Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

angela, bardzo chętnie (choć nie wiem, czy w taką pogodę stać mnie na żwawo:O) Tylko jest jeden problem, mam do Ciebie jakieś 400 km, może nawet troszkę więcej. Wyobrażasz sobie podróż w taką pogodę? Jak dotrę, to chłodku juz nie będzie:O misiaczkowa poszła sfrygać małe co nieco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już :) Najadałam się :) O ja też poprawię tabelkę :D NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................17.07 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........10.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............6............12.07 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............11................29.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- może byś się łaskawie posunęła co?!!! Ciasno w ty dołku a jest nas dwie! Niestety mnie też dopadł dołek...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, proszę Cię bardzo, wskakuj!!! Ja wiedziałam, że tak będzie, ehe, ehe. Wiedziałam, że wcześniej, czy później będę miała towarzystwo. Ale jak tu chłodno, co?? Zaraz zamówimy muzykę, chłodzonego szmapana i będziemy się pocieszać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- dziękuję za miejsce i miłe przyjęcie. Gruby Miś- proszę donosić to co na obrazkach średnio co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z owoców, to mam tylko paprykę i pomidory :) i jeszcze słoiczek z gruszkami dla niemowląt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosheee znowu siedzicie w dołku??? A nie uważacie, ze to nie fair?? Że może inni tez by chcieli sie schłodzić..Hę??! Ja sobie wypraszam, ja też chce dziś do dołka, bo mi gorąco i cycki przestały same boleć i jakby się zmniejszyły i nue są takie twarde i ja też chce do dołka!!!!!! Ja też !!!!!!! buuuuuu chlip chilp 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, Wojtusiowych nie weźmiemy. Mam jeszcze to, może Asikowi też będzie smakowało;) http://www.gagu.pl/1,47,585,przeciery_owocowe,GerberPrzecier.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa,tylko nie płacz! zaraz wygrzebię dla ciebie super dołek... a cycami się nie przejmuj! :) teraz zaczną Ci dokuczać dopiero tuż przed porodem, a po porodzie!!! ała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, z Tobą mogą być problemy, bo nie wiem czy się zmieścisz:D Ale jakby co, to będziemy przepychać i może się uda. To wskakuj, damy Ci przecier brzoskwiniowy i nie becz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzieliłabym się... ale mam tylko jeden słoiczek... a do sklepu w taki upał nie pójdziemy... też bym wlazła w dołek, kiedyś mieszkałam na stancji \"w piwnicznej izbie\"... och jaki tam panował przyjemny chłodek latem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- przecierek może być. Najwyżej jak spróbuję i zacznę płakać to znaczy że mi nie smakuję i proszę zabrać. Misiaczkowa- jak bardzo chcesz to poszerzymy z Genewą dołek i będzie miejsce na Misiaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela? na jakim etapie \"6\" jesteś? ja dziś zaczęłam trzeci tydzień... taka energia mnie rozpiera, że ćwiczę więcej niż kiedykolwiek :) a dziewczynki ze mną :classic_cool: a mąż się tylko śmieje... najbardziej z mojego "step" aerobiku, bo włażę na garnek odwrócony dnem do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, włażę, mam sok porzeczkowy...zawsze to coś. Bo one bolały cały czas, czasem była przerwa, a teraz od dwóch dni mało bolą, a bolały bardzo :( Qurfa mać......uwaga włażę....pogrzebcie troszke z boku bo mi się dupsko nie mieści ;) O teraz lepiej....faktycznie chłodno tu :D W ramach rewanżu świeże fluidki ++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- sorki, wybacz. Schwytałam zachłannie wszystkie fluidki od Misiaczkowej. Następny rzut dla ciebie... chyba że będę pierwsza i znowu przechwycę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa!!! Zrób coś z tym, asik mi zabrała wszystkie fluidki, żarłok jeden i to przepadzisty na dodatek. Ja też chcę porcję!!! No proszę!!! Zwolniłam Ci trochę miejsca na tyłeczek, to mogę chyba coś w zamian dostać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cooo!!!! Ja chcę być wreszcie w ciąży!!! Dlaczego to musi być takie trudne???!!! Już mi nerwy puszczają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, idź na całość!!!! Ciekawa jestem, jak to jest, jak nerwy Ci puszczają. I to jeszcze z nami w jednym dołku!!! Ale jazda:D:D:D Ratuj się, kto może!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- udało ci się. Rozśmieszyłaś mnie:-) Już łagodnieje, ale będę sobie cichutko pochlipywać. Można mnie głaskać aż nie ugryzę. To będzie oznaczało: dość głaskania:-) Ehhh, żeby tak w tym cyklu się poszczęściło... Jeszcze dwa tygodnie do @, może nie zwariuję. Przecież nie można w ten sposób podchodzić do życia. Takie życie od @ do @ jest przecież bez sensu. Sama to wiem i jakoś kiepsko sobie z tym radzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, doskonale Cię rozumiem. Takie diznozury jak ja, wiedzą co to znaczy. Będę głaskała Cię po głowie i na pewno się wyciszysz. A ja jestem dobra w głaskaniu i umiem głowę wymasować, żeby nie bolała. Ostaecznie jestem wróżka-czarodziejka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Genewa- głaskaj i masuj:-) Może uda ci się mnie zaczarować? Proszę... Albo może coś wyczujesz, to powiedz mi co i jak i kiedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, my tu gawędzimy... a misiaczkowa w kąciku wcina nasze zapasy!!!! A to spryciara!!!! Prawie wszystko nam sfrygała!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEeeej, no Misiaczkowa! Zachowuj się! Genewa- czy już coś wyczułaś? Albo wyczarowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×