Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość AlicjaWww
W Corten Medic za każdym razem jak tam idę, mają zepsuty pantomogram. Czy to pech, czy po prostu ten sprzęt nie działa bądź nikt nie potrafi go obsłużyć? Na Etiudy pracuje fajna dentystka dr Kubiak, ale na wizytę u Niej trzeba czekać ponad miesiąc. Teraz zmieniłam przychodnię na Rodentis, jest niedaleko mojej pracy, wizyty można umówić z dnia na dzień. Dla mnie wygoda no i wszystko u nich działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanekos
Sprawdzone miejsce - http://dentlux.pl/ W zasadzie pozostaje jedynie kwestia tego, jak to u was wygląda. Jaki jest problem do rozwiązania. Tam mają specjalistów w zasadzie z każdego zakresu związanego ze stomatologiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangana
Znakomity specjalista, szczególnie jeśli chodzi o zagadnienia związane z wybielaniem zębów o tutaj - http://idealnyusmiech.pl/ Oczywiście wiele zależy od przypadku, ale zakładam, że każde zęby da się doprowadzić do normalności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrego gabinetu stomatologicznego w Warszawie to ja z ręką na sercu polecam Ci http://www.stadent.pl/ pracują tam świetni fachowcy z nowoczesnym sprzetem, który pozwala nawet na zaawansowane leczenie uzębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka56
Jeżeli chodzi o jakość i cena nie gra większej roli to na pewno mogę polecić Dental Clinic (http://ratynscy.pl) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal888
Jeżeli warszawska praga to tylko http://vita-medica.pl, przez ostatnie kilka lat byłem na kilku wizytach i jak zawsze wszystko super. Stosunek cena/jakość 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wierna jednemu lekarzowi i jednej klinice. Nazwiska nie będę wypisywać, ponieważ nie bardzo wypada. Jeśli chodzi o klinikę jest to Mednes. Miałam poważny problem (paradontoza), który pan doktor wyleczył. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że udało mi się trafić do naprawdę dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę śmiało polecić FABDENT, http://www.fabdent.pl. Fachowa pomoc, miły personel, klinika nowoczesna, oferująca pacjentom bezbolesne i skuteczne metody leczenia. Leczyłam tam dwa zęby kanałowo, obecnie planuję jeszcze wybielanie zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaxoxo3
Zdecydowanie polecam Dental Clinic (http://ratynscy.pl), w szczególności Panią ortodontkę Katarzynę Ratyńską. Zakładałam tam aparat clear aligner i jestem super zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Raczyńska
Wypowiedzi Pana Marciniaka są w prost oburzające ! już tylko czytając ,nie wzbudza Pan zaufania i i nie poleciła bym Pańskich usług . Argument, ze ja "okradam", bo pacjeci okradają, jest haniebny ! bo tak nazywam pobieranie pieniędzy,za L4 . Może Pan równie dobrze nie wystawiać takich zwolnień! Jest Pan zwyczajnie nieczciwy ! Zwykły cwaniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u tych braci Ratyńskich, wrogowi bym nie poleciła!!! Hurt jeden wielki, kolejki ja za PRLu!!! Cenią się nie wiadomo za co! NIe polecam tego całego Dental Clinic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMM23
Polecam lekarzy z centrum stomatologii na jana kazimierza (dr Sawicka), ja miałem robione endo pod mikroskopem i było bezboleśnie i normalnie cenowo, na stronie centrumstomatologii.waw.pl mają cennik, i cena kanałowego pod mikroskopem jest idealnie wytłumaczona - cena łączna a nie jak u innych podzielone tak że nic nie rozumiesz.... podejście do dzieci też ma supe no i mają gaz rozweselający. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak cena jest bez znaczenia to ja Ci polecę wrocławskiego www.omnident.pl połamałam jedynkę i wszędzie chcieli mi robić implant a u nich zrobili mi bardzo ładną koronę, miałam daleko bo z Gdyni ale dało się na trzy wizyty. To było rok temu i dzisiaj wszystko się bardzo ładnie trzyma tylko z czasem trzeba będzie wybielić zęby ale wygląda bardzo naturalnie i w ogóle nic nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie bardzo chwalę sobie gabinet stomatologiczny www.stadent.pl, do którego uczęszczam na regularne wizyty kontrolne. Zabieram tam też dzieci, które leczą swoje pierwsze ubytki. Mają świetne podejście do dzieci i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrego gabinetu stomatologicznego to najlepiej jakbyś wybrał się do www.rojekdental.pl, gdzie ja uczesczam z całą rodziną, udało się tam wyleczyć bardzo poważne wady zębów, teraz chodzimy tylko na regularne wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od siebie zostawiam namiar na FABDENT - http://fabdent.pl. Świetny, kompetentny zespół, bardzo miła obsługa, nowoczesne gabinety, co wpływa na jakość zabiegów - bez stresu, bez bólu :) Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dr Michał Jonasz - chirurg implantolog - świetny specjalista. Przyjmuje w Dental White na Woli. Robiłem implant i inne poważniejsze zabiegi... Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz poważny problem z uzębieniem to ja serdecznie polecam wizytę w klinice stomatologicznej www.dentalprestige.com.pl, wielokrotnie ratowali moje zęby przed większym uszczerbkiem a co najważniejsze nie okroili mnie z pieniędzy za wszystkie zabiegi, które u nich wykonywałem, od odbudowy zębów po wybielanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Napieraj przy ul.Twardej 18 w Warszawie :) Bardzo polecam lub dr Maszeraj przy Puławskiej - też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobry dentysta w Warszawie to www.warszawskidentysta.pl . Dobre podejście, dobry sprzęt i efekty. Dodatkowy dentysta dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze któras z was polecić studium www.dental.szczecin.pl ? chcialabym wlasnie cos dentystycznego zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camaieuu
jeśli ktoś ze śródmieścia i lubi mieć blisko jak ja, to profemed w mariocie bardzo fajny punkt. położenie nie jest jedynym atutem, bo bardzo dobrze wyposażony gabinet, czyściutko no i zawsze trafiam na uśmiechnięty zespół więc i ja się szczerzę :D gorzej to wychodzi kiedy mam całą buzię uzbrojoną w tym stomatologicznym sprzęcie, ale zawsze jakoś na migi można się dogadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymczyszek
no ale tam to masz wizyty objęte jakimś pakietem? bo zastanawiam się czy tak 'z ulicy' tam mogę przyjść w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet Medykus w wawie wesołej prowadzony przez pania Słotwińska. juz od kilku lat zajmuje sie moimi zebami i musze powiedziec ze naprawde jej ufam. widac ze zalezy jej na zdrowiu pacjenta. jest megapunktualna a na wizyte nie trzeba czekac miesiacami w kolejce. warto korzystac z gabinetow poza centrum, bo tam konkurencja jest tak duza, ze wlasciciele gabinetow zachowuja sie jak koguty i walcza o klienta bardziej reklamami a nie jakoscia uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camaieuu
nie mam pakietu, bo na szczęście wizyty u stomatologa zdarzają mi się sporadycznie. ok 2 razy w roku robię sobie wybielanie i czyszczenie zębów, a tak to tylko jakieś pojedyncze leczenia mam. pakiet na ich usługi nie jest problemem jeśli ma się tylko takie życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę spokojnie polecić Pawła Fudaleja. Bardzo fajny i uprzejmy facet. Specjalizuje się w implantologi, ale ogarnia też tradycyjne leczenie. Dla zainteresowanych stronka www.fudalej.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkie
ja też dla siebie pakietu nie kupiłam, ale stwierdziliśmy że dla synka weźmiemy. teraz ta profilaktyka szczególnie ważna, więc chcieliśmy żeby wszystko było dopilnowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja słyszałam, że bardzo dobrego stomatologa mozna znaleźć w http://www.declinic.pl/ Z tego co wiem poza nim można skorzystać też z usług ortodonty, protetyka i chirurga szczękowego. Już dawno stwierdziłam, że lepiej iść do dentysty prywatnie niż na nfz bo tam czasami się takie cuda na kiju dzieją że szkoda gadać. Mi np tak skutecznie leczyli zęba, ze się zrobiła zgorzel - ból niemiłosierny a przy jej usuwaniu myślałam, ze zemdleję na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×