Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

🖐️ Czuję się jakby czołg po mnie przejechał. Cały czas strasznie boli mnie głowa i gardło. Do tego ogarnęla mnie potworna beznadzieja. Jestem do niczego, mam dość. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ,w koncu na troche upały mamy za sobą.Misiaczkowa nie przejmuj sie szwagierkiem są ludzie i taborety ,tak juz jest na tym swiecie.Nie warto sie nim przejmowac, teraz najwazniejszy jest dzidziusz,nie mozesz sie denerwowac.Dbaj o Siebie ,rozpieszczaj sie rób to co daje Ci największa przyjemnosc:D Gruby misiu przykro mi z powodu @,od kiedy sie starasz o malucha?Dobrze ze sie tak mocno nie przejmujesz wredotą. U mnie brzucho boli, wzdyma jak balon,czy wy tez tak macie ze brzuch sie wielki robi? czy jak byłyscie w ciązy to tez brzuch wzdymał w pierszych tygodniach? Ja zawsze przed okresem tak mam z tym puchnięciem. G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa znowu w dołku, posuń się prroszę i nie kaszl na mnie, jestem wiecie co tak wypruta po pocoeszaniu tej przyjaciółki, jakby ktoś ze mnie krew wyssał...noo genewo, nie daj sie prosić, przyniosłam kawe i tosty z serem i z ketchupem :) I ty mówisz, że jesteś do niczego, chyba masz baarzdo wysoką gorączkę, bo to ja jestem fdo niczego, pierwszy raz tak zwątpiłam w pomyślne rozwiązanie i wyszło, ze jestem pesymistka ;) Chooo, uśmiechnij się, może zamiast kawy wolisz rosół? Otulę cię kołdreką i się zdrzemniemy jeszcze :) Gruby misiu.....to nie ja ;) To musiałabyć reniol, sabcial albo Asik....to one, jestem tego pewna!!!!! hihih Idee po żarcie, leżenie zawsze wzmaga mój apetyt a god mdłości, nie chciałabym nabrudzić w dołku ;) O 12 jadę do kariologa na to echo, nie chce mi sie 😠.Napisze jak wrócę oczywiście :) Miłego dnia....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello przyjmij moje serdeczne gratulacje :D My mamy 1 za dwa miesiące :D Ale za to mineła nam teraz 9 jak się znamy :) Wszystkiego naj naj naj :D Ucałuj męża ode mnie :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Okazji Waszych rocznic ślubu wszystkiego naj..........., samych dni miłości i seksu, kompromisów bo to jest podstawa zdrowego małżeństwa oraz dużooooooooo potomstwa :):):):):):):):):):) Moja rocznica za miesiąc 10 ta a znamy się 13 lat, kiedy to zleciało sama nie wiem, wiem jedno, ze teraz jest lepiej niż przy drugiej albo 3 rocznicy :):):) i to pod każdym względem ;) Gruby misiu ja Ci jej nie wysłałam @ bo czuje że nadchodzi - blee. Proszę tez nie wpadać w dołki - jest lato, słońce i NASZ TOPIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - lekarstwo na złe dni, na przyjście @, na dobre wiadomości i te mniej, najważniejsze, że jesteśmy :) Miłego dnia ide już robić jakiś obiad - czasem tego nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa jak wrócisz proszę o szczegółowy opis czy wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................17.07 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........10.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............7............16.08 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............11................29.01.07 przyszła gnida 13 lipca... cześć dziewczyny:) dzięki że znów mi kibicowałyście:) niestety przyszła,ale nwet nie panikowałam jakoś strasznie. Teraz jesteśmy u teściów,więc króciutko piszę. Mój mąż kupił sobie motor,Hondę Shadow-uper bryczka,mamy zamiar wybierać się na wycieczki we dwójkę:) Też zaczynam mieć na tym punkcie hopla:D Pozdrawiam wszykie panie serdecznie,zachodźcie a jak się dowiecie jak to dajcie mi znać,chętnie się podszkolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) Byłam :) Mam dysfunkcję zastawki mitralnej I stopnia. Od leczenia się powstrzymuje na czas ciąży i karmienia. Potem przyleze. Powiedział, że jakoś muszę to wytrzymać :) Miły lekarz, ani razu nie nazwał mojego maleństwa płodem, tyllko dzieckko i nawet raz powiedział maluszek :) Miły człowiek :) Idee spać....padam na pyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej reniol!!!! Mój maż tez ma zajoba napunkcie motorów, planuje sobie kupić...kiedyś ;) Przykro mi, że przylazła :( Ale jak ty jesteś taka dzielna, to nie będę się rozczulać :) Miłego wypoczynku i wycieczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, Misiaczkowa, że wszystko z Wami bedzie dobrze bo jakoś poważnie to brzmi? Odpoczywaj a dziś chyba taki dzień bo ja też ide sie zaraz położyć. Reniolku, kiedys wreszcie nadejdzie ten dzień kiedy zobaczymy na teście II kreski, fajnie, ze bierzesz to na luzie ja czuje bardzo wyraźnie przyjście, choć jest nikła nadzieja ale brzuch pobolewa i głowa też a niech to będę majóweczką :) tez fajnie. Wiesz nigdy nie jechałam na motorze, dziwne teraz to sobie uświadomiłam, bryczka na pewno fajna, uważaj na niego bo małolaty będą lgnąć do niego wzrokiem - hihi. Ide się położyć papa do wieczorka. Genewo jak CI tam..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :D Reniolku ❤️ tulam Cię kochanie👄 dzielna kobieto :) mój mężuś też marzy o motorze od wielu lat... ale nie wyrażam zgody i nigdy nie wyraże...mam baaaardzo przykre doświdczenia z motorem zapowiedziałam mu, że po moim trupie :O przyszła moja pierwsza spódniczka :D dużo ładniejsza niż na zdjęciu :D oczywiście już ją mam na sobie ;):P trochę się rozpędziłam z tym kupowaniem...:O zobaczyłam dziś swój stan konta...:O zostało dokładnie tyle żeby zapłacić pozostałą kwotę za wczasy... no.. chyba zostanie jakieś 6 zł...:O na lody ;) Genewo wychodź z dołka ❤️ Misiaczkowa, dasz radę do końca z ❤️ zobaczysz!! ;) głowa do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian:( misiaczkowa, Ty się nie pchaj do mojego dołka, bo jeszcze się zarazisz. Pozdrówka Wam ślę i wracam do łóżka, bo ciągle chce mi się spać. misiaczkowa🌼 angela🌼 reniol🌼 sabcial🌼 gruby miś🌼 fryzella🌼 asik🌼 kocica🌼 jagula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GENEWO!!! TOBIE CHCE SIĘ CIĄGLE SPAAAAĆĆĆĆ????? może Ty wcale nie jesteś chora???? :D;) tylko tak Ci się wydaje... że to przeziębienie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać, że dziecko tego nie odczywa, krew jest dobrze dotlenienia, tylko ja czuje skutki zwiekszenia jej ilośc, i moja pikawka musi więcej pompować, żeby tę krewkę dotlenić i dlatego czasem sie buntuje i skacze mi ciśnienie :) Ale maleństwu krzywda się dzieje, zapytałam się od razu lekarza i szczerze mu powiedziaam, że jeste tu tylko dlatego, że jestem w ciąży, bo tak bym to zignorowała, bo wiem co mi jest i wiem, że nie jest to bardzo groźne dla mojego zdrowia i życia. Sabcial, ja sama nie wiem co to takiego ;) Powiedzieli, że nie umrę od tego i trzymam się tej wersji ;) Angelo, na naszym koncie, tez wieje halny....cienizna, musiałam w tym miesiacu ruszyć zaskórniaczki na remont, bo uuuuuu inczaczej zęby w ścianę ;) Genewo, wiesz może to nie przeziębienie, ja też na poczatku zasypiałam na stojąco i tak jest w zasdzie do dziś :) Może może...ciiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa to ie możliwe już II trymestr super - kiedy to zleciało? Uważaj na siebie dużo odpoczywaj i bez stresu o.k. Genewo a kiedy masz termin dostania @ - moze rzeczywiście coś Ci jest a Ty nie wiesz byłaby znó niespodzianka na Naszym Topiku. Zamiast poleżeć poplotkowałam z sąsiadką - hihi. Zrobiło mi to bardzo dobrze bo znów się do pracy zabrałam :) Jutro mam wolne jade nad wode się opalać :):):):):):):):):):):):):) Coś chyba z tymi kontami jestw tym miesiącu bo też pustki i u mnie może powinniśmy to gdzieś zgłosić bo chyba nie normalne ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Sabcial coś trzeba z tym zrobić ;) niech na te konta cały czas wpływa ale juz nie wypływa...moze są takie banki z takimi kontami ? ;) słuchajcie!!! czy znacie się może na kursie walut... to znaczy, czy śledzicie może jch wzrosty i spadki... bo mam czas do konca lipca wpłacić za te wczasy, a w dniu przelewu muszę uprzednio przeliczyć w/g kursu euro z tego dnia po kursie sprzedaży i wpłacic równowartość... więc nie wiem, czy czekać bo może spadnie czy lepiej jutro wybrać pieniądze i wpłacić do biura turystycznego bo moze wzrosnąć i drożej mi te wczasy wyjdą niż planowałam????napiszcie pliiiissss :) bo ja się kompletnie na tym nie znam i nigdy tego nie śledzę, a mężus też kiedy potrzebuje euro to idzie i kupuje nie śledząc tego....i jesteśmy teraz w kropce :O z góry wielkachne dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial nie mam pojecia jak to zleciało :D I tak jutro zaczynam 4 miesiąc :D Noooo i bardzo bym chciała, zeby ktoś jeszcze umoczył, co sama mam się tak męczyć w tej drugiej tabelce, teraz mnie słońce przypieka, cienia nie mam...... ;) Nooo wiem, że wietrznie teraz w pierwszej tabelce, przy tych upałach, ale moje drogie panie, spadać !!!!!!!!!! Wynocha z I !!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, coś Ty kobito zrobiła z tą stroną????:D:D:D Słuchajcie, byłoby cudnie, ale ja jestem tylko przeziębiona. Dzisiaj mam 24 dzień cyklu, wykres prawie jak marzenie, ale nie bardzo miałam w tym cyklu możliwość zajścia w ciążę, bo mój mąż był w czasie płodnych dni w delegacji. Przyjechał dzień po owulacji. Nie sądzę, aby ten jeden dzień mógł cokolwiek zmienić. Zresztą nie mam objawów, kompletnie nic, piersi jak w I fazie cyklu, ani razu mnie w II fazie nie zabolały, czasem trochę brzuch zaboli, poza tym zupełnie nic. Czekam cierpliwie na @, żeby w nowym cyklu rozpocząć starania. Zmykam do łóżka, bo głowę mam cieżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................6/7.08 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........10.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............7............16.08 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............11................29.01.07 Kochane nie gniewajcie się że nie piszę, pamiętam o was i wszystkim Wam kibicuję z całego serca. Czytam was na bieżąco. Trzymajcie się kochane i do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela psujaaaa ;) Zmieniam również :) Genewo, zdrowiej szybciutko!!!!! Ściskam moculko :) Juleczka..fajnie, że pamiętasz o nas :) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................6/7.08 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........10.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............7............16.08 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............12................29.01.07 Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Przykro mi bardzo z powodu @ ,oby w następnym cyklu wyleciała w kosmos. Wczoraj z okazji rocznicy mężuś zrobił kolacyjke, paelle z owocami morza ,pycha,a na deser tort lodowy.Fajnie było, oby tak zawsze jesli chodzi o nasz związek.Zycze wam z całego serca😍abyscie z waszymi partnerami żyli długo i szczesliwie.:D Gratulacje z Misiaczkowej w końcu juz 2 trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ misiaczkowa, kiedy prześlesz małego misiaczka do pooglądania? Prześlij, plissss:):):) U mnie ciut lepiej, tylko wciąż strasznie boli mnie głowa. Teraz zaczęłam się martwić, że w ogóle w II fazie nie bolały mnie piersi. Sprawdziłam wcześniejsze wykresy i zawsze miałam ból piersi od 20 do 26 dnia cyklu. Pa, pa, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Fryzello..i na wzajem :) Bo u nas wszystko dobrze :) Mój mąż zakochał się w miom brzuszku, jedyny kłopot, to taki, że bio się mnie tykać za często, bo coś sie dziecku stanie. Na nic tłumaczenia, że \"bez szaleństw\" oznacza np, wyłączenie jakiś ostrych pozycji a nie zminimalizownie ich częstotliwości.Kochany ten mój mąż :) A co do zdjęcia, to genewo nie dał mi zdjęcia tylko płytkę i ja nie umiem zrobić zdjecia, chyba że spróbuje, ale jak mi się nie uda, to mogę przesłać Wam filmik :)Dziś go odzyskam i moze uda mi się przesłać :) Tez niegdy wcześniej nie wysyłałam filmików, ale moze się uda :) Kochane dziewczatka, opuszczam Was na wieczór i jutrzejszy poranek, jade do tej kumpeli co ją facet zostawił, bo ją znowu wziął, ku mej radości, i mamy babski wieczór :) Będę tęsknić, zróbcie misiaczkowej niespodzienkę i zameldujcie, że jestescie w ciażach :D Genewo, ja jak robiłam wykresy, to zdarzało się, że nie miałam jakiegoś wyznacznika, bo wiesz pogoda, różne emocje, a ty jeszcze byłas przeziębiona, to ma wpływ. Mogły się zaburzyć objawy :) Załatwiłam sobie 6 godzin muzyki Mozarta :D Oczywiście piraty z neta ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tak piękny dzień ale widze pustki, właśnie wróciłam niedawno znad wody było BOSKO, słońce-wiatr- ja i moja córcia która cały czas w wodzie ale miała frajde :) Jestem teraz padnieta i najchetniej poszłąbym do łóżka ale ide wziąść zimny prysznic i robie sobie kawusie - Zapraszam- ;) Misiaczkwa będziemy tęsknić :( Genewo a jak sie czujesz ??????????????????? Mam nadzieję , że lepiej?????? Narazie :):):):):):):):) Ten TOPIK to dla mnie NARKOTYK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :D wróóóciłam :O w banku: kolejka do numerka(15min)... potem kolejka z numerkiem do okienka...:O (1H!!!) w urzędzie: kolejka do numerka (1,5H!!!!) kolejka z numerkiem do okienka (2H!!!) w końcu guzik załatwiłam bo z tłumacza dupa wołowa nie tłumacz!!! kobieta się dopatrzyła jego błędów i odesłała mnie z kwitkiem!!!! \"I CO Z TĄ POLSKĄ?\" kocham ten kraj, ale czasami mnie szlak trafia i mam ochotę spadać jak najdalej :O wróciłam do domu, a meżuś czekał na mnie z informacją, że ma pilny wyjazd do Danii i jedzie jutro w nocy!!!! wróci w piątek jak dobrze pójdzie!!! 😭 znowu mam sama spać????????😭 ale czekała na mnie też paczuszka z bluzkami z allegro :D i od dzis jestem juz oficjalnie studentką 1 roku kosmetologii :D Misiaczki ja też chcę filmik 🌻 Genewo👄 Sabcialku faaaajnie Ciiii 🌻 Fryzzela gdzie reszta laseczek???? Gruby Misiu jak Ci idą brzuszki 6W? ;) idę na rowerek...:) ps nie wiecie jak z tym euro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) wróciliśmy od teściów,fajni i na szczęście mieszkają 150 km od nas:) motora przez ten czas nikt nie ukradł, i na prawdę z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba:D:D:Dznów się dziś nielegalnie nim przejechaliśmy po osiedlowych dróżkach:D Do przyszłego tygodnia wszystkie formalności,rejestracja itp powinny być załatwione i wtedy wybieramy się na mnóstwo wycieczek w pobliske górki,do teściow itp:) To nie jest ścigacz,tylko taki chopper,typu Harley,więc to nie jest na szybką jazdę.Ale uczucie jest fenomenalne:DPolecam. Do @ faktycznie podeszłam dość spokojnie,ale wczoraj miałam leciuteńki dołek...Uroniłam lezkę i dziś już lepiej,byliśmy po drodze na Jasnej Górze,i mam nadzieję,że może pobyt tam coś wskóra... Zaraz odwozimy dzieciaki które z nami były do ich rodziców,więc jeszcze czeka nas dziś jeżdżenie autem w tą koszmarną pogodę:( Pozdrawiam was wszystkie orzeźwiająco:) misiaczkowa,wszystkiego naj z okazji II trymestru,niesamowite jak to leci:) Dla całej reszty dobra rada-zachodzić i to już!!! Życzę chłodnego wieczorku i wypoczynku przyjemnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×