Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gość blanka1234
sama nie wiem co napisać, czytam Wasze forum od dawna jednak jakoś nie czułam się na siłach pisać. O maluszka staram sie 15 cykli - w tym czasie moje dwie siostry urodziły dzieći, i nic. Robiłam hsg - dwudniowy krwotok po nim ale podobno wszystkow porządku. Chodziłam do dwóch lekarek i pytałam o badanie hormonów i obie zgodnie twierdziły że wszystko jest jak w zegarku i nie tzeba badać. i tu cały szkopuł - w listopadzie zbadałam prolaktyne - wynik prawie 50 (norma do 25 max - później raczej można zapomnieć o zajsciu w ciążę). Brałam 3 cykle bromergon i wynik spadł do 2,33 i chyba się udało. Dzisiaj jest 28 dc a zazwyczaj mam 26-27. Wiem że to żadne rewelacje ale temp 37.2-37.4 , bółe piersi, pleców , brzucha i nie ma!!! Dzisiaj chyba zrobie test bo tak się stresuję że już nie mogę. Bardzo bym się chciała pochwalić fasolką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka- życzę ci żeby to była fasolka. Byłoby to bardzo pocieszające dla mnie. Napisz jaki wynik testu, przeczytam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, nie mam pojecia o odciaganiu pokarmu. Niech sie wypowiedza doswiadczone mamy :) A co to za egzamin u ciebie? Tuz po porodzie ?! Trzymam kciuki! Angela, mistrzunio, nikt cie nie zagnie na kosmetyce! ❤️ Trzymam kciukasy za chemie :O paskude! :) ale napewno dobrze pojdzie! A potem mozesz balowac i swietowac sesje! Sabcialku, gdzie jestes??????? 🌼 Blanka, ja tez ci zycze, zeby to byla zdrowa fasolinka! Zatestuj i daj nam znac! Mnie wczoraj brzuch bolal jak na @ i bylo mi niedobrze az do nocy... :O Dzisiaj sie lepiej czuje... Podglagam czasem topiki o stracie dziecka, myslalam, ze moze trafie na Reniolka, ale ona chyba wogole nie zaglada juz na forum.. ❤️ Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! blanko, z testem poczekaj do rana i zrób z pierwszego sikania ;) oczywiście życzę dwóch kresek! misiaczkowa, idziesz do apteki, lub wysyłasz męża, po kilka sterylnych pojemników, takich jak do analizy moczu :) one świetnie się nadają do przechowywania pokarmu! siadasz sobie wygodnie, pod ręką zapas czegoś do gaszenia pragnienia (najlepiej wody) i ściągasz mleko... najlepiej nie za dużo, ale w miarę regularnie, aby nie pobudzić zbyt intensywnej produkcji! odciągnięte mleko zamykasz w pojemniczku, opisujesz (data ściągnięcia) i wkładasz do zamrażarki czy zamrażalnika w lodówce, tam mleko może czekać, aż będzie potrzebne :) i jak misiaczkowa będzie w szkole, to ten ktoś, kto będzie opiekował się Lidką mleczko rozmrozi, podgrzeje do temp. pokojowej lub odrobinę wyższej i nakarmi małą, a Lidka sama wybierze sposób: albo butelkę, albo kieliszek, albo łyżeczkę... próby radzę zacząć wcześniej niż dzień przed Twoim wyjściem ;) jeśli Lidka nie zje całej porcji,resztę wylać! dlatego najlepiej zamrażać małe porcje :) tyle info chyba wystarczy? jeśli nie, pytaj śmiało!!! angelo, pewnie jak zwykle poszło świetnie??? 🌻 z tym fartem co do płci... to zasługa mojego męża! mówił,że zrobił synka i się nie mylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1234
aż mi się ręce trzęsą, z testem nie czekałam, wróciłam z pracy - zmierzyłam temp czy przypadkiem nie spadła bo wtedy nie byłoby po co testowaći... temp 37.5 i dwie grube kreski... aż się boję. Zadzwoniłam do mojej pani doktor i kazała mi odstawić bromergon i jeść 1 x duphaston. Zaczynam dbać o dzidziusia. Mój przpadek naprawdę może być pocieszeniem dla staraczek - 15 cykli!!!! i w końcu jest. Oby wszystko było dobrze, teraz o to się martwię. Bużki dla Wszystkich i dziękuję z całego serca za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1234
Asik25 ja umówiłam się w Klinice Leczenia Niepłodności w Katowicach na 26 stycznia - dzisiaj ale potem wyliczyłam że będę wtedy miała okres i przełożyłam na 6 lutego. A tu okresu nia ma i do kliniki też już się nie wybieram. Czasem wystarczy tylko pomyśleć o takim miejscu i już sie udaje...Życzę powodzenia najmocniej jak mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1234
dziękuję gruby misiu i Wam też życzę dużo zdrówka i wszystkiego dobrego, ja jeszcze jestem w szoku aż mi sie litery mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanko, jak ja zobaczyłam upragnione dwie kreski, tak się zdenerwowałam, że Wojtusiowi zamiast kaszki chciałam kawę do butelki wsypać ;) tak wszystko we mnie drgało, z resztą za każdym razem było podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Dzisiaj moj 26 dc. Czuje sie ostatnio grypowo. Ale .... musze wam powiedziec, bo pekne! ;) Dzisiaj zrobilam testa. Wyszly 2 kreski! Ta testowa duzo bledsza od kontrolnej, ale jest, wyrazna :D Mezul jeszcze w szoku, bo ten cykl byl zupelnie pokopany... Uwierzymy dopiero w przyszlym tygodniu, po paru jeszcze testach i wizycie u lekarza. Ale juz zyje nadzieja :D :D :D Narazie nikt nie wie, tylko maz i wy! Tylko mam troche stresa, bo nie wiem co z duphastonem. Bralam go od 16 dc i mialam juz dzis nie brac, ale gina wlasciwie mi mowila, zebym brala do terminu miesiaczku i jesli zajde to brac 3 x 1. Nie mam tyle duphastonu tu w Norwegii, tylko 16 tabletek jeszcze :O Z gina moge sie skontaktowac dopiero w poniedzialek... Chyba bede poki co brala po jednej i poprosze moja mame, zeby mi wybrala recepte i wyslala dupha jesli gina kaze brac dalej. Nie moge uwierzyc :D Mezul bardzo skolowany i chyba lekko spanikowany. A ja mam mieszane uczucia, ale glownie pozytywne :) Troche sie boje jak to bedzie..... Trzymajcie kciuki, zeby @ jednak nie przyszla i fasolka zostala we mnie! Aha, najdziwniejsza rzecz! Dzisiaj mi sie w nocy snilo, ze zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywny. I w tym snie myslalam " kurcze, pierwszy raz wyszly mi dwie kreski, ale fajnie...." Niesamowite ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1234
no Lucyjka gratulacje!!! Ja to wszystko przeżywałam wczoraj. Co do duphastonu to ma lekarka kazała brać po jednej tabletce dziennie o stałej porze. Wizytę mam w środę, mam nadzieję że już mi coś potwierdzi. Musi być dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko :) uściskałabym Cię, gdyby to było możliwe :D cieszę się z Tobą i łykaj ten duphaston 🌻 często tak bywa, że zdawaćby się mogło, że cykl skopany... a owocny! ale fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właże na kafee i nasz topik i co widzę ?????????? :D :D :D Lucyjko będę mocno trzmać kciuci!!!!!!!!!!!! Ale co tam, przesyłam ci meeega buziolka !!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Starsznie się cieszę :D !!!!!! Blanko, moje gratulacje, dzięki że tu zaglądnełaś, z pewnością wniosłaś swoimi słowami otuchę w serduszka naszych topikowych starających się :) Zapraszam do naszego grona :) Noo to pięknie się weekend zaczął :D Dziewuszki ruszyło się w końcu, Asik łap Lucyjkę za jakąś kończynę iii też się melduj z testem dwukreskowym :D Noo zobaczymy kogo pociągnie Lucyjka :) Bo u nas to parami się zachodzi jak zauważyłam ;) Wiecie co, ja się dziś nawet wyspałam :) I chyba wracam już do formy po porodzie, bo jakie ja mam sny :p Niech no się tylko zrosnę gdzie trzeba ;) hyhy Gruby misiu imionka śliczne :) A to znaczy się to jest normalne, że podczas karmienia chce mi się pić. Dzięki za poradę co do przechowania mleczka. Teeraz chyba jestem lekko skołowana, bo mała płacze jak nas nie ma, choć pilnuje ją moja mama, to i tak placze :o Być może pojedzie ze mną na egzamin, zabiorę wózek, mamę i przez godzinkę łatwiej będzie ją pilować niż przez 6 h. Zresztą na samą myśl o rozłące na tyle godzin robi mi sie jakoś dziwnie :( Ciekawe jak tam nasz prymusek - Angela :D Ileż to piateczek dziś w indeksie przyniesie ;) Zmykam na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko Wielkie Gratulacje - mam nadzieję, ze fasolka zacznie rosnąć i będzie już tylko coraz piękniej :) Blanka witam Cię i cieszę się również z Tobą ja czekałam 12 cykli az się udalo i wiesz moze doczytałaś że mój miesiąc w którym zaszłam był nie taki owocny a jednak owocny - hihi. Gruby Misiu - gratulacje synusia / ja mam tak na 50% że to syn ale potwierdzi to lekarz przy nastepnej wizycie - zobaczymy narazie wiecie tylko WY/ Dziewczyny umierałąm przez 2 dni miałam zatrucie pokarmowe - jakiś wirus bo najpierw moja babcia potem ja a teraz mąż - było strasznie biegunka wymioty, straszny ból głowy ale jakoś od dziś znów funkcjonuje :) Ciesze się że tak pięknie się zrobiło na naszym TOPIKU /choć w sercu mam nadal Renie/ to wierze mocno, że i ona powróci do nas? Miłego weekendu :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! :D Zerkam od czasu do czasu na test, zeby sie upewnic czy ta druga kreska nie zniknela przypadkiem ;) :P W poniedzialek albo wtorek ponownie zatestuje. Witam Blanke w naszym gronie! :) Gruby Misiu, zapomnialam napisac, ze ladne imiona wybraliscie dla synka 🌼 Misiaczkowa, :D widze, ze juz w formie jestes skoro ci takie \"kosmate\" sny przychodza ;) Sabcialku, uwazaj na siebie. Taka wirusowka to paskudztwo! Warto przez pare dni potrzymac lekkostrawna diete, to lepiej sie przechodzi dolegliwosci zoladkowe :O :) ja tez myslalam jeszcze dwa dni temu, ze zlapalam taka grype, brzuch bolal i mdlosci... Przegladnelam nawet lodowke w poszukiwaniu podejrzanych produktow spozywczych, bo czulam sie jak po zatruciu. A teraz wychodzi, ze mnie mdli z innych powodow. Dzisiaj troche mnie muli, ale nie jest zle. Swoja droga dziwnie, ze mnie tak mdli ledwo w 2 tyg. ciazy??? Trzymta sie zdrowo, babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Lucyjko ale mi humor poprawiłas,ciesze sie jak małe dziecko ,zobacz jak to jest niby ten cykl był słaby a jednak, a co cie podkusiło zeby test zrobic ? przeczuwałaś coś ? Mdli cie cały czas ,masz większy apetyt? Lucyjko zycze ci aby fasolka była ,zdrowa i cudownie rosła ❤️ Chciałabym cie wysciskac i ucałowac i niewiem poprostu wytulic :D Dbaj o siebie i rozpieszczaj i koniecznie zrób jeszcze testa ,nie moge sie juz doczekac. Misiaczkowa ooo ty juz patrze myslisz o bara bara czyli zdrowiejesz i to szybciutko i bardzo dobrze :D Sabcial mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz ,a jak tam u ciebie brzusio rosnie ,duzy juz jest ?plis napisz bo ja ciekawa jestem wszystkiego, znajomi mówią na mnie detektyw ja juz tam mam. Pozdrowionka ❤️ Renatko cały czas o tobie mysle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella mój brzusio juz dość pokaźny w sumie od początku ciąży ok. 7kg do przodu to 24 tydz. Teraz może coś poszłow dół bo dwa dni nic nie jadłam ale myśłam dużooo o jedzeniu - hihi. Z jednej strony miałam ochotę bo bardzo mnie ssało a z drugiej strony gdy coś widziała do jedzenia to było mi niedobrze - hihi :) Ide sie położyć bo dziś nałaziłam sie troche i musze odpocząć - trzymajcie się :) Misiaczkowa - tak myśle sobie, ze Lideczka może za niedługo doczeka sie rodzeństwa ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, Sabcial, podpuszczasz Misiaczkowa na kolejnego dzidziusia ?? Fryzelko, dzieki. Chcialam kupic kolejny test juz dzisiaj, ale nie zdazylam do apteki :P Musze wiec poczekac do poniedzialku. Wlasciwie to maz mnie podpuscil. Narzekalam ostatnie 2 dni, ze mi niedobrze i sie zle czuje i ze pewnie to grypa. A on na to, ze moze sa inne przyczyny... ;) No to pomyslalam, a co mi szkodzi. Tym bardziej, ze chcialam spokojnie odstawic duphaston. No i rano dzisiaj polecialam do kibelka i po 3 minutach wylecialam z niego z usmiechem na ustach \"Sluchaj, udalo nam sie!\". A moj maz nie kumaty: Heeee??? Ale o co chodzi?. :D Eeeeh, faceci, on juz zdazyl zapomniec, ze mialam testowac i ze to w koncu byl jego pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no faktycznie ciagle cos podjadam, ale u mnie normalka :P Mdli od czasu do czasu i troche brzuch ciagnie jak na @. Mam nadzieje jednak, ze ten malpiszon nie przyjdzie az do przyszlego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już nie włazić dzisiaj bom zryta, ale chciałam wiedzieć czy Sabcial się odezwała....;) a ut...??? !!!!! Lucyjka!!!!! ❤️❤️❤️❤️ jesteś bomba :D:D moje gratulacje :D:D nooo ciekawam kogo pociągniesz??? może Asika weź na pierwszy ogień, potem Fryzelkę, a mnie możesz na końcu ja się wcale nie pogniewam,.. ;) tylko obyś o mnie całkiem nie zapomniała ;) bo wtedy będzie mi przykro ;) Sabcial bidulko tulam Cię, też Ci się przytafiło :O Misiaczkowa Ty zboczku :P a ja...??? fizjologia 5 na semestr... kosmetologia 5 na semestr... kosmetyka stosowana 4... nooo jak sie dwóch takich spotka... to musi jeden przed drugim pokazać, zejest mądrzejszy i ma władzę ;) :P ale szczerze powiem spłynęło po mnie jak po kaczce ;) myśaląłm,z ę bardziej grobowo bedzie ;) fizjologią się strasznie cieszę bo trudna jest jak diabli, a ja lubię wyzwania ;) z chemia..? nie wiem... zrobiłam wszystkie zadania ale jak? to się okaże za tydzien ;) dobranoc moje Panie muszę utulić misia do snu :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela jesteś WIELKA - kujonie Ty jeden :) Podziwiam Cię :) Dzięki za troskę kochana :) Już mi dużo lepiej choć jak zjem cokolwiek to jest mi tak ciężko na żałądku ale żyje i to najważniejsze ;) U nas sypie od rana śnieg i jakos mi wesoło :) Misiaczkowa Twoja corcia musi być słodziutka - życze Ci aby już zawsze taka była :) A cóż znaczy życie bez marzeń ;) już niedługo spełnicie je razem ;) Miłego dnia Życze Wam Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka1234
hej dziewczyny mnie brzuch dzisiaj już mniej boli, rano zrobiłam drugi test i są dwie kreski!!!najgorzej mam z apetytem bo właściwie to jestem głodna a na nic nie mam ochoty, ale staram sie co jakiś czas przekąsić i byle do przodu. Moje leczenie trwało 2 miesiące tylko zdiagnozowanie problemu 13 m-cy bo pani gin nie uznawała za potrzebne zbadanie hormonów i dopiero jak się uparłam to kazała mi zbadać prolaktynę i wyszło szydło z worka. i jak widać CO SIĘ ODWLECZE TO NIE UCIECZE!!! Trzymajcie się tego wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka GRATULACJE - teraz musisz dbać o siebie i mam nadzieję, że zostajesz u Nas - zapraszamy :) Masz pytania pytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Blanka, ciesze sie razem z toba! Juz 2 tesciki masz pozytywne :D U mnie cos podobnego. Chodze glodna, ale jakos nic specjalnie mi nie smakuje... ;) Angela, mistrzunio! Moje gratulacje!! 👄 Natchnij mnie, zeby mi sie chcialo tak pracowac jak tobie i z 5-tkowymi wynikami :D Wystawiam raczki, nozki i resztki wlosow do ciagniecia ciebie, Asika i Fryzelki! 🌼 Lapcie sie i walimy kupa do tabelki II. Mamuski mlode i zapracowane, vo tam u was slychac? Sabcial jak sie dzisiaj czujesz? Ide na spacer, bo glowe mam dzis ciezka. Malo spalam. Maz chrapal :O Szturchanie, laskotanie i ciagniecie za koldre pomagalo tylko na 2 minuty. Potem znowu zaczynal koncertowac 😠 Milej niedzielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Blanka gratulacje dwóch kreseczek ale super to ty starałas sie 13 miesiecy ? ca za lekarze samemu trzeba podejmowac decyzje bo im sie nie chce.Najwazniejsze ze fasolka jest :D .Opowiedz cos więcej o sobie ,cieszymy sie ze do nas dołączyłas ,zawsze to razniej ❤️ Lucyjko jak spacerek ? Dalej brzucho boli jak na @ i mdłosci sie utrzymują? Sabcial uwazaj na siebie bo z tymi wirusami to nie przelewki ,jak sie czujesz ?Mozesz juz jesc ?Duzo zdrówka ci zycze dbaj o siebie \"ciotka\" fryzelka mówi hi hi ih Misiaczkowa obu zawsze malutka była taka słodziutka 👄 Angela jak zawsze najlepsze oceny podziwiamy cie wszystkie 🌼 Zrobiłam przed chwilką sniadanko tosty w bułce tartej i jajeczkiem z mozarellą ale pyszne były a na obiad dzis serwuje klopsiki w sosie śmietanowym ale pycha no dobra juz lece :D Miłego dzionka zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello, u ciebie jak zwykle pysznosci :D :P Spacer bardzo fajny. Bylam w lesie. Bialo i cicho. Mam pytanko :O Czy ktoras z was pila herbatki Normosan na zaparcia w ciazy? Juz nie moge patrzec na kwasne mleko, suszone sliwki, morele i otreby... bleeee (moje dzisiejsze sniadanie :( ). Mam problemy od zawsze i normosan byl czesto ostatnia deska ratunku, ale tak sie zastanawiam czy te ziolka mozna bez ograniczen w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko!!! absolutnie zabraniam Ci sięgania po jakiekolwiek środki preczyszczające bez wyraźnego wskazania lekarza!!! nie wolno! to może być bardzo niebezpieczne zwłaszcza dla wczesnej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Misiu :O jutro kupie czopki. Czopki chyba mozna nie? Takie zwykle glicerynowe? Ewentualnie duphalac mi zostal (ponoc mozna w ciazy), ale go nie lubie, bo mnie mdli po nim :O Jakos sie musze \"wspomoc\", bo u mnie to nie jest kwestia 2-3 dni, tylko tygodnia i wiecej bez wspomagaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×