Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Niestety @ przyszła. Czekam jeszcze 1 cykl i do ataku ze wspomagaczami. TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......27...DolnyŚląsk..........2.... ...........12.09 angela..........Pati..........33.....DŚ................. staranka zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU Lucyjka........Kasia.......30......K-ce..........29..... ...........ok.04.10 Reniol...........Renia......22....Katowice......22...... ...........27.11.07 Fryzella26....Donata.....27......Białystok.....10....... . ..........15.03.08 Naughty...........Angela.......23......Staffs........... ......08 . marca 08 TABELKA III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum..................Da niel....17.11.06 jagula..........Ilona.....31.....ok.Żywca....3150.....Ja godka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...................?????... ....?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG........2850...Lidecz ka....13.01.07 gruby miś...Katarzyna..32.....Pruszków....3030... Maciuś....30.04.07 sabcial......Sabina........32.....Śląsk.........3700...B artuś.....28.05.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, nie martw sie. Przegonisz ta @. Mysle, ze dobrze, ze jeszcze jeden cykl bedziesz bez lekow. Moze akurat organizm sie zmobilizuje? Czasem wystarczy swiadomosc, ze ma sie lekarstwa w zapasie. Trzymam kciuki za kampanie wrzesniowa :) Angela, jak sobie radzisz z NFZ??? Fryzelko, jak sie czujesz? Dalej masz tyle pracy w zakladzie? Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- jednak miałam nadzieję że już teraz @ nie będzie, no ale to by było zbyt piękne... A jak Ty się czujesz? Zostało tylko pare tygodni... Jejku, jak ten czas zapieprza (jak mawia moja koleżanka)... Fryzella- odezwij się! Też jestem ciekawa jak się czujesz, jak sobie radzisz z prowadzeniem zakładu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, no trudno, nie mysle juz o tym. Uda sie w odpowiednim momencie! Napewno! ❤️ Ja sie dobrze czuje (tfu tfu odpukac). Troche ciezko i zmeczenie dokucza i boli mnie pepek :( ale to ponoc objaw ciazowy (kolejny)..., ale do porodu mi nie spieszno. Podoba mi sie w ciazy ;) Za to wszyscy wokolo mowia, ze pewnie juz chce urodzic. Moj maz tez sie nie moze doczekac :O A mnie sie nie wcale ciaza nie dluzy :P Poza tym tak jak piszesz, czas zapiernicza w tempie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc \" nie MYSL juz o tym\" :O ja to zawsze narobie tyle literowek :O Ide sie polozyc, bo mala nie lubi jak siedze przed kompem. Wbija mi stopki w sam srodek brzucha bardzo bolesnie :O Chyba jej niewygodnie w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Wróciliśmy wczoraj od teściów, weekend i poniedziałek z wizytą u gin i spowrotem na wieś, lenić się, objadać i uśmiechać do cioć i wujków którzy tam się ciągle przewalają (teściowie mają ogromnę ilość rodzeństwa:o ) Ania kopie, ja mam coraz większe obawy, raz rpzed porodem, innym razem czy dam radę po raz enty wstawać w nocy do płaczącego dziecka-ja tak KOCHAM spać...Mąż mnie pociesza, ale ja wiem, że czasami jestem tak rozkojarzona, nie umiem sobie z prostymi sprawami poradzić, a co dopiero z malutkim dzieckiem. Uch-ciężkie to wszstko. Lucyjko-tez jest mi coraz ciężej, ale Ty to już na pewno masz większy brzuszek niż ja. Nam zostało jeszcze 14 tygodni...mniej niż więcej, ale czasami jest mi ciężko i chyba chciałabym już urodzić, żeby widzieć to żywe, i oby zdrowe dziecko przy sobie...Musimy być dzielne! Ty będziesz mi przecierać szlaki;) Angela-współczuję tego zamieszania. A nie próbowaliście zadzwonić, są jakieś instytucje, które przez tel, bezpłatnie mogą doradzić w takich sprawach. Najlepiej, jak się takie sprawy konsultuje z kimś kto ma kontakt z przepisami prawnymi. Asiku-no to teraz @ minie a Ty z nową siłą przystąpisz do boju! Będzie dobrze! Bardzo wierzę, że wreszcie się Wam uda-już tyle czasu walczycie! Trzymam kciuki! misiaczkowa, gruby miś urlopują, tak? Fryzelko, Naughty-co u Was? Jak się czujecie? co u pozostałych słychać? Poprawię tabelkę, bo u nas już trochę się posunęło to wszystko. TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......27...DolnyŚląsk..........2.... ...........12.09 angela..........Pati........33.....DŚ................. staranka zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU Lucyjka........Kasia.......30......K-ce..........29..... ...........ok.04.10 Reniol...........Renia......23....Katowice......26...... ...........27.11.07 Fryzella26....Donata......27......Białystok.....10....... . .......15.03.08 Naughty........Angela.......23......Staffs........... .........08. marca 08 TABELKA III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola........26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum.................Daniel....17.11.06 jagula..........Ilona......31.....ok.Żywca....3150.....Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30.....BW...................?????... ....?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG........2850....Lideczka....13.01.07 gruby miś...Katarzyna..32.....Pruszków....3030... Maciuś....30.04.07 sabcial......Sabina........32.....Śląsk.........3700...B artuś.....28.05.07 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie-spokojnego wekendu życze!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej nieobecnosci 🖐️ Wrocilismy z Polski we wtorek w nocy ale nie pisalam nic bo sroda , czwartek i piatek w calosci spedzilam w pracy a pozniej bylam zbyt padnieta zeby pisac . Tak wiec zdalam egzamin na prawko :D Teraz sie ciesze , ale musze przyznac ze kosztowalo mnie to tyle stresu ze dwa dni przed egzaminem chcialam zrezygnowac , na szczescie tego nie zrobilam :) Trafilam na bardzo milego egzaminatora , powiedzialam mu ze jestem w ciazy ( bo balam sie ze ze stresu mi sie zrobi niedobrze i zapytalam czy bedzie mu przeszkadzalo ze bede zula gume , nie mial nic przeciwko :) Poniewaz bylo baaardzo goraco i duszno sam zaproponowal ze wlaczy klimatyznacje zeby mi sie lepiej jezdzilo :) ) Na sam koniec jeszcze mnie pochwalil i powiedzial ze \"zyczyl by sobie zeby wszyscy jezdzili tak jak ja \" :D Tak sie ciesze ze mam to juz za soba !! Ze nie bede juz musiala robic tych testow i bede mogla spokojnie i bez wyrzutow sumienia czytac moja ukochana Sage Ludzi Lodu !❤️ Poza tym bylismy z mezem na usg i mamy pierwsze filmiki z maszym maluszkiem w roli glownej :D Szkoda tylko ze lekarz nie dowrocil obrazu zanim go nagral i wyglada to tak ze nasza kruszyna wisi glowa w dol :) Poza tym wszystko dobrze , jestem w polowie 11 tygodnia , czuje sie lepiej i lepiej kazdego dnia ( jedynym minusem jest to ze mam nowa zdolnosc - potrafie zasyiac na stojaco :O ) Angela wspolczuje z tym calym zalatwianiem , bieganiem i stresem przez jaki teraz musisz Ty i Twoj maz przechdzic :( Biurokracja , biurokracja , biurokracja ... trzeba miec naprawde nerwy ze stali zeby cokolwiek zalatwic ... Zycze sily i powodzenia 🌼 Asiku nie martw sie , teraz mozesz zaczac wszystko od nowa , @ chwilke zagosci u Ciebie a pozniej sobie pojdzie i bedziesz miala z nia spokoj przez wiele miesiecy :) Mocno w to wierze i trzymam kciuki zeby sie udalo !! 🌼 Lucyjko z jednej strony Ci zazdroszcze tego ze juz niedlugo zobaczysz swoja malenka kruszynke i bedziesz mogla ja utulic i wycalowac , a z drugiej strony chce przezyc to wiercenie i kopanie , czkawki i wszystko to co teraz przezywasz:) Zycze dobrego samopoczucia :) 🌼 Reniolku widze ze masz podobne zmartwienia jak ja , tez sie martwie czy wogole bede slyszala placz dziecka w nocy , zawsze spie kamiennym snem , nie slysze budzikow , telefonu , dzwonka do drzwi .. nic !! Boje sie ze moje male bedzie plakalo w lozeczku a wyrodna mamusia bedzie sobie smacznie spala ... Moj maz jest bardzo wrazliwy na najmniejsze nawet halasy w nocy ale nie chce go obciazac jeszcze nocnym wstawaniem , tak bardzo sie stara i tak duzo mi pomaga , wlasciwie przejal 90% moich obowiazkow i nie chce zeby byl juz calkowicie przemeczony 😭 Poza tym jestem dosyc nerwowa , mam baaardzo wybuchowy charakter i boje sie ze to sie bedzie odbijac na maluchu , ze bede sie szybko denerwowac , krzyczec itd 😭 A co sie dzieje z reszta dziewczyn ? Wszystkie wyjechaly do cieplych krajow ??:) Szkoda ze mnie nie zabraly ze soba 😭 tu ciagle padaaaaaa 😭 Znikam sie przespac , bo mnie pozniej czeka robienie pierogow ruskich , moj maz na bzika na ich punkcie a ja nie potrafie mu odmowic i bede dzis lepic duuuzo pierozkow , oczywiscie serdecznie was zapraszam , nie do pomocy ale do degustacji :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty-serdeczne gtaulacje z powodu tak rewelacyjnie zdanego egzaminu! Nie często chyba zdarzają się takie pochwały! Super! Też wspominam ten egzamin jako najbardziej stresujący ze wszystkich dotychczasowych. No i widzę, że mamy te same obawy...ale przecież jakoś sobie poradzimy! Nie będziemy same-tatusiowie pomogą, pocieszą, uspokoją (miejmy nadzieję...)-jakoś to będzie. Gratuluję też filmików z maleństwem! To już koncówka I trymestru-czas leci:) Pozdrawiam, zmykam, bo zaraz mąż głodny przyjedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie dość trochę ale byliśmy w Zakopanym na tydzień było bardzo fajnie, pogoda dopisała. Zrobiliśmy to dla córci bo to głównie ona jeździła z mężem na wycieczki a my z małym spacerowaliśmy blisko domu w którym mieszkaliśmy. bardzo się bałam jak mały zaakceptuje zmianę ale było super - była to dla niego zmiana ale był bardzo grzeczny :) Córka przeszczęśliwa a o to mi chodziło :) Gratulację zdania egzaminu na prawko. Dziewczyny dacie rade wstać w nocy do dzidzi - najgorszy pierwszy miesiąc aby się przyzwyczaić do siebie a potem z dnia na dzień lepiej - zobaczycie - każdy ruch i jęknięcie z łóżeczka usłyszycie nawet za zamkniętymi drzwiami. Co do porodu to normalne że każda ma stracha ale każdy poród jest inny i każdy ma inny próg bólu a co najwaznijsze jest to tak ogromne przeżycie bo każda minuta zbliża Was do Waszego maleństwa które wreszcie zobaczycie i przytulicie a czekałyście na to 9 miesięcy i na końcu jest nagroda a ból minie i zapomnicie o nim a dzidziuś Wam wszytko wynagrodzi i da Wam tyle miłości co nikt na świecie. My kobiety potrafimy przeżyć największy ból na świecie bo większego moim zdaniem nie ma. Pozdrawiam Was serdecznie - muszę poczytac co się dzieje bo jeszcze nie zdążyłam. Asik mam nadzieje, ze już we wrześniu nie przyjdzie @ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnio sie nie odzywałam bo nie miałam czasu ,praca,humorki i stresy. Lucyjko i Asik ja cały czas pracuje ,mam masę stałych klientek o wolnych dniach nie ma mowy.Radze sobie, jakos tam leci.Oby dzidzia tylko zdrowiutka była. Naughty Ogromne Gratulacje ze zdałas egzamin🌼 A ile mierzy twoja dzidzia?Jak twój brzusze?widac troszke? Reniolku no to masz nie małą rodzinke .A jesli chodzi obowiązki po porodzie to normalne ze sie boisz przeciez zycie się bardzo zmieni i my pewnie jakos damy sobie rade. Asik następna napewno poleci w kosmos ❤️ Lucyjko chyba polubiłas swojego brzusia:D Sabcialku super ze jestescie wypoczeci i zadowoleni:D Angelko koniecznie musicie podzwonic po urzedach i popytac sie jak to jest bo nasze prawo jest do kitu i ciągle moze sie cos zmienic. Ciezki U was okres ale napewno dacie sobie rade tulam Cie:D Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczątka ;) Naughty gratulacje :D ze zdanego egzaminu :D Sabcialku pięknie piszesz o matczynej milosci ❤️ jak zwykle :) Misiaczkowa tez jest w Zakopanem :) jutro wracają :) Asiku tak mi przykro, ze @ jednak przylazla.. :O ale moze to lepiej :) moze macica sie pieknie oczysciła po zabiegu i bedzie lepiej przygotowana do przyjecia fasolki :) Reniolku ❤️ lazienka skonczona??? Lucyjko alez bym chciała Cie odwiedzic.. i zobaczyć przy okazji znów Oslo :) moze rzeczywsicie pomyslimy... ;) w koncu za chwile znow slomiana wdowa bede... ;) musze sprawdzic czy mam jakies loty z Wrocka do Oslo. ;)kiedy juz wyjdziemy zdolka finansowego po tych wszystkich wydatkach to moze rzeczwyscie bym przyleciala na kilka dni, ale musze sie spieszyc bo za chwile Linea sie urodzi to juz nie bede Ci na glowie wtedy mogla siedziec ;) ...oj chyba raczej nie zdarze do tego czasu :( no cóz... pomyslimy ;) u mnie @ sie zbiera do domu.. wreeszcie alez sie naciepriałam :( razem z tym bolem i krawieniem mialam okropny roztroj zoladka.. ostra biegunke i zbierało mi sie na wymioty.. jakbym sie strula :O ale czulam ze to przez @... tak mnie menda oslabila... zaczelam sie bac czy to sie nie odbije na moim zdrowiu :O i czy moj terrorysta nie wroci, bo organizm nieźle dostal w kosc.. przez ostatnie trzy miesiace :O nie wiem czy nie zrobimy jednak dlugiej przerwy w staraniach...:O znow zaczelam sie bac nawrotu...:O chyba zrobie tak: mezus jest jeszcze przez trzy tygodnie w domu.. moze wykorzystamy to i sprobujemy.. jesli sie nie uda za pierwszym razem.. znaczy organizm jest jeszcze zbyt słaby.. wtedy damy sobie spokoj na minimum pol roku.. a potem zaczniemy inseminacje.. bo jego nie bedzie przeciez po 4 tygodnie w domu... wiec zostana mrozaczki ..;) tak wczoraj rozmawialismy... ale jeszcze zobaczymy co powie gino... porozmawiam z nim szczerze o moich obawach i planach.. i zobacze co mi doradzi.. na razie jestem totalnie skolowana...i jeszcze oslabiona... :O spadam 👄 Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za gratulacje :) Fryzelko mialam usg w pierwszym dniu 10 tygodnia i malenstwo mialo 31 mm , serduszko bilo srednio 180 razy na minute (raz 177 a raz 181), machalo nozkami ale kiedy zaczelismy nagrywac te filmiki zrobilo sie jakies niesmiale i lezalo spokojniutko :) mamy tylko jeden krociutki filmik w zwolnionym tepie jak sie odbija glowka i nozkami od scian macicy :) Jesli chcesz to podesle Ci te filmiki :) Brzuszek troszke sie powiekszyl , jest taki jak by nadety ale maz mowi ze juz delikatnie odstaje , ale w spodniach i bluzce nie za bardzo widac :) Zrobilam sie strasznie placzliwa :( Dzis znow maz sie przestraszyl bo opowiadalam mu dowcip i sie rozplakalam zanim skonczylam :)A w dzien egzaminu podczas jazdy do osrodka egzaminacyjnego jechala za mna karetka i instruktor mi kazal zjechac a ja sie balam ze ona w nas uderzy i tez sie rozplakalam , on sie smial ze jeszcze nigdy nie mial takiej kursantki szalonej jak ja .JA rycze jak bobr , nie moge sie uspokoic a ten sie smieje ze moze pacjent z tej katerki bedzie zyl i zebym sie nie martwila , pozniej jak juz mi przeszlo pytal co mi sie stalo , czy tak sie wzruszylam na widok karetki :D Faceci tego nie zrozumieja nigdy :) Pozdrawiam Was serdecznie i ciesze sie ze jestescie wypoczete i zadowolone 🌼 Buziaki 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela-32
Naughty a o starej Angeli zapomniałas??? ;) ja też! ja też chce filmik :D uwielbiam takie filmiki :D angelika_32@vp.pl poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja jaząbek :P tylko nick stary... jjjjjjeju juz za dwa miesiace znów trzeba będzie go zmienić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze nie zapomnialam :) kto chce niech pisze adres :) ale glupio mi bylo sie tak narzucac :) juz wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Naughtly, ja tez bardzo gratuluje zdanego prawka jazdy! Super!!! 👄 I poprosze o filmik! :D Mail jak klikniesz na mojego nicka. Reniol i Naughty, ja mam tak samo. Boje sie czy tam rade z karmieniem, wstawaniem i wogole :O Mam ochote sie gdzies schowac i przespac pare dni jednym ciagiem na zapas :P Szkoda, ze sie tak nie da. Ale zawsze mozna liczyc na Sabcialka - piszesz tak pieknie o maluszku i milosci, ze zaczynam wierzyc, ze tez dam rade :) ❤️ Ale fajnie, ze byliscie w Zakopanym :) Jak sobie poradziliscie z Bartusiem i Karolinka w podrozy? Daleko macie w gory od domu? Fryzelko, mam nadzieje, ze wkrotce znajdziesz czas na odpoczynek 🌼 Hmmmm, chyba nie tyle polubilam swoj wielki brzuch, co boje sie jak to bedzie jak go juz nie bede miala :O Angela, twoja @ nadrobila chyba wszelkie zaleglosci. Oby to byly jej ostanie podrygi - he he he. Jak cie tak wymeczyla, to niech spada teraz na rok! W ramach \"rozrywki\" od pisania pracy zrobilam dzisiaj wielkie pranie i prasowanie. Czy wy tez jestescie takie zmeczone? Musialam robic 3-4 przerwy w prasowaniu i usiasc na chwile :O Spadam do spanka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko chcialam Ci wyslac te filmiki i niestety nie udalo sie , dostalam takie maile zwrotne : This is the Postfix program at host rekin18.go2.pl. I\'m sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It\'s attached below. For further assistance, please send mail to If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The Postfix program : host rmail.lycosmail.lycos.com said: Mailbox is inactive: (in reply to RCPT TO command) ( usunelam numery IP ) masz moze innego maila ? Ja spadam do spania Do jutra Kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, :( to paskudna poczta. Lycos nawala 😠 Wyslij prosze na adres: karamella (malpa) op.pl Moze dojdzie? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Naughty ja chcem filmik prosze wyslij mi fryzella@o2.pl.Nasze dzidzie mają tyle samo cm bo i podobne terminy fajowo. Mi brzusio powolutku wystaje i puchnie najbardziej wieczorem.W ubraniu tez jeszce nie widac ale juz cos sie dzieje. Lucyjko u mnie to dopiero początk a juz mam mniej sił i musze czasami odpoczywac.Ja sie Tobie nie dziwie ze jest Ci ciezko w kocnu brzusio juz nie mały .Mad do Ciebie prosbe czy mozesz mi przesłac terazniejsze zdjęcie z brzusiem pliss :D Reniolku Ciebie pewnie juz w domciu nie ma ale jak przyjedziesz to wyslij mi zdjęcie oczywiscie z malenstwem ,bo ja chyba nigdy od Ciebei fotki nie dostałam ok:D Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) sabcialku-wspaniale, że mogliście wyjechać na trochę! I dzięki za słowa otuchy-są nam bardzo potrzebne❤️ Fryzelko-Ty pamiętaj, żeby w odpowiednim momencie sobie dać chwilę na odpoczynek! Jeszcze jestem, wyjeżdżamy chyba jutro wieczorem, ale nie mam jeszcze żadnego zdjęcia w ciąży, może po powrocie zdobię to powysyłam:) Angela-też miałam tekie przejścia przy @. A może teraz pójdzie ta gnida sobie na dłuuugi spacer....oby! Trzymam kciuki przede wszystkim za Twoje zdrowie i za to, żeby plany ułożyły się tak jak mają się poukładać. Naughty-wiem, że dla Ciebie to męczące, ale słodko się czyta o Twojej płaczliwości:) Wiem że to trudne, bo ja też tak czasami mam...ale pomyśl, że powód tego jest codowny! Lucyjko-u mnie zmęczenie też daje się we znaki...do wstania już teraz używam nie tylko nóg ale i rąk-muszę się podciągać na czymś albo liczyć na męża;) Ale dziś ważny dzień:D STUDNIÓWKA!!! Wg linijek od dziś do porodu zostało nam 100 dni...ten czas na prawdę leci z każdym dniem coraz szybciej...kurcze, trzeba chyba zacząć poważnie myśleć o zakupach... Aha-od razu zapytam: ile koszul nocnych powinnam zabrać ze sobą do szpitala? Jedną do porodu-przyjmując, że mi nie dadzą i potem na każdy dzień inną? No i od razu coś żeby mieć w domu. To mam kupić4-5 koszul? Pozdrawiam, lecę na śniadanko. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D Naughty ne chce mi odtworzyć filmiku 😭 stary rupieć :( wgrywa sie ładnie, a potem podaje, ze czegos nie ma i nie odtwarza :( Reniolku dziękuję :) czyli to nie moj organizm szaleje, ale tak moze byc przy 1 @? no to dobrze. bo wyniki mam na razie super, wiec chyba dam rade ;) powiedzialam rano mezusiowi, ze sprobujemy za dwa tygodnie, troche sie wystraszyl ze jednak sie zdecydowalam tak szybko ;) ale przeciez to wcale nie oznacza, ze sie uda ...:O znowu moze byc rok albo i dluzej...:O @ poszła sobie... jak reka odjał.. tak z hukiem przylazła tak z hukiem polazła :P Reniolku ale Ty chyba wczesniej niz ja miałas swoja @ taka jędzowata? nie? bo ja po 6 tygodniach miałam tygodniowe plamienie dopiero miesiac po tym palmieniu taka@ czyli ponad dwa miesiace po zabiegu... bedziemy sie starac dokladnie trzy miesiace po zabiegu... to chyba juz wszystko sie wygoiło... nie? :O miałam wątpliowsci czy sie znow starac przez ostatnie kilka dni.. ale dzis po raz pierwszy od dawna popłakałam sie z tesknoty za moim dzieckiem :( moze dlatego, ze wbrew temu co sobie obiecywałam weszłam wczoraj z ciekawosci na moj stary topik. \"styczen2008\" i przeczytałam o pierwszych ruchach...:( pewnie to mnie ruszyło... :( ale dosyc o tym.. bo znow wroci, a ja nie chce.. chce życ przeszłoscia... za umartwianie sie i smęcenie o tym innym medali nie dają ;) wiec jednak bede walczyc dalej.. i wiem tez ze Wy nie pozwolicie mi sie poddac :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Reniol, gratuluje STUDNIOWKI! :D Ja biore max. 2 koszulki do szpitala, bo chce rodzic w szpitalnej. A w domu wole pizamki ;) W przyszlym tygodniu chce pojechac na porodowke i zapytac co trzeba wziac ze soba, bo dalej nie wiem czy ciuszki dla dziecka i pampersy tez :O No ale w kazdym szpitalu pewnie inaczej. Tylko sie dowiedzialam, ze nie chca tam widziec smoczka ani butelki. Strasznie pro-cyckowi sa. Angela ❤️ zyj przyszloscia. Cieszcie sie z mezem soba, niekoniecznie myslac, ze za 2 tyg. owu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to niedzielne popoludnie :) Angela nie wiem dlaczego nie mozesz otworzyc filmikow Wrzucilam je na youtube i podaje linki , mam nadzieje ze teraz sie uda :) : http://www.youtube.com/watch?v=MERwJyAjgOE http://www.youtube.com/watch?v=pfRirUvDKvk http://www.youtube.com/watch?v=MFr9PtJKP6o Pozdrawiam Was i uciekam smazyc nalesniki , mam ochote na nalesniczki z pysznym serkiem waniliowym ;) Do pozniej 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty, filmki super. Nawet serduszko widac twojego malenstwa :D Aha! Wspomnialas Sage o Ludziach Lodu! Oj, szalalam za ta seria \"za mlodu\" :D Mam w domu wszystkie 47 tomow :P Jak bylam kiedys w Asker, to wypatrywalam kosciola \"Gråstensholm\" z czterema wiezyczkami :P Oczywiscie nie znalazlam - hehehehe :D Margit Sandemo pojawia sie od czasu do czasu w norweskiej prasie i tv. Nietuzinkowa osoba :) Angela, teraz tyle Polakow lata do Oslo, ze napewno sa tez tanie polaczenia z Wroclawia. Po porodzie, to moze sie spotkamy w Polsce? Z reszta zaproszenie dotyczy wszystkich dziewczyn. Jesli bedziecie sie wybierac do Norwegii, to dajcie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko ja kocham Sage !! I strasznie Ci zazdorszcze ze mieszkasz na przedmiesciach dawnej Christiani :) Te ksiazki wciagaja jak ruchome piaski , ja narazie jestem na 17 tomie ( musialam przerwac przez kurs prawka , bo tak mnie wciagaly te ksiazki ze nie moglam sie oderwac od czytania ) Boje sie myslec jaka histeria bedzie u nas w domu jak dotre do ostatniego tomu i przeczytam ze to wszystko jest tylko zmyslona historia ( a juz wiem ze tak bedzie bo lazilam po roznych forach maniakow sagi ;) ) ... mialam nawet plan zeby nie czytac sotatniego tomu i znow zaczac czytac od pierwszego :) Marzylam o tym zeby zyc w tamtych czasach i byc czescia rodu :) Wiem ze to glupie ale ja strasznie sie utozsamiam z bohaterami ksiazek ktore czytam :) Uciekam poleniuchowac z mezem przed telewizorkiem ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela-ja plamiłam w dniu zabiegu i jeden dzień po nim troszkę, potem zupełnie nic, po tygodniu od zabiegu trochę plamiłam 2 dni, a @ pierwszą i ostatnią miałam 5 tygodni po zabiegu. ta akurat była po prostu bolesa jak zwykle, ale wcześniej miałam takie z wymiotami i biegunką. Więc może tak być po prostu. Nie chodzi o to, żebyś żyła przeszłością, ale żebyś jej nie wymazywała z pamięci. Nie chodzi o to, co by było teraz, gdyby Twoje dziecko żyło (choć ja się łapię na takim mysleniu, dziś Kubuś miałby 2 miasiące) ale o to, że dzecko bylo w Tobie, było mu tam dobrze i niestety umarło. Tak było i to jest już na zawsze część Twojego życia. Trzeba to oswoić i umieć z tym żyć-tak po prsotu-czasami popłakać, a czasami tylko się trochę zamyślić na ten temat. Życzę Ci dużo spokoju i sił❤️ Lucyjko-muszę dopytać znajomą położną co zabrać, jak się dowiem, to napiszę, może się przyda:) Zmykam, zaraz znajomi przyjadą, muszę coś do jedzonka przygotować:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do fanek Sagi o Ludziach Lodu! Też czytałam pare lat temu całą serię i uwielbiałam ją! Nadal uwielbiam i zastanawiam się czy nie przeczytać jej całej jeszcze raz:-) Cieszę sie że u was wszystko ok. U mnie też. Złapałam jakiego dołka dzisiaj ale będę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×