Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

🖐️ kobitki! Uspokoiłam się troszeczkę, pomogłyście mi w tym bardzo i dzidziuś, który mnie już nie łaskocze tylko daje znać o sobie kopniaczkami :) Eva fajnie, że nadal ci się podoba w Polsce. Odpoczywaj jak najwięcej a może wyjdzie z tego jakieś maleństwo. Reniolku babcia jest chyba zazdrosna o ciebie szkoda, że nie ma takich wirtualnych przyjaciólłek jak my . W sprawie wyjazdu to ja bym pojechała taka ozazja się niezdarza codziennie a babcia może zatęskni i przestanie pokazywać fochy. Mąż przecież zaglądnie do niej jak pzryjedzie grać. Angela czaruj dalej ,świetnie ci to wychodzi . Misiaczkowa oszczędzaj się narazie pózniej będziesz szaleć. Jak tam mdłości, senność, bolące piersi i zgaga. Asik ja już prawie wszystkie paznokcie poobgryzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na początku nie mogłam patrzeć na słodycze i pożerałam mięsko tak teraz się mi odmieniło i mogliby mnie podłączyć pod kroplówkę z czekoladą. Niestety zauważyłam znaczny przyrost wagi no cóż trzeba będzie się ostro wźiąść za siebie po porodzie. Przesyłam dużo fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła- przecież bez niej byłoby zbyt pięknie:-( NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................17.07 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........11.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............6............12.07 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............8................29.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik głowa do góry, kiedyś musi się udać, tylko spokojnie, uwierz od razu rzymu nie zbudowano:) 🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkie na otarcie łez dla Ciebie tylko pomnóż je prze 1000;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- dzięki:-) Duphastonu mam jeszcze na dwa cykle. Po tym czasie jak się nie uda to mam się zgłosić na dalszą diagnostykę. No i w międzyczasie badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem nie zaliczamy czerwca do szczególnie udanych... i czekamy na lipiec... może bardziej owocny... Julk_a i Genewa, a może Wasz Manuel przyprowadziłby, na chwilkę, Wróżkę Marzeń na ten topic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo! wszystkiego, czego pragniesz, by się spełniło, abyś była szczęśliwa! 🌻 🌻 🌻 może jak wpadniesz do nas z urodzinowym tortem Wróżka Marzeń przyjdzie z Tobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia...przykro mi Asik, ale uda sie na pewno, badacie się i w końcu znajedziecie przyczynę. A robicie badanie nasienia po stosunku? Czy takie zwykłe? Bo warto zrobić to po stosunku na wrogość śluzu. Babeczka, z która leżałam na sali w szpitalu starała się z mężem 6 lat, aż w końcu lekarza zalecił to badania i okazało się, że jej sluz szyjkowy jest wrogi plamnikom. Musieli przez inseminację, ale udało się i mają bliźnieta :D Asik, rob badanka, ale w sumie mówią, ze do 2 lat to tak sie może nie udawać, wiem, łatwo mi pisać, ale nie chce cie znowu na sucho pocieszać. Będzie dobrze, serio :) Medycyna jest za bardzo zaawansowana, żeby nie wykryć :) Będę mocno trzymała za Ciebie kciukaski!!!!!! Genewo, jak mniemam masz urodzinki/imieniki, więc życzę ci spełnienia najskrytszych marzeń, uśmiechu co dnia, łez tylko ze szczęścia, radości, miłości, i tego o czym wszystkie marzymy :D Stol lat Kochanie !!!!!!🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 no i buziak musi byc :D 👄 Zapisłam się na usg dzisiaj, jestem pierwsza na liscie i już odliczam dni :) Spaaaaaaaaac :) Do później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku-❤️W końcu się uda...jakie to życie czasami dziwne... Zbieram się na wyjazd,jeszcze się prysznicnę, upiększę ździebko i w drogę:D:D:DWznisę za was toast:D Miłego wieczoru życzę wszystkim i do zobaczenia jutro wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś to niezły detektyw:D Asik, bardzo mi przykro:( Zatem wpadam z plackiem urodzinowym i koktajlem truskawkowym, dla każdego wystarczy. Dziękuję Wam za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geneweo na poczcie powinnas mieć już prezent ode mnie :) No gruby miś to niezły szpieg ;) No to wnieśmy toast za genewę i pijmy koktail do dna :D Fasola się dzis rozpycha, aż mnie piecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ SIĘ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skontaktowałam się z naszą wróżką i powiedziała, że mogę Wam zanieść Jej zaklęcie, wszak kto się dzieli ten zyskuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK !!!! szlak sejn wejzen czy jakoś tak! wrrr jestem na Twoją @ po jakiego grzyba sie przypałętała!!!!!!!!!!! ja już jej nie wystarczyłam??? Asik brak słów!! tulam Cię moculko👄❤️ nie będę już więcej czarować :( starzeję sie i moje czary już nie działają :( spaaaaać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Genewy moc życzeń, samych pieknych dni, spełnienia marzeń, śmiechu, miłości i duużżoooooooooooooo seksu:) - wiadomo dlaczego ;) U mnie dalej duchota choć nieco chłodniej ale w mieszkaniu jakby nagrzane i mam dość - blee. Asik ja czekam ze dwa miesiące a potem ide do lekarza wtedy to rok będzie od naszych starań, więc trzeba to sprawdzić chyba że wcześniej się wybiore ale zobacze. narazie jestem spokojna i jakoś wyluzowana. Może trochę mi przeszło choć i tak licze jakbym zaszła teraz to kiedy urodze a już tak mam, zawsze nikła nadzieja jest silniejsza odemnie. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial, dziękuję, zwłaszcza to dużo seksu mi się podoba, a jeszcze bardziej mojemu mężowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo z głebi seduszka przesyłam :) Sabcial z tym seksem niezłe :D hyhy Biedna skonana Angela :) O jakie ładne zaklęcie :D Tylko korzystać :) Ogladacie \"Gotowe na wszystko\"? Ja uwielbiam ten serial :) Polecam oczywiście :) Dobranoc , niech seks, pleminiki, płodność będą z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody skończył dziś 10 miechów :) definitywnie zaprzestałam karmienia... sabcial, będziesz w sierpniu w domu, czy na wakacjach? bo będę niedaleko, w Głubczycach! rodzinnym mieście :) chętnie Cię zobaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowe oglądam :D i to jest jedyne co czasem oglądam... a Wojtuś szlaje z radości w przerwie, jak widzi kulki lotto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo! mam fajnie! ale dlaczego Ty tak uważasz? bo co??? :) bo młody ma 10, bo przestałam karmić? bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz fajnie, bo młody ma dziesięć miechów, a Wojtuś cieszy się jak widzi kulki lotto, ot co, bo masz po co rano wstawać, bo nawet jak jesteś zmęczona, to widzisz twarzyczki swoich dzieci i zmęczenie przestaje być takie ważne. Masz fajnie jeszcze z tysiąca innych powodów, które są może zwykłą, szarą codziennością, ale jesteś matką i umiesz z tej codzienności zrobić coś zupełnie wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam... chciałabym, żebyście Wszystkie mogły tego doświadczyć.... milionów chwil radości... chwil małych, kiedy ma się ochotę zostawić wszystko i pójść na koniec świata... chwil słabości, kiedy myślę... po co To wszystko... chwil, których nie cierpię, kiedy brak mi cierpliwości i krzyczę na Zosię... i znów tych radości! chwil bardzo duuuuuuuuużo... bycie matką jest wspaniałe niech Wam się uda!!! każda z Was, po stokroć zasługuje na to, by usłyszeć: kocham Cię mamusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×