Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gość Fryzella 26
Dzien doberek skwar od rana, a tu trzeba do pracy isc. Pozdrowienia dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
Od razu wam sie humorek poprawi one sa świetne miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :D Zbudził mnie o 6 głód, probowalam go zaspać, ale się nie dało. Mężuś mi rano po buły polecial....szczena mi opadła normalnie :) Gorąco!!!!!!!!!! Już czuję jak idzie w górę.....oby do jesieni :D O widziałam ten filmik, fajny, ciekawe jak jest kiedy płaczą ;) Milusiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
Hej dziewczynki mam pytanie czy wy tez w owulacje macie małe krwawienie?. Ja mam dzis własnie takie plamienia krwi.Pare miesięcy temu w czasie płodnym miałam bardzo obfite krwawienia czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie w trakcie owulacji nie jest czmś nadzwyczajnym, ale najczęściej krew miesza się ze śluzem. Nie wydaje mi się, aby obfite krwawienie było czymś dobrym. Chyba, że taka Twoja uroda. A byłaś z tym u gina, ja bym chba zaraz pobiegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- fajnie że już jesteś! Jak badania? Wszystko w porządku? Reniol- trzymam za ciebie kciuki! Pogoń tą @ niech sobie idzie i nie wraca:-) Sabcial- za ciebie tez mocno ściskam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- ja tez się cieszę że do nas dołączyłaś;-) A z tym krwawieniem.. hmm, jak obfite to chyba rzeczywiście nie jest to normalne. Ja nie mam żadnego krwawienia ani bólu owulacyjnego więc na własnym przykładzie nic nie doradzę. Lepiej skonsultować z gin. Witaj Genewa!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys wyczytałam, że w trakcie owulacji może wystapić plamienie, lub niewielkie krawienie. Poszłbym do gina z tym, jak jest obfite. No chyba , że tak masz zawsze. Ja odczuwałam ból owulacyjny, ale plamień nie miałam. Pleasssssssssssss niech ktoś zgasi słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie sympozjum nt. \"Czy mężczyzna powinien mięć żonę, czy kochankę?\" - Lekarz stwierdza, że przede wszystkim żonę, bo to zdrowie seksualne... - Psycholog, że kochankę, bo wtedy jest uprzejmy, elegancki i w ogóle się stara. - Naukowiec dowodzi, że i żonę i kochankę, bo żona myśli, że jest u kochanki, kochanka, że u żony, a on tup tup tup i do biblioteki... Rząd obniżył VAT na kosmetyki... Zrobił to ze względu na pierwszą damę. Kawał wędkarski: - Biorą? - Nie bardzo... - Złapał pan coś? - Jednego. - I co pan z nim zrobił? - Wrzuciłem do wody. - Duży był? - Taki jak pan i też mnie wkurwiał. Kiedy Chuck Norris spogląda w niebo, chmury pocą się ze strachu. Nazywamy to deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek!!! Fryzella,cieszymy się ze z nami jesteś:)Pisz o czym tylko chcesz, bądź z nami,tu jest fajniusio:)A z tymi krwawieniami to bym poszła do gina. Chyba będziemy robić remont domu. Właśnie zaczynamy organizować kredyt hipoteczny i będziemy doprowadzać pokoje,kuchnię i łazienkę do ładnego wyglądu,a nie taka poast-komuna.Już się boję,bo jeszcze nawet niezaczęliśmy ,a już widać że roboty w trzy i trochę...ale jak sobie pomyślę,że będzioe ładnie,to od razu mi lepiej:) Na omprezie coś mnie użarło w stopę,najpierw myślałam że to komar.Ale cała stopa mi spuchła i jak nią ruszam to boli.Do lekarza zarejestrowałam się dopiero za tydzień,bo nie ma miejsc i na razie smaruję to tylko altacetem...Ciekawe co to za gnida mnie tak potraktowała,mam nadzieję,że stopa mi z tego powodu nieodpadnie...;) Zmykam na kawkę,mąż na próbie,więc troszku sama sobie muszę posiedzieć,a potem będą naleśniczki z bitą śmietaną i brzoskwiniami i mandarynkami...mniaaaaam.;) Pozdrawiam was baaardzo gorąco - no i zachodzimy koleżanki,zachodzimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- dobrze że troche rozśmieszasz, to odwraca uwagę od tego gorrrąca... ufff... ledwo człowiek dycha, szczególnie w pracy. Reniolek- tak jest! Zachodzimy, zachodzimy!!!:-) Misiaczkowa- oj przydałby się jakiś deszczyk, przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam w ten upalny dzionek. Frizella ja nigdy nie miałam plamienia w czasie owulacji przeważnie przebiegała bezobjawowo bolało tylko czasami i myśle, że teżbym poleciała z tym do gina . Odleżyny mężuś smaruje bardzo dobrze tylko wczoraj się wystraszyłam bo brzusio mi strasznie stwardniał poprostu kamień naszczęście narazie bez boleści i tak do rana bez zmian coś mi się wydaje, że faktycznie mogę wcześniej urodzić. Przed szpitalem nic takiego nie miałam dobrze, że czuje jak dzidziuś się rozpycha. Badanka wyszły dobrze nawet te związane z tarczycą usg zresztą też tylko pokazało , że to dopiero 20t ale lekarz stwierdził , że to tak już teraz będzie się zmieniać. Dzidziuś waży prawie 500g. Genewo swietne kawały. Reniol i sabcial proszę zakręcić kranik z @ . Trzymam kciukaski. Dziewczynki przeczytałam ostatnio trochę gazet, i prawe we wszystkich proponowali przytulanka na plenerze np. łączka albo plaża normalnie to tak się napaliłam, że chyba wyciągne mężusia na jakiś piknik i nie tylko a wam też radzę zróbcie to samo . Zachodzić , zachodzić, zachodzić. Fluidki świerzusie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakoś się dziś nie wyrobiłam wcześniej z pracą i dopiero teraz klikam. Co do plamień owulacyjnych miałam może ze dwa razy ale to były leciutkie plamienia, obfite chyba nie są dobrą nowiną :( Straszny upał siedząc się poce - blee. Do końca tygodnia ma byc skwar a potem trochę chłodniej zobaczymy,, najlepiej byłoby nad wodą :):):) Marzenia :( Remont na to słowo mam alergie :) w zeszłym roku zaczełam mały remont przedpokoju trwał bagatela 5 miesięcy bo stwierdziliśmy że będziemy i wymieniać drzwi ale za to teraz jest ładnie dlatego moja mama zawsze mówiła, że piękne rzeczy rodzą sie w bólu :):):) uciekam do pracy ale w takim upale powinni zamknąć zakład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D dopiero teraz mam chwilkę bo musiałam meżusiowi cosik pozałatwiać ;) noooo... przytulanki na plaży....szum morza... widok zachodzącego słońca....my wtuleni w gorącym uścisku.... fale chłodzące do taktu nasze płonące ciała....na wydmach kołyszące się palmy na wietrze w rytm naszych uniesień....:):):):) ach.....;) Jagulko słońce Ty moje wróóóóóciłaś!!! 👄👄👄 Reniolek i Sabcial!!! za ciasno się robi w pierwszej tabelce... ja Was bardzo lubię ale wynocha :classic_cool:;) Genewo👄 tak jest Pani kapitan (dot. maila) Fryzella pisz ile wlezie, bez krępacji ;) i do gina pręciutko z tymi plamieniami :O chłopaki zadzwonili, że przepraszają ale są w rozjazdach i zjawią sie u nas dopiero w piątek :( a ten mój baranek nie zapytał czy oddadzą już klucze 😭 i jeszcze się, że mnie śmiał buziam i tulam 👄❤️ opaliłam się wczoraj na oliwkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
Dzieki ze mnie tak gorąco przyjełyscie:D Super ze mogę z wami pogadac i poradzic sie we wszystkim jeszcze raz dzieki dla wszystkich.Jesli chodzi o plamienia to mam je od jakiegos czasu jak zaczęłam chodzic na siłownie , podczas wysiłku zaczęłam plamic .Zawsze w srodku cyklu.Byłam u giny ale ona powiedziała ze to normalne ze niektóre kobiety tak mają.Jezeli beda sie nasilac to moze da mi skierowanie na usg.Ostatnio jak miałam cykl 40 dniowy ,to nie zauwazyłam plamien ale jesli mam normalne cykle to sie pojawiają czasami obfite.Sama juz niewiem o co chodzi myslałam ze to kazda tak ma ale nic, moze taka moja uroda.Oby przez to nie było problemów z zajsciem w ciąze .Staramy sie od maja.;) Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Upał mnie wykończył, ja protestuję, dłużej tego nie wytrzymam. A jak z Wami? Może macie jakiś tajemny sposób przetrwania tych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dni upalne to tylko prysznic mnie ratuje i tyle oraz picie wody mineralnej. Słuchaj z plamieniami to nie jest normalne jak masz po wysiłku albo obfite na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza lepiej skonsultować to z innym lekarzem. To może mieć wpływ na to że nie mozesz zajść w ciąże. Choć jak starasz się od maja to jeszcze krótko, więc też nie ma co panikować :) Tylko te plamnienia to nie jest normalny obiaw!!!!!!!!!!!!! Była u mnie koleżanka z małym dzieckiem rocznym słodki mały łobuziak - zakochałam sie w takim szkrabie :):):) Ide na staranka miłej nocki ;) dla siebie i innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzuś popukał się w czoło kiedy zobaczył mnie na rowerku :P nooo faaaajnie było:D pot mi się lał po tyłku :P a ja jeszcze 6W zrobiłam i na twisterku sie pokręciłam... a jak! ;) :P uwielbiam siedzieć sobie taka wykąpana, świeżutka i pachnąca i czuć wszystkie mieśnie ;):D dobranoc moje kochane...❤️ miłych przytulanek i słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ryj..... :o Też chce wyjechać, obojętnie gdzie byle daleko i poczuć się jak turysta. Uwielbiam patrzeć na turystów :) Wszystko mnie boli, a najbardziej kręgosłup, od łażenia. Muszę nieco wyluzować. Bosheee i brzuch pobolewa i mdłości mam jakieś....co za koszmarny koniec dnia :o I jeszcze przeczytałam posta Angeli, to tak się zmeczyłam tym opisem ćwiczeń.....wykończę się jak nic ;) Sabcial miłych przytulanek :) Genewa kawały ekstra :D Qurcze o Chucku Norisie, to kiedyś czytalam świetny artykuł, oczywiście doprawiony ogromna dawką ironii, tam byo tak np. Jak ty wiedzisz Chucka to on ciebie też widzi,ale widział cię zanim ty go zobaczyłaś....i tego typu. Idee spać, maż mnie dziś namawiał na przytulanki to mu powiedziałam : faralto Antonio, a że nie mial Nestea Tee to nie ma cin cin bez Cin Cin :P Dobranoc kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Aniołki 👄 u mnie na razie chłodno....;) miłego dzionka 🌻 ps. Misiaczkowa straaaaasznie tęsknię za naszymi pogaduchami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela, u Ciebie jest chłodno??? Ludzie kochani!!! To ja tam chcę, bo u mnie skwar od rańca. misiaczkowa, reklamą poleciałaś, hi, hi, niezłe:D Nie powiem Wam, że pozdrawiam gorąco, bo to nie na miejscu, pozdrawiam serdecznie, bajecznie, itp., itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
hejka w pochmurny dzionek.U mnie narazie 25 stopni ,na razie nie ma słonca,gorzej ja wyjdzie.Wczoraj bylismy z męzem na rowerku ,super było .Dzisiaj ide na aerobic to pewnie będe póznym wieczorkiem.Całuski dla wszystkich 👄 . Zaraz wychodze do pracy więc życze wszystkim wspaniałego dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też gorrrąco od rana, ale jest nadzieja na poprawę bo od jutra zapowiadają ochłodzenie (chociaż trochę). Deszcz by się przydał jakiś konkretny ale najlepiej w nocy:-) A ja dzisiaj wstałam wcześniej niż zwykle w celu... powiększenia rodziny:-) Zobaczymy z jakim skutkiem. Dziś 14 dc. Pojutrze znowu zaczynam duphaston. Fryzella- ty tutaj??? Dziewczyny- przedstawiam koleżankę z \"Planujących ciążę\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, pomyliło mi się z Fryzellą. Wiedziałam że skądś cię znam tylko pomyliło mi się skąd:-) Wybacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) Gooooooooorącoooooooo!!!!! Dziewczyny u mnie już o 7 rano można zdechnąć. Ale w pogodzie zapowiadli deszcz :) Angelo ja też tęsknię za pogaduchami miałam w tej sprawie już pisac sms, ale wypadło mi z głowy. Z tego upału piersi mnie mniej bolą i zaczynam się lekko schizować. Asik, spoko, zdaża się :) Ide żreć, potem przyleze :) Fryzella-że ty masz jeszcze sił ę na rower w taką pogodę :D Miłego dnia :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo to żwawo żwawo!!! ;) wsiadaj w jakiś pojazd i przybywaj :D pójdziemy na łączkę pod dęby i będziemy siedzieć na trawce :) na razie jeszcze chłodno.....;) ciii bo usłyszą na górze.....;) zaraz lecę na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś zakopała się tabelka to wklejam ;) Reniol i Sabcial Wam wklejam przed wszystkim żebyście nie musiały szukać w tym amoku szczęścia, aby się do drugiej wpisać ;) czego Wam oczywisćie życze w całego mego serducha ❤️ NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................17.07 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........11.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............6............12.07 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............8................29.01.07 RENIOL!!! jutro widzę Twój nick w II ;) to rozkaz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a............Sylwia......31......Szczecin........................17.07 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........10.............25.07 reniol............Renia........22... Katowice..............6............12.07 angela32........Pati.........32.......DŚ....................3...nie odliczam tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........11............19.07 Gruby miś........ ..... ....... ........... ........... TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum........13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............8................29.01.07 Poprawiam tabelkę bo ostatnio na 106 str. poprawiałam cykle starań bo się doliczyłam że to 10 mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×