba). Nigdy nie miałam problemów z gojeniem ran (powiedziałabym wręcz, że na odwrót), czy krzepliwością krwi, nie było też potrzeby odbudowywania kości, więc być może dlatego nie dostałam żadnego antybiotyku. Nie wiem. Jestem sekretarką - nie lekarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi2
Meggy Jednak emocje nie jakie wywołuje rekomendowany przez ciebie doktor mnie zniechęciły , może jest i dobry ale jednak "coś musi być na rzeczy". Byłam na konsultacjach u innego doktora i wygląda na to że nie jest "różowo" , a w każdym razie nie będzie tanio; droga przez mękę przede mną ;-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Fabdentu, na Bemowie. Leczę tam kanałowo 3 zęby. Dzięki temu, że mają nowoczesny sprzęt, mam szansę uratować te 3 zęby i mieć pewność, że kasa którą wkładam nie pójdzie się kochać. Poczytajcie sobie zresztą http://www.fabdent.pl/uslugi,endodoncja,leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg sexowne lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie chodzę do http://dentalservice.pl/ na Ursynowie. Świetni dentyści i ortodonci! Miałam tam zakładany aparat i leczyłam chorego zęba. :) W obu przypadkach super, jestem bardzo usatysfakcjonowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dentalservice mnie zachęcił...szkoda, że nie ma cennika ale koszty leczenia można rozłożyć na raty - duży plus. Ja stoję przed trudnym dylematem...mam do usunięcia 6...nawet pod mikroskop się nie kwalifikuje ...implant dość drogi, myślę również o skorygowaniu luki aparatem. Oczywiście zasięgnę porady w gabinecie, czy to w ogóle możliwe...ale może ktoś ma takie doświadczenia i mógłby coś doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam jeszcze wybrać się do Bonelli Dental na idzikowskiego. Leczyłem tu ostatnio zęby i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej iść na konsultację do stomatologa i wtedy ustalić szczegółowy plan leczenia, bo może się okazać, że są jakieś inne opcje tańsze, o których nie wiedzieliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulitaSa
Mieszkam w Warszawie od dziecka i naprawdę byłam chyba w większości gabinetów stomatologicznych, no przesadziłam z tą ilością :) ale na pewno w kilkunastu no i najbardziej do gustu przydał mi Odent, mieszczą się w dwóch miejscach w Wawie, namiary są tutaj: http://odent.pl/ I powiem szczerze, że byłam już tam 3 razy (a to mi się wcześniej nie zdarzało) i jak do tej pory nie uciekłam :), a problemy z zębami miałam od dziecka stąd to moje wędrowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaWisniewskaa
Ja z własnego doświadczenia polecam klinikę Dental-Design (nie ma ona siedziby w samej Warszawie, ale w bliskich okolicach). Ogólnie z zębami walczę już od 2 lat, odwiedzałem wiele gabinetów stomatologicznych, klinik, no ale jakoś do końca ich wyleczyć nie mogłem. Zaczęło się od leczenia kanałowego, a skończyło się na zabiegu chirurgicznym. Ja leczę się u Pani Jaworskiej, naprawdę wspaniały lekarz, prowadzi u mnie całościowe leczenie. Zresztą z tego co słyszałam u nich w klinice pracują sami fachowcy, mogący poszczycić się światowymi kursami. Ja ze swojej strony serdecznie polecam. A z ciekawostek dr Jaworska zdobyła ostatnio II miejsce w rankingu dentystów 2014 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaisa
Zgadzam się z powyższą opinią, dr Jaworska jest świetnym stomatologiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Fabdentu i serdecznie polecam tę klinikę. Bardzo miła i kompetentna załoga, nowoczesny sprzęt, przyjemna atmosfera. Przy droższych zabiegach - możliwe raty. Robiłam leczenie kanałowe, piaskowanie i wybielanie. Namiary na http://www.fabdent.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampolak
Sprawdzony i na prawdę profesjonalny gabinet w bardzo wysokim standardzie - http://dentlux.pl/ Przede wszystkim polecam za jakość, za podejście i faktycznie nie nastawianie się na odwalenie klientowi byle jakiej usługi. Porady, sensowne rozwiązania przy normalnym koszcie - ze swojej strony polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobry jest gabinet duo-dental z woli chotomowskiej, ceny nie przerażaja az tak bardzo jak warszawskie a i wykonanie (ja ostatnio byłam na wybielaniu) jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić dr Halinę Miecielicę, przyjmuje w Ursusie. Od lat się jej trzymam. Równa babka, świetny chirurg, ceny bardzo smaczne - zwłaszcza jeśli chodzi stolicę. W życiu miałam "przyjemność" poznać wielu innych stomatologów, ale zawsze wracam do niej - jest po prostu świetna. Teraz patrzę, że nawet ma swoją stronkę. Fajnie! http://dentystaursus.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handraa
Ja z reguły chodzę do kliniki Demeter. Ceny nie zwalają z nóg, a jakoś leczenia i dokładność są więcej niż zadowalające. Zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten problem, że mieszkam pomiędzy Warszawą i Olsztynem, jeżeli chce zgłosić się do dobrego dentysty musze wybierać między dwoma miastami. Ostatnio padło na Olsztyn, w którym udałam się z wizytą do www.rojekdental.pl lekarz tak świetnie leczy a dodatkowo zajmuje się pacjentem, że chyba już tam zostanę. Żegnaj Warszawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony1234
Ja też poszukuje dobrego dentysty z Warszawy ale jak tu wszedłem to widzę tylko psełdo reklamy klinik dentystycznych w których ceny są wywalone w kosmos a leczenie pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutaropn
Na pewno polecam to miejsce - http://idealnyusmiech.pl/ Prawdziwy specjalista z którym bardzo przyjemnie mi się współpracuje. Miałem do zrobienia w zasadzie wszystkie zęby, były w dramatycznym stanie. W tym momencie mam rzeczywiście wszystkie zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thendjerkbronib1974gvwee
ja też czekam na odpowiedzi Masz rację z jedynką nie ma żartów. Ja miałam to szczęście, że jedynkę zrobili mi bardzło ładnie W ogóle nie widać, że mam tam plombę Jasne http://h3o.de/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika656
Ja od dawna leczę się pod Warszawą, w Wołominie, dobry specjalista i ceny przyzwoite. Ich strona: www.stomatolog-wolomin.pl Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym, wcześniejszy dentysta chciał usunąć ząb, w Wołominie mi go uratowano ido tej pory nie mam z nim problemów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×