Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Ufff, ulżyło mi. Mam nadzieję że te dobre fluidki już wkrótce zaprocentują. Ale nie przestawaj głaskać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!!!! PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Przypominam że to u mnie 14 dc i dzisiaj z samego rańca były mizianki. Więc liczę na to że czar zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo Asik!!! Co to ma znaczyć?? Co to za przepychanki w dołku??? HE??? Fluidki dla genewy :) +++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ **************************************************************************** *************************************************************************** Asik, nu nu!!!! Ja już wydałam odwpiednie dyspozycje, dałam wam miesiąc czasu na zajśce, jak nie zajdziecie to wysyłam was na ciężkie roboty do Rosji :D No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najedzona misiaczkowa rozdaje fluidki, mniam, mniam:D:D:D Oj, Asik, Asik, do ataku, nie marnujcie ani jednej cennej chwili. I sprawdza mi się: Asik, idź na całość!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam grzeczna, nie porwałam fluidków przeznaczonych dla Genewy. Poproszę o nagrodę w postaci dzidzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka z Afryki pierwszy raz w hotelu w Europie. Kiedy mamuśka poszła do recepcji, stoi ojciec z synem przed metalowymi drzwiami, które nagle otwierają się automatycznie i ukazuje się malutkie pomieszczenie. - Co to jest, tato? - pyta się synek. - Czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałem - odpowiada tata. Patrzą, a tu staruszka z garbem i szpetną twarzą, wyglądająca jak wiedźma, wchodzi do tego pomieszczenia. Metalowe drzwi zamykają się i ojciec z synem oglądają światełka nad tymi drzwiami: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 4 - 3 ....1 - 0 ping Drzwi otwierają się i wychodzi z tego pomieszczenia fantastycznie wyglądająca blondynka. - Szybko leć po mamę! - mówi tata do synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam Wasze wpisy jednym tchem :D jesteście zarąbiste :D:D eeee Misiaczkowa Ty ich nie strasz Rosją bo tam chłodniej...;) jeszcze się ucieszą ;) Gruby Misiu dziś 6 dzień 6W ale to już druga seria... tylko, że poprzedniej ostatniego tygodnia nie zrobiłam... bo mi wypadał na okres zagnieżdżania i się poświeciłam :( ale tym razem mam to gdzieś!!! kompletnie nie myślę o starankach więc będę ćwiczyć do końca bo efekty są!!! gdzie Reniol???? powinna dostarczyć trochę dobrych wiadomości, a konkretnie jedną....;) Genewo u mnie już duchota i pot się z tyłka leje.... siedź lepiej w dołku z asikiem i Misiaczkową;)... gruszki willamsa pychotka ;) zawsze z Monią Mareczkowi podjadamy :P lepsze od jabłek :) chłopaki byli na chwilę... zostają do końca miesiąca 😭😭 dobra spadam... idę licytować ciuchy na allegro bo mi ktos sprzed nosa sprzątnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu alle kusisz ;) ja dziękuję za tyyle kalorii :P pomyliłam godziny, moje aukcje dopiero ok 20 godz ale kleję link jak wygram ;) dobra wsiadam na rowerek... dziś chcę spalić 800 ckal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nażarłam się :D Jeeeee....:D U mnie wna chwilkę pokropił deszcz ale już sobie chmurki poszły 😭 no to dalej siedzę w dołku :D Gruby misiu, ale ty mi smaka narobiłaś...boshee zaraz lecę po jaieś cukierki czekoladowe, znaczy sie mąż mi kupi, bo ja się dziś spłukałam. Jak zawsze dół finansowy ;) Chyba zamieszkam pod prysznicem...ciekawe tylko co na to reszta domowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, ja od ponad dwóch lat słodyczy nie jadam :p to kusić mogę... :D jeśli masz linki do fajnych i skutecznych ćwiczeń, to wklejaj :) misiaczkowa! smacznego! a czy w dole finansowym, to na banknotach się wylegujesz??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka, dziś jakoś nie znalazłam czasu aby w pracy napisać jakoś nazbierało sie trochę pracy i tak mi zleciało. Leciało mi nawet z pupy - hihi. Ukrop starszany - blee. Wskakuje w przyszłym tygodniu do drugie tabelki oczywiście, ze bardzo chce. Reniu trzymam kciuki za jutro. Strasnzie boli mnie podbrzusze, jajniki i wogóle jakby na owulacje od kilku dni. Nie robie sobie nadzieji ale.................................................................................... Uciekam bo moje dziecko chce iść na plac zabaw - papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta..... Sabcial Sobie nadziei nie robi... ale miejsce u przyszłorocznych kwietniówek już Sobie zaklepała :) hi, hi... ja też bym się chętnie tam dopisała :) ale póki co nie mam z czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mam nikłą nadzieję, taką malutką i cieniutką - hihi. Nadzieja matka głupich.............:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem w szoku, deszcz u mnie pada. Muszę się wygrzebać z dołka, bo grozi nam podtopienie. Dziewczyny, wyskakujemy szybko, ale już! Misiaczkowa, nie ociągaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, a kuś sobie, kuś...:P ja tam twarda jestem, nie miętka ;) ...nie mam słoneczko żadnych linków :( ćwiczę 6W, jeżdżę na rowerku i kręcę się na twisterze... mam też płytę z pilates ( ale chyba Ty też ;) ) i ćwiczę z nią raz w tygodniu i jeszcze jedną z ćwiczeniami z promocyjnego opakowania z herbatkami System Slim figura... ale nawet nie wiem gdzie ją wtryniłam...:O na topiku \"...opowiem wam moją historię\" dziewczyny coś pisały o ćwiczeniach 8AGB...czy cos w tym rodzaju (pewnie pomyliłam nazwę znając siebie :P ) i podawały link ale ta menda nie chciała mi się otwierać więc dałam sobie spokój...:O Sabcialku 👄 Reniol wpisała w tabelkę dzisiaj jako termin @... no... obowiązek ćwiczeniowy na dziś zrobiony...;) wykąpkałam się :D między rowerkiem, a 6W przylajzła teściowa... udało mi się ją spławić dosyć szybko ale wprosiła się na obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeeeeeeszcz? a co to jest??? u nas odwieków nie ma... bo dwuminutowych opadów nie liczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 min abs. mam! też to ćwiczę... reniol! reniol! gdzie się podziewasz??? no chyba @ nie szukasz? a może już na topiku "rodzimy na wiosnę" się byczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam ćwiczyć przy desce do prasowania :), pot ze mnie kapał ale kiedyś trzeba to zrobić i zrobiłam JESTEM WIELKA - hihi. Jestem ciekawa co z Renią mam nadzieję, ze nie ma doła tylko cieszy się - OBY!!!!!!!! Tak bardzo bym chciała aby znów któraś zaszła, minęło znów trochę czasu prawda, więc BOCIANKU KOCHAMY CIĘ ;) U nas deszczu od tygodnia nie było - blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial brawo brawo dla tej Pani :D wzięłam się za tworzenie programu zajęć za następny rok szkolny...co mi się stało???? ;) nawet, nawet mi to idzie...;) mężuś skrytykował spódnicę któą chcę zalicytowac za godzine 😭 on to mi zawsze tak namota, zę nie wiem czy dobrze robie.....:O możecie rzucić na nią okiem...? please...:) http://www.allegro.pl/item114152523_new_look_idealna_na_upaly_r_44.html z góry wielkachne dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam... całkiem ładna i pewnie bardzo wygodna, ale nie wiem czy warta swej ceny :o pewnie kupiona w lumpku za 2 zł... perę razy się naciełam kupując używane rzeczy, które miały być \"idealne\" lub \"prawie idealne\" ale decyzja jest Twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gruby Misiu... też tak myślę, że z lumpka...:O ale te kwiatuszki mi się bardzo podobają :) nigdy nie miałam spódniczki we wzorki... chcę zaeksperymentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
Witam u nas popadało w koncu od razu lzej.Przeczytałam wczeniesze wasze pogaduszki, jestescie udane :Dtylko szkoda ze mnie nigdy nie ma jak wy na kafeteri rozmawiacie.Mam pytanie dlaczego moje wypowiedzi są na czerwono ?,jestem tu nowa więc moge nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzzelko! musisz wkliknąć w preferencje (góra ekranu) i zabezpieczyć swój nick hasłem! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello, musisz wejść w preferencje ( u góry) i tam zapisac swój nick oraz wprowadzic swoje hasło...;) wtedy za każdym razem, kiedy będziesz cos pisała na topiku program bedzie pytał Cie o to hasło ;) zarezerwuj swój nick droga internautko ;) dobranoc :) wygrałam licytację spódniczki :D słodkich snów w chłodnej pościeli w ramionach ukochanych meżczyzn życzę wszystkim 🌻 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi... obśmiałam mycie ręczne aut :D jak będę w pięknym mieście Wrocławiu... nie omieszkamy skorzystać ;) a ładnie myjecie??? Angelo! niech Ci spódniczka dobrze służy do końca lata! a później, to juz tylko ubranka ciążowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... z pewnością w ramionach ukochanych mężczyzn... jednych wielkich, drugich malutkich... i te duże, i te mniejsze, dobierają się do mnie co noc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×