Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Już jestem! W klinice byłam. Doktor obejrzał wyniki, stwierdził, że sa ok, usmiechnął się i spytał:\" No to dlaczego pani jeszcze nie jest w ciąży?\" Zrobił usg, był piękny pęcherzyk. Jutro mam sobie zrobić usg u siebie żeby zobaczyć znowu wielkość pęcherzyka i endometrium, zadzwonić do kliniki żeby podać wyniki i w czwartek lub piątek (zależy od wyniku jutrzejszego usg) mam znowu przyjechać do kliniki na badanie śluzu szyjkowego \"po stosunku\". I dał mi skierowanie na badanie drożności jajowodów! Mam zrobić po @. A gdzie to mam sobie sama wybrać, bo oni nie wykonują... Oczywiście cały czas mamy się starać, bo też tak bywa, że nic się nie dzieje, po prostu niektórzy potrzebują więcej czasu i my możemy się do takich par zaliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Fryzello, ja mysle ze cwiczenia nie zaszkodza, no moze powinnac ograniczyc jakies bardzo wysilkowe cwiczenia na silowni? Podnoszenie ciezarow czy cos takiego ;) Misiaczkowa, usciski przesylam! Jak super, ze masz juz wszystko zaliczone i z 5 !!! Jak Lideczka? Spi dalej spokojnie? Zdrowa juz? 😴 ja jeszcze bardzo zaspana :( Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asik ale dobra wiadomośc ,ze wszystko u ciebie w porzadku moze faktycznie jakas blokada psychiczna,najwazniejsze ze zajeli sie tobą specjalisci ja juz to widze w rózowych kolorach ,zobaczysz napewno sie uda.A bedą męza tez badac? U mnie dzis tempka spadła czyli zbliza sie małpa niestety.Wczoraj rozmawiałam z klientką która jest w ciązy i mówiła ze nie miała okresu dwa miesiące a test nie wykazał ale była u lekarza który zobaczył małą kropeczke i kazał jej zrobic test na drugi dzien i wyszedł pozytywnie ,powoedział jej ze miała blokade psychiczną dlatego test nie wykazał ciązy.Dziwnie to no nie? Jak wana jest nasza psychika,wiec Asik odblokowuj sie hi hi hi:D Angela i jak dostałas @ Robiłas test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się odblokować:-) Od jakiegoś już czasu... Angela- jak tam @? Mam nadzieję że jednak będzie wielka radość na topiku:-) Życzę Ci tego z całego serca. Męża nie będą póki co badać bo wynik badania nasienia wg lekarza jest super i nie ma się czego przyczepić. Wg norm maja 100% parametry zdolnościowe czy jak to tam nazwać. Fryzella- spróbuj jakoś nastraszyć ta @ może zdąrzy uciec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) dziękuję za Waszą troskę ❤️ złapałam dołka bo zaświeciła mi się lampka, ze może macie dość wiecznego mojego ględzenia :O że za dużo mówię (czyt:piszę) i absorbuję wszystkich moimi problemami jak rozpieszczony dzieciak :O a do końca to nie wiadomo o co mi tak na prawdę chodzi... bo może za spokojnie podchodzę do tematu... :O tak jak bym wcale tego maleństwa nie chiała tylko tak gadam bo mi się nudzi :O a ten mój spokój to tylko obrona psychiczna, kiedyś nabrałam tej cechy i łatwiej mi z nią żyć :) bo tylu przykrych sprawach jakie spadają na jednego człowieka chyba inaczej się nie da :O dziękuję jeszcze raz :) jesteście kochane i najlepsze wirtualne przyjaciółki jakie miałam ❤️ @ przylazła wreszcie dziś rano :) wiem, że to nie jest do końca normalne ale kamień z serca :) bo czułam się już fatalnie...:O brzuch jak bania... normalnie ciążył...:O wczoraj nie mogłam zasnąć bo wyobrażałam sobie, że jeśli do piątku nie przylezie to gino mnie na oddziale zostawi i jakieś łyżeczkowanie zastosuje lub coś w tym stylu... :O ale na szczęście jest @ :) pobiegłam rano czym prędzej i zrobiłam badania trzech hormonów tarczycy i podwzgórza :) pogadałam sobie z Panią laborantką... bardzo jest sympatyczna i zawsze ze mną pogada, doradzi :) doradziła co jeszcze można zrobić :) jeśli te wyniki wyjdą dobre :) mam na 100% zaburzenie hormonalne :O jestem o tym przekonana... :O ta bolesność piersi tydzień temu... ta blokada @...:O wreszcie się za to wezmę porządnie...i do gina zadzownię kiedy bedę miała te wyniki, bo ponoć on ma mi powiedzieć najlepiej w którym dniu cyklu robi się hormony płciowe...tak mi doradziła babeczka :) albo sama zaraz gdzieś poczytam...:classic_cool: to chyba u nas na topiku pojawiła się niedawno dziewuszka, która czekała na decyzję gina, aż w koncu sama zaczęła działać i wyszło, że ma za wysoki jakis hormon...? to samo opowiadała mi dzisiaj ta laborantka o swojej córce... też sama zaczęła szukać bo leczyła córkę u endokrynologa przez pół roku...i nic...:O ja bardzo sobie cenię mojego ginka :) bardzo mi odpowiada ten lekarz :) mamy podobne podejście do pewnych spraw i nastawienie... :) ale troszkę za wolny jest jak dla mnie :P On - \"czekać i stać się do roku bez niczego...\" a ja- robić coś! działać! no cóż na różnicy zdań cały świat się opiera ;) może się Wam to do czegoś przyda ta informacja: ta babeczka powiedziała mi, że jest coś takiego jak przeciwciała tarczycy... :O wyniki hormonów tarczycy mogą wychodzić dobrze, a problem istnieje... bo uwalaniają się przeciwciała tarczycy i burzą całą gospodarkę hormonalną :O jeśli jutro wyniki będą dobre to zrobię od razu te przeciwciała..:) to tyle :) jak zwykle tasiemieć wyszedł :O Asiku bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z tej wizyty :) to bardzo ważne :) Fryzelko tulam Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, zrobic badanka nie zaszkodzi :) Ja mam problemy z tarczyca. Mysle, ze jak u ciebie wyjda dobre wyniki hormonow tarczycy, to raczej nie bedzie tez problemow z przeciwcialami. Robisz moze FT4? Jesli tak, to napisz mi jaka w twoim laboratorium jest norma i w jakich jednostkach, bo u mnie pozmieniali jakos dziwnie. 🌼 Ja sie troche nieswojo czuje w pracy. Mam rozmowy z szefostwem na temat kiedy napisze prace i czy w terminie (do listopada). Jeszcze nie chce im mowic o ciazy i ze bede brala urlop przed terminem ukonczenia pracy :O Chce poczekac na usg i oficjalne potwierdzenie u gina itp. Ale glupio mi siedziec twarza w twarz i krecic na ten temat :O Z drugiej strony boje sie presji z ich strony ze na macierzynski ide na 2 miesiace przed terminem oddania pracy i mam sie wyrobic z tym i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH, FT3, FT4... jutro Ci podam kiedy odbiorę wyniki ta babeczka powiedziała, ze te przeciwciała mogą zaburzac działanie hormonów, pomimo, że tarczyca je produkuje w prawidłowej ilosci...:o wiec może byc tak, że wyniki poziomu będą dobre, a przeciwciała robią swoje...:O myślisz, że nie ma sensu? ich robić??? Ona raczej nie chce mnie niepotrzbenie naciągać na koszty bo sama mi dziś wiele odradziła, abym niepotrzebnie pieniędzy nie wydawała..:O już sama nie wiem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, jak juz robisz badania, to pewnie, ze nie zaszkodzi sprawdzic tez przeciwciala. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku, bo tarczyca faktycznie wplywa na babskie hormony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk........... .18..........21.02 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..7.............06.03 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .7...............09.02 reniol...........Renia........22.....Katowice........ starania zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????...............??? ?????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........21... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....21..............20-2 6 maj Lucyjka........Kasia.......30......K-ce............4.... .............ok.10.10 Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.......centrum..............Dani el....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????....... ... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lidecz ka....13.01.07 umieram :( ostatni raz tak bolesną @ miałam chyba jako nastolatka 😭 pożeram tabletki p/bólowe kótre mnie otumaniają :( i nic mi do głowy nie wchodzi :( a w ten weekend mam cztery egzaminy 😭 Asiku gdzieś pisałaś w którym dniu cyklu robiłaś badania na poziomy hormonów możesz mi jeszcze raz napisać jakie to były hormony i w kórych dniach cyklu bo nie mogę znaleźć :( z góry wielkie dzięki 🌻 miłego dnia 🌻 idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ściskam Cię mocno - wytrzymasz, może to już ostatnia, życze Ci tego bardzo mocno. Wczoraj bylam strasznie zmęczona i miałam wszystkiego dosyćczasem mam takie dni chyba ciąża po 30-tce daje mi bardziej w kość. Asik mam nadzieję, że sponatanicznie uda Ci się zajść w ciąże jak mi :) Najważniejsze, że wszystko jest dobrze i to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sabcial :) nooo po trzydziestce już nie wyszystko nam tak łatwo przychodzi ;) i skóra już nie ta... odgnioty od poduszki dłużej się rano utrzymują...:P i przemiana materii... i wytrzymałość fizyczna też słabsza...:O oj żebyśmy mogły mieć znowu po 20 lat :) prochy zaczęły działać... idę wkuwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co to za jeki 30-letnich \"staruszek\" z rana? Nie wypominajac nikomu wieku, to nawet na naszym topiku jest pare mam po 30stce ;) Sabcialku odpoczywaj i dbaj o siebie 🌼 Angela tobie tez sie uda zaciazyc, napewno!!! 🌼 U mnie pierwsze mdlosci o poranku :O Ale juz przeszly i teraz zajadam sie sledziami w occie :D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- przykro mi że @ przyszła:-( Badania hormonalne robiłam 2-3 dzień cyklu i były to LH, testosteron, estradiol, jakiś jeden jeszcze, jak znajdę to napiszę:-) I prolaktyna ale ją można podobno badać w dowolnym dniu cyklu. To chyba o mnie ci chodziło, że wkońcu zrobiłam sobie te badanka prywatnie bo gin nie widziała potrzeby i wyszła za duża prolaktyna... Byłam dzisiaj na usg i jakaś obca gin mi robiła, bo tylko ona dzisiaj przyjmowała (i tak prywatnie) i nie mogła dobrze dojrzeć jednego jajnika. Stwierdziła że mam jakiś płyn w zatoce Douglasa co może świadczyć o tym że już było jajeczkowanie. Wobec tego mam nadzieję że wczorajsze przytulanka były w samą porę i okażą się skuteczne:-) Bo w poniedziałek jeszcze jajko było. Dzwoniłam do kliniki i lekarz ma do mnie oddzwonić bo na razie ma pacjentki. Więc na badanie śluzu szyjkowego \"po stosunku\" jeszcze nie wiem kiedy pojade, czy jutro czy w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótka przerwa w nauce :) nawet całkiem dobrze mi idzie :) znalazłam mój wynik badania na poziom prolaktyny: robiłam je dokładnie rok temu i mam tak: prolaktyna wynik z surowicy-------------19,80 ng/ml normy: kobieta przed menopauzą 1,9 - 25 ciąża i trymestr 3,2 - 25 i tak dalej wydawało mi się, ze jest ok, ale teraz patrzę czy ona nie jest aby za wysoka jednak...? :O Asiku jak Ty miałaś? i jakie masz normy podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w innych jednostkach, bo norma była do 530 a ja miałam 647. Po bromergonie miałam 109 i nadal mam brać po pół tabl. na wieczór. Dr z kliniki mówił żeby brać dalej ale że nawet ten wcześniejszy wynik nie wykluczał całkowicie zajścia w ciążę skoro jajeczkowałam. Jednak jutro jade na to badanie, więc w pracy mnie nie będzie. W piątek napiszę jak było i jaki jest wynik. Bo wynik ma być po 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto na naszym topiku :( Angela znalazlam na necie o prolaktynie NORMY 3-15 ng/ml - wynik idealny 15-20 ng/ml - wynik dobry (leczenie tylko w wąsko wybranych przypadkach) 20-25 ng/ml - łagodna hiperprolaktynemia > 25 ng/ml -hiperprolaktynemia Przelicznik: 1 ng/ml = 20 mIU/l Uwagi: 1. Hiperprolaktynemia jest czasem związana z niedoczynnością tarczycy. Przed leczeniem warto tą przyczynę wykluczyć. 2. Leczenie łagodnej hiperprolaktynemii daje dobre wyniki przy leczeniu zaburzeń fazy lutealnej lub jeśli towarzyszy jej PCOS. 3. Nadmiar prolaktyny może utrudniać pęknięcie pęcherzyka. 4. W cyklach bezowulacyjnych można rozważyć dołączenie do leków indukujących owulację leków obniżających stężenie prolaktyny nawet u osób z prawidłowymi wynikami. W wybranych przypadkach takie postępowanie poprawia skuteczność terapii (tzn. ułatwia zajście w ciążę). 5. Estrogeny oraz środki antykoncepcyjne podnoszą poziom prolaktyny. Twoj wynik jest w normie, moze lekarz cos doradzi jak przyjdziesz ze wszystkimi wynikami? Aha, prolaktyna wzrasta przy stresie, a ty ostatnio masz tyle egzaminow i pracy... Oby wszystkie wyniki byly w porzadku! Daj znac jak dostaniesz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Gdzie sie wszystkie podziałyscie.Pusto u nas jak nigdy. Ciekawe jak tam badanka Asik?Mam nadzieje ze wyniki beda obiecujące. Lucyjko jak sie czujesz?Masz jakies objawy? Pozdrówka Mam nadzieje ze ktos sie u nas pojawi bo nie mam do kogo pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fryzelko, wszystkie forumowiczki nam wywialo ;) Dobrze sie czuje, dolegliwosci te same, piersi bola, mdlosci troche. Najgorzej, ze nie moge sie skupic na pracy. Nie wiem czy to objaw ciazowy :P ale naprawde mam klopoty z koncentracja. Po 5 minutach czytania mam ochote walnac ksiazka w kat :O A jak u ciebie? Do terminu @ juz niewiele :) Jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :) też zagladałam dziś tu kilka razy ale nikt nie pisał to ja też nie :( umiera nasz topik powoli :( Lucyjko normy dla Ciebie: TSH 0,4 - 4,0 FT3 1,8 - 4,2 FT4 0,8 - 1,9 mam dobre wyniki hormonów :) gorzej z moimi leukocytami i granulocytami :( ale są tylko o 10% podwyższone więc na razie nie panikuję tylko ponownie zrobię w poniedziałek badania ;) w poniedziałek zrobię też estradiol, testosteron i chyba powtórzę tą prolaktynę bo to wynik z zeszłego roku.. a potem do gina :) kupiłam też dzisiaj na allegro 20 testów owu :D zamiast wydawać 30 zł na jedno badanie bedę robić sobie testy przez cały miesiąc ;) moja @ juz się zbiera do odmu :P menda!! coś szybko wie franca, że niemile jest u mnie widziana :P uda się w tym roklu ;) czuję to :D jeju od jutra zajęcia, booooojjjjjęęęę się 😭 żebym tylko czegoś nie zawaliła :O buziam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, dzieki za normy! A w jakiej to jednostce? Cos mi sie wydaje, ze w takiej jak u mnie w laboratorium, bo u ciebie norma: FT4 0,8 - 1,9 a u mnie byla 2 lata temu 0,7-1,85. Ja mialam ostatnie dwa lata 1,3 i bylo git, za to w listopadzie jak robilam to wyszlo 1,5 :O , a w moim laboratorium nagle obnizyli norme do 1,48. :( Nie wiem skad im sie taka niska norma wziela. Sprawdze hormony jeszcze raz jak bede w Polsce. Oby nie szly w gore :O Uda sie Angela w tym roku! Mysle, ze uda nam sie wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a te leuki i granulki, to moze podwyzszone przez jakies male przeziebionko? Tulam! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mam nadzieje ze nasz topik nie umrze oby oby bo szkoda by było ,tyle czasu sie znamy jakos zle by mi było gdybym nie mogła z wami poroamawiac musimy mu pomóc i więcej pisac ale gdzie sie podziały nasze kolezanki.... Ja niestety męcze sie z powodu @ ,własnie sie obudziłam bo straszne miałam skurcze ,znów ta menda bolesna a miało jej nie byc. Dziewczynki piszcie,odzywajcie sie bo smutno sie robi ... TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk........... .18..........21.02 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..7.............06.03 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .8...............08.03 reniol...........Renia........22.....Katowice........ starania zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????...............??? ?????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........21... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....21..............20-2 6 maj Lucyjka........Kasia.......30......K-ce............4.... .............ok.10.10 Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.......centrum..............Dani el....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????....... ... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lidecz ka....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo no to u ciebie bedą staranka ,a uzywałas juz te testy owulacyjne?Dobre są bo rółznie o nich mówią. Lucyjko dbaj o siebie,a kiedy do polski wyruszasz?Pewnie od razu na badanka pójdziesz.a wiesz juz do kogo .Apetyt masz troszke większy niz zwykle ? napewno jescze po brzuszku nic nie widac a przytyc tez pewnie nic ,chociaz rółznie to bywa a jak u ciebie? I to była \"detektyw\" fryzelka,zbolała i troszke zła no bo czemu nie wyszło ale nic uda sie no nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- przykro mi że @ przyszła, ale może to lepiej skoro lekarz kazał ci poczekac jeszcze ten cykl. Byłam wczoraj na tym badaniu sluzu \"po stosunku\", wyniku jeszcze nie znam a gin miał do mnie wczoraj zadzwonić... Zrobił mi znowu usg, w ogóle to widział, na tym poprzednim usg wszystko co trzeba a ta stara ginka nic niby nie widziała, dobrze że zdjęcia zrobiła bo na nich było wszystko widoczne doskonale, hmmm. Pęcherzyk jeszcze wtedy był i to większy i dopiero w nocy przed tym badaniem śluzu pękł Także staranka były jak najbardziej w porę W środę mam zrobić badanie progesteronu żeby zobaczyć czy ciałko żółte było prawidłowe a 19.02 mam zrobić betę HCG żeby sprawdzić czy w ogóle dochodzi u mnie do zapłodnienia, to w przypadku jakby jeszcze nie było krwawienia, bo wtedy badanie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Asik, dobrze, ze ten nowy gin sie lepiej zna i wszystko widzi na usg. Jak taki ladny pecherzyk i w pore staranka, to tylko trzymac kciuki za fasolkowanie :D Fryzello, co za menda z tej @ :( Przegon ja szybko! Jade do Polski 19 lutego. To bedzie pelne 7 tyg. i poczatek 8-go od miesiaczki. Fasolinek jeszcze bardzo mlody i troszke sie niepokoje, ale pytalam ginki i znajomej pielegniarki, ktora tez leciala w 7 tyg. i mowia obie, ze bedzie dobrze. Ja mam kochana pania gin w Katowicach. Pracuje na Raciborskiej i od lat ratuje moje zycie plciowe :P Lece do niej 20.02 na usg i reszte badanek. Gruby Misiu, gdzie jestes? Jak twoje Trollki? Sabinko, jak sie czujesz dzisiaj? A nasze mlode mamusie, to juz wogole nie zagladaja :O Jagula, Kocica, Misiaczkowa!!! Jade teraz na zakupy, bo tesciowka przychodzi na obiad. Dzisiaj robie sobie dzien ulgowy od pracy komputerowej, ale weekend bedzie ciezki :O Milego piatku!! I piszcie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) jeszcze jestem w domku ale za dwie godzinki lecę na uczelnię...;) dziś jeszcze spokój bo tylko wpisy wezmę bo te przedmioty mam pozaliczane ale jutro...😭 masakra!! 8.00 zaliczenie z anatomii... 11.30 zaliczenie z angielskiego... 14.00 zaliczenie z fizykoteriapii... a niedziela ok 11 egzamin z biologii.. BOJE SIĘĘĘĘ 😭 żeby tylko nie zawalić...:O ale za to zaraz po egzaminie w niedzielę pójdziemy sobie z mężusiem na randkę i do kina i dobry obiadek bo On ma dzisiaj urodzinki...:) a dziś nie idziemy przez te moje egzaminy...:O Asiku ja tu uczę się od Ciebie ;) czyli poziom progesteronu badasz 10 dni po owu..? tak? Lucyjko te normy FT4 to w jednostce ng/dl nie bój się ❤️ na pewno nic fasolce nie bedzie jak sobie troszkę polata :) od dwóch dni nie opuszcza mnie uczucie, że za chwilę zostanę sama na tym topiku jako starajęca się jeszcze...:( tak jak pisałam kiedyś... zostanę sama :( oczywiście bardzo Wam życzę Fryzelko i Asiku abyście zafasolkowały ale samej będzie mi strasznie smutno :( dobra idę suszyć włosy i lecę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wołacie, więc jestem :D Ja zaglądam na topik codziennie i podczytuję co u Was. Jestem więc na bieżąco. Fryzelko przykro, że ta wstrętna @ przyszła . Mam nadzieję, że niedługo wyleci w kosmos. Asiku, trzymam kciuki 🌼. Z tego co widze, to wszystkie badania Tobie super wychodzą. Oby tak dalej i już wkrótce maleństwo musi byc pod Twoim serduszkiem ❤️ Angelo, najlepsze życzonka urodzinowe dla męża 🌼 🌼 🌼 Lucyjko, to już 8tc 🌼 :D :D :D. Szybko mija, co? BUZIAKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, trzymam kciuki za sesje :) !! Nic sie nie martw, \"ostatni beda pierwszymi\" ;) Zreszta ja trzymam kciuki, zebyscie wszystkie trzy zaszly juz w nastepnym cyklu hurtowo! Kociczko, czas leci, ale jeszcze nie tak szybko :P U mnie dopiero 5 tydzien + pare dni. W 8 lece na badanka. Lece robic obiad! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko 🌼. Czytam, czytam, ale nie doczytam....Taka roztrzepana gapa ze mnie ;). Przepraszam za błąd, ale już niedługo będzie 8 tydzień. Buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×