Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

już chyba wychodzimy z choroby... jeszcze tylko Wojtuś brudzi więcej pampersów niż zwykle a i Toni się zdarza \"nalobiłosie, pseplasiam\"... jakaś paskuda żołądkowo-jelitowa dała nam się we znaki :o wg mojego drugiego suwaczka mam dziś studniówkę :D angelo, ale duuuuuuuużo masz zdawania! kto jak kto, nasza angela sobie poradzi ;) powodzenia!!! misiaczkowa, chociaż łapką machnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba wychodzimy z choroby... jeszcze tylko Wojtuś brudzi więcej pampersów niż zwykle a i Toni się zdarza \"nalobiłosie, pseplasiam\"... jakaś paskuda żołądkowo-jelitowa dała nam się we znaki :o wg mojego drugiego suwaczka mam dziś studniówkę :D angelo, ale duuuuuuuużo masz zdawania! kto jak kto, nasza angela sobie poradzi ;) powodzenia!!! misiaczkowa, chociaż łapką machnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) Telepatycznie dalam się ściągnąć ;) strasznie przepraszam za tak dlugą nieobecność :o Czas tak szybko leci przy bobasie, jutro pewnie obudzę się, a Lidka będzie wychodziła za mąż ;) Jejku z drżeniem czytalam opis naszych starających się kobitek, trzymam kciukasy, żeby były jajka, ciałka żółte, płyny, wszystko, żeby Asikowi test na badanie śluzu dobrze wyszedł, żeby Angeli jajko dało się zapłodnić :D Za każdym razem jak włażę na forum to mam nadzieję, że przeczytam, że któraś jest w ciąży :D Fryzelko przykro mi, że ta franca przylazła :( Ale jak to na naszym topiku powtarzamy, następny cykl-następna szansa :) Pepuszek wczoraj odpadł :) Niunia ma się dobrze, rośnie jak na drożdżach, własnie mnie wyssala i śpi sobie słodko na podusi mamy :) Jest taka śliczna i jestem w niej po prostu zakochana :) Dobijają mnie nieco nocki, ale ostatnio jakoś się wyregulowala i wstaję o 1 - 3 - 6 rano i jakoś daję radę :o Wiecie co policzyłam gości na chrzciny i wyszło mi, że musze zaprosić 22 osoby :o Z tego tylko dwie spoza rodziny (moja psiapsióła - będę na jej ślubie świadkiem, a ona była na moim).Chyba się rozpytam w restauracjach, bo jakoś czarno to widzę. Mój chrzestny zaproponowal, żebym u niego w domku zrobiła, bo ma duży pokój jadalny i stół na 20 osób i tyleż krzeseł, ale boję się, ze tyle osób im na głowę sprowadzić, mają zmywarkę, to nie chodzi o to, ale jakoś tak się krępuję :o I co tu robić??Jak ja nie lubię takich spędów :o Już nie marudzę ;) Lucyjko a na mdłości ponoć dobre są migdały :) Gruby misiu, wiedzę, ze u was też szlaje ta wstrętna grypa żołądkowa? U nas w mieście też, ponoć to są te rotawirusy i się przez powietrze roznosi :o Kuzynka to miala jeden dzień. Paskudztwo :o Szukam jakiś zabawek na allegoe, dostałam pieniądze dla malutkiej i chcę kupić coś sensownego. Myślałam o takim kocie z fisher price, ale nie wiem czy się to opłaca kupować, niby maluszek może się tym bawić kilka miesięcy, bo to i grzechotka i gryzaczek i taka przytulanka :o Saama już nie wiem :o Jestem okropnie nie zdecydowana w tej materii ;) Buziaki i trzymam kciukasy za obecne mamy i przyszłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, gratuluje 100ki!!! :) To juz blizej niz dalej :D Co za paskudna grypa was meczy. U nas tez duzo osob choruje :O Misiaczkowa :) jak ty dajesz rade wstawac do malej 3 razy w nocy? Podziwiam ! 🌼 Brak snu to bedzie najwiekszy problem dla mnie jak sie male urodzi. Wkurzaja mnie na dodatek glupie gadki mojego meza, ze male dzieci przeciez spia na okraglo, w dzien i w nocy :O Ekspert sie znalazl 😠 Ja sie dzisiaj czuje jak nadeta purchawka :O Brzuchl wzdety, cycki malo nie eksploduja :O i mdlosci bleeee. Podjadam migdaly, ale cos nie bardzo dzialaja. Maz sie czuje niedoglaskany, ale ja naprawde nie mam ochoty na czulosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek! Od paru dosłownie minutek mam interneta:-) Będę mogła do was częściej zaglądać, szczególnie popołudniu i wieczorkami:-) Angela- ja mam non stop takie myśli że zakopałam się w \"starających\" na dobre... Progesteron będę badała tydzień po owulacji- jajeczko pękło w nocy ze środy na czwartek, a badanko w następną środę. Powodzenia na egzaminach! I tak wiem, że dasz radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Szczupły Misiu- gratuluję 100-dniówki:-) Ten czas chyba oszalał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asik koniecznie daj znac jak tam wyniki,a jak twój mąz to wszystko przezywa bo to róznie z nimi.Wierze ze teraz jestes w \"dobrych \"rekach i napewno sie uda.Ciekawe czy ten lekarz juz do ciebie zadzwonił?.. Lucyjko jak tam obiad wyszedł co dobrego robiłas? Angelo jeszcze nie wiadomo kto bedzie ostatni nie martw sie na zapas.Napewno zdasz super przeciez jestes naszą supermenką hi hi hi .Głowa do góry bedziesz napewno miała dzidzie,a ty kiedy idziesz do lekarza z tymi wynikami?? Kocico odzywaj sie częsciej,jak tam Hubercik?Pewnie rosnie jak na drozdzach :D Szczupły misiu gratulacje z powodu studniówki 🌼 Kasiu a ile juz przytyłas?Jak dajesz sobie rade w ciązy i jeszcze te choroby trolek ,podziwiam cie bardzo.❤️ Misiaczkowa ale masz fajnego chrzestnego daje ci do dyspozycju salon ,super ale cie rozumiem nie chcesz mu głowy zawracac,zrobisz jak uwazasz :D Ciekawe ile w restauracji bedzie kosztowało?Musisz zobaczyc jak to wyjdzie cenowo i wtedu cos postanowisz :D Ja tez cie podziwiam ze tak wstajesz nocą pare razy i jeszcze jestes w stanie w dzien na chodzie :D Dzisiaj były u mnie dwie kolezanki z maluszkami robiłam im balejage z przerwami na karmienie piersią i przewijania.Sliczne są maluszki ale ja jestem za tym zeby młoda mama była zadbana miała piękne włosy ,zadbane paznokcie i tak ogólnie zeby dobrze sie czuła w swoim ciele.Jak juz zrobiłam porządek na włosach po prostu całkiem inne kobietki wyszły i to z malutkimi dzieciaczkami az chce sie na nie patrzec.Poprostu musimy o siebie dbac ,nie dawac sie ,pamietajmy o tym .Nawet w ciązy lekki makijaz ,fajna fryzurka i dobrze dobrane ubranie i juz czujemy sie lepiej. Jutro niewiem czy zaglądne bo mam duzo pracy a pózniej do kina idziemy i na piwko hi hi hi :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ale super ze masz w domu neta w koncu bedziesz częsciej z nami piasac ale fajowo jupi jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- też się strasznie cieszę, że mamy już internet:-) Mój mąż też nie może sie doczekać dzidziusia... wspiera mnie dzielnie i pociesza, ale i jego dopadają smutki, że jeszcze się nie udało... Ale oboje wierzymy, że juz niedługo się uda:-) Ja tez muszę się wziąć za siebie, za swoje włosy i w ogóle... i jeszcze Ci nie przysłałam swojego zdjęcia... teraz już powinno pójść szybciej bo internet w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pusto u nas na topiku :( Ja nie mam co pisac. Brzuch boli , wzdety i okropny :O sliwki+kefir+laktuloza+otreby+czopki+soki+owoce i dalej bez skutku. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pusto u nas jak nigdy .U nas - 13 stopni zimno brr. Lucyjko ty pewnie masz zaparcia ciązowe słyszałam o tym .Moze zaparz dzisiaj śliwki suszone w pół szkalnki wrzącej wody i jutro rano wypij ,moze ci pomoze. A ja jutro bede robic lazanie pycha. Miałam dzisiaj isc do kina ale ta wstrętna małpa mnie juz trzeci dzien męczy ,ciągle mnie brzuch boli i leje sie jak nigdy i musze siedziec w domu bo nie wytrzymuje z bólu ale zebu tzry dni bolało oj baby to sie mają.. Miłego wieczorku Mam nadzieje ze jeszcze ktos do nas dzis zajrzy Ide grac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko, zaparzam sliwki od kilku dni. Mam tylko po nich wzdecia, ale nic konkretniejszego :O No niestety, cale zycie mialam problemy, a teraz ciaza i duphaston razem mnie dobijaja :( Sorry, ze wam tu marudze na takie nieprzyjemne tematy, ale naprawde mam popsuty humor i samopoczucie fizyczne tez :O :) a u ciebie jak zwykle pychotni do jedzenia Fryzelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D:D:D tu pisze do Was kochane moje studentka drugiego roku farmacji ze spacjalnością: kosmetologia :D:D anatomia - 4 fizjoterapia - 5 j. angielski - 4 biologia jeszcze nie wiem bo dziś pisałyśmy, a wyniki najwcześniej we żrodę ale b. dobrze mi poszło więc 4 powinnam mieć ;) HHHUUUURRRAAAA!!!!!!!!!!!!!!! średnia: też jeszcze nie wiem... ale coś koło 4,4 ...sie okaże jeszcze ;) jestem zryta, zryta i jeszcze raz zryta ale musiałam się jeszcze dziś z Wami podzielić ;) jeju no normalnie nie wierzę jeszcze :D żadnej trójki :D a ja głupia chciałam te studia rzucić ... :O pamietacie ??? bo za trudne... bo za głupia jestem...;) jutro skrobnę więcej... czas do wyrka misia utulić :P bo odepchnięty i w kąt wrzucony się czuje :) przez tą sesję :P BBBUUUUZZZIIIOOOLLEE :D jak pisze zawsze Misiaczkowa :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela GRATULACJE - dla mnie jak zawsze jesteś WIELKA :) Padł nam na kilka dni internet ale juz jestem :) Czuje sie dobrze czasem nawet nie wiem, ze jestem w ciąży zwłaszcza rano jak wstane to nie czuje brzucholka, wieczorem jednak maluszek kopie ile wlezie ale to dobrze :) U nas wiosna - nie licze, ze jeszcze bedzie śnieg - choć moja córcia bardzoby się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) angelo, kujonie jeden :D 🌻 Fryzellko, tak sobie radzę jak mogę... wagi unikam, bo pokazuje ciągle większe liczby... pewnie wina starej bateri :p bo niemożliwe, bym tyyyyyyyyle pzrybrała ;) muszę dużo leżeć :( jak tylko wstanę zaraz napina mi sie macica i jest twarda jak skała... chciałabym uniknąć silniejszych leków, więc wstaję tylko gdy muszę! dzieci już zdrowe :) Lucyjko, jak u Ciebie? proszę się zameldować na topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Angela, sciska cie mocno! Wspaniale ci idzie! Super srednia z sesji! 🌼 Dumna jestem z ciebie!!! :D Sabcialku, jak fajnie, ze czujesz ruchy maluszka :) Mam nadzieje, ze sie dobrze juz czujesz :) Piszesz, ze u was wiosna. U mnie -10 znowu snieg pada , brrrrrrrr :O Wczoraj bylo przepieknie, ale -20 ! Po pol godzinie spaceru ucieklam do cieplego domku ;) Gruby Misiu, uwazaj na siebie. 🌼 A czemu tak macica sie stawia?! Ja zdychalam przez weekend w bolach brzucha :O Zparacia jak stad do Moskwy :O I nic naturalnego nie pomagalo przez tydzien. Zesperowana zadzwonilam do giny dzisiaj. Dala pozwolenie na herbatke ziolowa i lekka lewatywe. Zadzialalo :) ale myslalam, ze odlece z muszla klozetowa, bo efekt byl turbo-rakietowy :D Coz za uuuuulgaaaa ;) A poza tym bardzo jestem spiaca i zmeczona :O Dlugo bylyscie zmeczone w poczatkach ciazy? L4 nie dostane ze wzgledu na zmeczenie, a pracowac nie daje rady :( Fryzello co u ciebie? Asik masz juz wiesci z badania sluzu? Jak tam zolnierzyki? Plyna do jajeczka czy kreca sie w kolko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mam niestety jeszcze wyniku. Jutro chyba tam zadzwonie i po prostu zapytam. Nic mi to nie pomoże ani nie zaszkodzi ani nie pomoże ale będę przynajmniej wiedziała. Albo poczekam, bo w środe będę robic badanie progesteronu to od razu bym podała doktorowi:-) Angela- jesteś wielka jak zawsze! Jestes naszą topikową dumą!:-) Brawo! Fryzello- wyjątkowo wredna ta twoja @. Obraź się na nia i powiedz żeby się więcej nie pokazywała na oczy, może akurat poskutkuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, topik wcale nie jest aktywniejszy wieczorem:-( Moze jutro bedzie lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Angela ty to jestes zdolniacha ,ogromne gratulacje hip hip hura hip hip hurra hyrra hurra Szczupły misiu a co z tą maciccą?Dlaczego tak sie dzieje?Miałas juz tak w poprzednich ciązach?Kasiu a ty pracujesz czy na zwolnieniu? Ucałuj trolki jeszcze trolki hi hi ih Lucyjko mnie wczoraj ta małpa wykańczała ale juz sie jej pozbyłam hi.Nie odzywałam sie bo cos mi sie sie w plecach stało ,ledwo sie ruszam niewiem co sie dzieje ,najgorzej jest zasnąc bo nie moge lezec na plecach bo strasznie bolą jakby z mięsniami cos sie stało.Moze mnie przewiało albo sie przetrenowałam? Asik i co dzwoniłas? Kiedys wieczorami topik był aktywny a teraz niewiem co sie dzieje ,dziewczynki nie chcą pisac.Asik musimy topikowi dopomóc no nie :D Sabcial to świetnie ze dobrze sie czujesz i najwazniejsze ze brzucho nie przeszkadza jeszcze oczywiscie .Pewnie nie jest duzy narazie? A u nas zima sniegu po pachy a stopni - 5 Odzywajcie kobietki Całuski 👄 dla naszych topikowych mam .Piszcie co tam u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co do zmęczenia w pierwszych tygodniach ciąży to normalne ja byłam bardzo zmęczona i śpiąca ale bardziej przy pierwszej ciąży niż teraz. Gruby Misiu /Szczupły Misiu/ co z Twoja macicą - musisz uważać bo się martwie? U mnie wszystko dobrze jestem już na L4 i nie wracam do pracy az do porodu tak mi zaproponowano, mam możliwość pracowania w domciu gdyby była taka potrzeba i to super bo odpoczywam i mogę być z moją córcią która ma ferie. Misisaczkowa się nie odzywa i jakoś mi jej brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zima trzyma. Sabcial, fajnie, ze mozesz juz byc w domku na L4 :) Jak ogolnie znosisz ta ciaze w porownaniu z pierwsza? Jest latwiej czy trudniej? Misiaczkowa, co u ciebie! Odezwij sie!! Gruby Misiu jak sie czujesz dzisiaj? Bierzesz jakies leki na ta macice? Fryzelko, moze naciagnelas miesien w plecach? Mnie potrafi tak zlapac jak sie krzywo wyspie :O Boli przez pare dni i chodze jak polamana babcia. Oby szybko ci przeszlo! Moj fasolek skonczyl 30 dni ;) Mam nadzieje, ze tam siedzi grzecznie w srodku i serduszko juz mu pika. Chcialam wziac moja mame na usg jak bede w Polsce, bo maz nie jedzie ze mna. Ale potem sobie przypomnialam, ze to bedzie usg przez pochwe i troche chyba bym sie czula skrepowana :O No nie wiem.... zbyt intymnie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tesciowa mnie rozbawila. Wczoraj sie upierala do meza, za moja ciaza napewno jest bardziej zaawansowana, bo mam mdlosci i zmeczona jestem ;) A wg niej, to dopiero sa takie objway w 2-3 miesiacu. No i jak to ja bylam w stanie wykryc ciaze przed uplywem miesiaca ;) No coz, \"medycyna poszla na przod\" :P Tesciki wykrywaja wczesna ciaze :D No i mysle, ze duphaston u mnie tez wzmaga ciazowe objawy, te mdlosci i bol piersi. Nie bede jej przekonywac, bo mnie zazyla ostatnio jak powiedziala, ze w ostatniej ciazy (a urodzila 6 dzieci) poszla do lekarza w 5 miesiacu ciazy, jak juz czula ruchy dziecka. Nie spieszylo jej sie :P Ja bym nie wytrzymala tyle :D nawet jesli do by byla moja 6 ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście, że się tak troszczycie :) no cóż, moja macica już trochę przeszła, to się buntuje :p w pierwszych dwóch ciążach sprawowała się bez zarzutu, w poprzedniej zaczęła twardnieć kilka tygodni później niż teraz... dziś jest lepiej niż wczoraj, bo wieczorem trochę sie bałam :o bo napinała się boleśnie... łykam 4x dziennie magnez i 3x no-spę i oby to wystarczyło, jak grzecznie leżę jest ok. Fryzellko, od siedmiu lat nie podejmuję żadnej pracy, jestem kurą domową na pełen etat ;) jeśli nie będzie zdecydowanej konieczności... chciałabym, aby tak zostało :) choć mąż czasem przebąkuje, że założymy działalność i na mnie :p może na bolące plecki masaż? Lucyjko, moja mama w ciąży z 4. dzieckiem u lekarza \"nie miała czasu\" się pokazać... i \"nic się złego przecież nie działo\"... a miala wtedy 42 lata... no cóż... a badanie usg najczęsciej jest nagrywane na płytę i potem można pokazać mamie czy mązowi bez skrępowania :) Asik, dzwoniłaś? są wyniki? i też wklejcie zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heeee ! wyszlo zdjecie! Gruby/szczuply Misiu, ty masz w domu 2 pelne etaty pracy przy dzieciach :) Odpoczywaj jak kiedy tylko mozesz 🌼 A to dobry pomysl z plytka z usg. Nie pomyslalam o tym. Ciekawe czy tez dostane taka. Bede chyba robic usg w szpitalu, wiec nie wiem czy tam maja takie super wyposazenie i mozliwosc zgrywania :) Ale by bylo fajnie. Szczegolnie jesli daloby sie tez nagrac dzwiek. Jak to jest? Mozna dostac nagranie serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :) Ja tylk ona chwilkę, bo mala śpi a ja padam na ryja ;) Ciężka nocka za nami, dużo wstawania :o Gruby misiu, ooo uważuj jak to mawia moja mamcia, qurcze mam nadzieję, że nie będziesz musiala brać leków na skurcze przedwczesne. Mocno trzymam kciuki żeby było ok. Fakt faktem, twoja macica sporo przeszła :) Lucyjko, z całą pewnością maluszek jest i już niedługo posluchasz serdunia :D Czekam z niecierpliwością na opis z usg :D Fajna z ciebie babeczka, nawet podobnie sobie ciebie wyobrażała, taką filigranową i delikatną :) Śliczna masz urodę, serio :) Sebacial, dzięki za dobre słówko :) Fajnie, że ktoś za mną tęskni :) Ja też tęsknię, ale jeszcze jestem tak rozlatana i zmęczona, że czasem brak mi sił żeby wleźć i napisać, ale czytam Was jak tylko mogę często!!! Angelo, dobrze,ze ja już kończę studia bo przy twoich wynikach wpadlabym w kompleksy ;) GRATULACJE wielkie!!! Niezły wynik jak na pierwszy semestr!! Jesteś jeszcze na mnie bardzo zła?? :( Zadzwoniłabym ale się boję, że nie odbierzesz, albo odrzucisz rozmowę, a to by było straszne dla mnie :( Tęsknię..... :( Przepraszam.... :( Asik, czekam na wyniki twojego badanka, oby było wszystko ok!!! Dziś Lidka kończy miesiąc, kupiłam jej białego misiaka z serduchem, bo kocham ją ponad życi :) Chyba miałam jakąś dolinkę, bo popłakałam sobie ostatnio i zaczęło być lepiej, albo to przemęczenie. Wiecie co wlazłam w spodnie sprzed ciąży, jestem z siebie taka dumna, ale dałabym się pociąć na drobne kawałki za kawałek czekolady :o I połóg mi się konczy, a wizyta u dr 2 marca :o A mąż wytęskniony :o I co ja mam zrobić....gumka jest wstrętna..bleee... Zmykam mała płacze... Ciążarówki kochane dbajcie o siebie i o maleństwa, bo nie chcę się martwić o Was!!! Buuziolki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, jak fajnie, ze sie odezwalas :) Wykonczona, bidulka ... a czemu Lideczka nie spi po nocach? Dzieki za komplementa ;) :P Ja sie zaloze, ze ty jestes niezla laska i mowisz, ze juz sie miescisz w spodnie po ciazy!? WOW!!! Ah czekolada... ja tez nie powinnam, ale sie dzisiaj zlamalam i zjadlam ciacho i bulke z kremem czekoladowym :D Mniaaaaam. Wyrzuty sumienia zostawiam na jutro ;) Jak dlugo musicie czekac z mezem na pozwolenie na przytulania? 6 tygodni? Czujesz sie juz \"w formie\" na to? ❤️ buziol dla ciebie i Lidki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Misiaczkowa- brakuje nam tu ciebie, ale jesteś usprawiedliwiona. Lidka i studia to aż nadto. Szczupły Misiu- podziwiam cie, że tak doskonale radzisz sobie z obowiązkami, których na pewno nie brakuje przy małych szkrabach:-) Lucyjka- gratuluję teściowej! Przynajmniej jest się z czego posmiać, ma rewelacyjne pomysły. No bo po co chodzić do lekarza? A rodzic chyba nie zamierzasz w szpitalu? Przecież kiedyś kobiety rodziły w polu nie przerywając pracy:-) Bardzo ładne zdjęcie, rzeczywiście ładna i delikatna z ciebie kobieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! No bo się zdenerwuję! Ja się nie zgadzam, żeby nasz wspaniały topik zniknął! Fryzella- miałaś pomagać! Do roboty!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×