Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość mroo
i jeszcze jedno... kiedyś nei było dekoloryzacji prawda? i kobiety rozjaśniały ciemne włosy po prostu i je farbowały... dziś to się nazywa dekoloryzacją i kosztuje kupę kasy :/ nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anad79
farby pallete są do do bani/!za mocne!!!!!Po niej żadna farba nie koloryzuje włosów..Co z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolcia_93
Hej, mam problem z włosami ;( Dawniej moje włoski były koloru ciemny blond. Jednak coś strzeliło mi do głowy i pomalowałam je farbą Casting Crème Gloss 900 Świetlisty Blond. Prroszę o rady ja wrócić do mojego naturalnego kolru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdeX
Hallo hallo mam pytanie.... lepiej udac sie do feyzjera na dekoloryzacje czy kupic farbe BRILLANCE 855 LSNIACY BRAZ , bo ta farba jest do ciemnych wlosow i ponc nie trzeba wczesniej stosowac zadnych rozjasniaczy. A własnie mam czarne włosy... chociaz farbowałam średnim brazem PAlette ;/ (a naturalne mam dosc ciemny braz a chciala bym miec jasny złocisty braz) Prosze o odpowiedz bo za niecale 3 miesiace mam studniowke!!! PLISSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem co wy...tylko ze w moim przypadku zrobienie dekoloryzacji spowoduje już totalne zniszczenie moich włosów...a zaczęło sie od tego ze chciałam zafarbować sobie na ciemny brąz i tak zrobiłam z moich gęstych długich błąd ciemnych włosów zrobiła sie czara kupa na głowie...w dodatku wypadło mi polowe włosów....kolor mi wypłowiał i teraz trochę lepiej on wygląda bo wcześniej wyglądałam jak czarownica moje włosy była czarne jak węgiel...odrosty wyglądają okropnie ponieważ jest zadurzy kontrast z reszt włosów...wiec farbuje je szmponetkami kolor sie zmywa po jakimś miesiącu i nie niszczy tak włosów strasznie, no i zakrywa te odrosty...będę w ten sposób farbować włosy jeszcze z rok aż mi urosną i zetnę sobie końce na których mam stara farbę....potem już nigdy nie zafarbuje moich włosów....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem co wy...tylko ze w moim przypadku zrobienie dekoloryzacji spowoduje już totalne zniszczenie moich włosów...a zaczęło sie od tego ze chciałam zafarbować sobie na ciemny brąz i tak zrobiłam z moich gęstych długich błąd ciemnych włosów zrobiła sie czara kupa na głowie...w dodatku wypadło mi polowe włosów....kolor mi wypłowiał i teraz trochę lepiej on wygląda bo wcześniej wyglądałam jak czarownica moje włosy była czarne jak węgiel...odrosty wyglądają okropnie ponieważ jest zadurzy kontrast z reszt włosów...wiec farbuje je szmponetkami kolor sie zmywa po jakimś miesiącu i nie niszczy tak włosów strasznie, no i zakrywa te odrosty...będę w ten sposób farbować włosy jeszcze z rok aż mi urosną i zetnę sobie końce na których mam stara farbę....potem już nigdy nie zafarbuje moich włosów....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka
ja zafarbowałam na jasny braz bo w sumie to moj naturalny ale chcialam zakryc odrosty z pasemek i wyszedl mi czarny ;( nie chce tego koloru. poradzcie jakim rozjasniaczem co i jak boo nie mam zielonego pojecia co zrobic i co kupic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena19
Hej dziewczyny zrobila najgorsza glupote swojego życia. Mialam piekne blyszczace brazowe wlosy naprawde swietne i zafarbowlaam na granatowa czerń masakra mam dosc tej czerni, cos mi odbilo ale teraz dopiero doceniam swoj naturalny kolor. Uzylam farby garniera z tego co ptu wyczytalam dziekuje losowi ze nie pallete ale i tak jestem czarna. Jak sie tego pozbyc mam zdrowe wlosy nie chce ich niszczyc. Załamana jestem doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1991
A ja? tez masakra. mialam wlosy ciemny blond i pomalowalam na szampanski blond wszystko ładnie pieknie,ładne dlugie wlosy tylp ze coraz bardziej zniszczone i coraz ich mniej strasznie mi wypadaly bo mialam ten kolor przez 2 lata a odrosty trzeba regularnie pokrywac. wiec postanowilam wrocic do nautralnego koloru. GŁUPIA BLONDYNA myslala ze wystarczy pomalowac i wszystko pieknie wiec najpierw walnelam na rudo bo zawsze chcialam miec rude wlosy miala zejsc po 6 myciach mialam ten kolor miesiac nie zeszła:/;/ wiec na to pomalowalam czekoladowy braz wyszlo nawet ladnie wszytkim sie podoba, ale ja chce moje naturalnie wlosy.!! i mam pytanko do tej dekoloryzacji jak to działa, i ile kosztuje i czy bardzo niszcza sie przy tym wlosy bo ja po tylu latach malowanie mam juz ich o polowe miej nie przed a mam dopiero 17lat:)A ja? tez masakra. mialam wlosy ciemny blond i pomalowalam na szampanski blond wszystko ładnie pieknie,ładne dlugie wlosy tylp ze coraz bardziej zniszczone i coraz ich mniej strasznie mi wypadaly bo mialam ten kolor przez 2 lata a odrosty trzeba regularnie pokrywac. wiec postanowilam wrocic do nautralnego koloru. GŁUPIA BLONDYNA myslala ze wystarczy pomalowac i wszystko pieknie wiec najpierw walnelam na rudo bo zawsze chcialam miec rude wlosy miala zejsc po 6 myciach mialam ten kolor miesiac nie zeszła:/;/ wiec na to pomalowalam czekoladowy braz wyszlo nawet ladnie wszytkim sie podoba, ale ja chce moje naturalnie wlosy.!! i mam pytanko do tej dekoloryzacji jak to działa, i ile kosztuje i czy bardzo niszcza sie przy tym wlosy bo ja po tylu latach malowanie mam juz ich o polowe miej nie przed a mam dopiero 17lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intensywny brąz
wlasnie, mam ten sam problem, choc wlosow az tak dlugo nie farbuje. najlpesze jest to, ze wczoraj farbowalam wlosy farba wella, mial byc intensywny braz, a jest czarny ;/ co za zal ! nie, ja po prostu musze sie pozbyc tego koloru bo nie przezyje. Widze, ze malo kto tu zaglada, ale mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. Nawet cholera nie wiem gdie szukac tego dekoloryzatora, nie chce wydac na jego majatku i chce zeby byl skuteczny. Widzialam w necie saszetke dekoloryzatpora i kosztowala 8 zl jakos, wiec moze nie bedzie tak zle. Blagam niech mi ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sierpniu farbowałam włosy na czarno szamponetkę z joanny do 24 myc a kolor nadal sie trzyma pomożcie proszeee??? chce miec znów swoj naturalny ciemny blond Za każdą wyp[owiedż z górry dziekuje??? P.S nie chce niszczyc włosow ale kazde rozwiazania mnie zainteresują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP koleznka
"Ściąganie farby" czyli dekoloryzacja nie polega na powrocie do poprzedniego koloru. Podczas farbowania kolor zmienił strukturę Twojego włosa, dekoloryzacja polega na pozbawieniu włosa pigmentu (co najczęściej prowadzi do całkowitego rozjaśnienia włosów). Zazwyczaj przeprowadza się ją na włosach czarnych lub bardzo ciemnych po to, żeby móc je zafarbować na blond czy intensywny rudy - taki kolor, który na pewno nie wyjdzie na ciemnych. Miałam robioną dekoloryzację (choć dowiedziałam się po fakcie ;]) jakiś miesiąc temu. I nigdy w życiu, nie polecam! Na głowie mam siano i ratuje mnie tylko prostownica i kryształki z Alfaparfu. Oczywiście do tego multum odżywek, zarówno sklepowych jak i naturalnych. Najlepiej przeczekać albo zafarbować na kolor zbliżony do naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są jakieś maseczki które przywrócą mi kolor blond?? bo coś mi ise kiedys obiło o uszy że to fryzjerka jakś maseczke zrobni pozniej jak ja zmyje to jest kolor ktory miałaś wczesniej ale nie wiem czy naprawde jest coś takiego:( i czy to jest drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaa
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaganie-koloru-30ml-p-89.html POLECAM TĄ STRONĘ !! To jest profesjonalny dekoloryzator, sama wypróbowałam i okazało się, że ściągnął mi czarną farbę z włosów !! Dlatego podsyłam Wam link do strony gdzie możecie go kupić. Cena tylko 16 zł za jedną kurację (w zależności od długości włosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaa
zapomniałam dodać.... Ten preparat W OGÓLE nie poniszczył mi włosów- wręcz przeciwnie, są bardziej świetliste i gładkie! Ale ostrzegam...zapach tego specyfiku jest straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wizytę u fryzjera. Użyłam dekoloryzatora firmy Joanna.... masakra.włosy popalone,farba źle kryła. Ciężko opisać to co uzyskałam w efekcie końcowym. Całe to rozjaśnianie,dekoloryzacja a następnie farbowanie skonczyło się tym,że musiałam obciąć długie włosy do krótkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wizyta u fryzjera i profesjonalna dekoloryzacja też zniszczyła mi włosy :O Nawet rozważam ścięcie na jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu mozesz mi jeszcze powiedizeć czy ten cud tani koloryzator sćiagnał ci tylko farbe czy też troche rozjaśnił odrosty i reszta naturalnego kolory bo czrny mi sie troche zmył a nie hce blondu niszczyc Odpowiedz najszybciej jak mozesz bo ja chce miec jak najszybciej moj kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaa
Ten dekoloryzator ściągnął mi czarna farbę Palette. Po zużyciu 3 kompletów włosy mi wyszły takie hmm rudawe, ale miałam jeszcze jeden zestawik i ściągnął mi do takiego jakby żółtego blondu. Troche czytałam o tym i żółty blond to jest kolor który prawie zawsze wychodzi po czarnym... Potem wiadomo- po kilku dniach najlepiej nałożyć upragniony kolor... Mówiąc szczerze to żaden dekoloryzator nie ściągnie do naturalnego... ale farbami można do tego doprowadzić. Co do odrostów...Lekko mi rozjaśnił je tylko bo w odrostach nie było pigmentu farby wiec nie chwycił za bardzo. Co najwyżej o jeden ton może ściągnąć... u mnie ie bardzo widać różnice między odrostami przed dekoloryzacją, a po... ale wiadomo- każdy ma inne włosy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka123111
Hejka ja również mam problem w wakacje pomalowałam włosy szamponetka na czekoladowy brąz a ze naturalne mam średniblad moje włosy wyszły wsciekle rude,w akcie histeri pobiegłam do sklepu i kupiłam druga szamponetke koloru średniego brązu i znowu sobie pacnełam;P jednak po ok 2 myciach ciemny braz zszedł a na jego miejscu pojawił sie znów jeszcze bardziej rudy kolor i teraz nie chce zejść nie wiem co z nim zrobic prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem umowiona na dekoloryzacje u fryzjera. Normalnie zaplacilabym jakies 120zl u niej, ale ze jestem stala klientka to bedzie taniej. Z tego co mi mowila, to nie rozjasni mi wlosow jakos bardzo, tylko o kilka tonow zeby pozbyc sie czerni. Z reszta poradzi sobie dobra farba. Co do szamponetek - tez kiedys namietnie ich uzywalam i kiedy postanowilam wrocic do wlasnego koloru, po prostu uzylam trwalej koloryzacji - to chyba jedyne wyjscie z rudawych czy czerwonawych pozostalosci po szamponetce. A zniszczenie wlosow po dekoloryzacji zalezy od struktury wlosa i od tego jakie bedziecie uzywac kosmetyki. Ja np farbuje wlosy regularnie od 4 lat i nie mam zniszczonych wlosow, a niektorym wlosy wypadaja po 2 czy 3 farbowaniu. Jesli chodzi o pielegnacje wlosow po farbowaniu czy dekoloryzacji, polecam kosmetyki do zmywania (np maseczki odzywiajace i wygladzajace wlosy) oraz produkty na bazie jedwabiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie biegam
Polecam Wam nową farbę L'oreal'a Excell 10 ... kolory wychodzą bardzo ładne (tylko uwaga! ciemniejsze niż na opakowaniu), włosy po niej są gładkie i nie zniszczone. Bardzo łatwa i szybka aplikacja oraz bardzo szybki czas działania (tylko 10min). Świetnie pokrywa różnokolorowe włosy. Ja zastosowałam farbę w odcieniu 9.13 jasny lodowy blond i wyszedł śliczny i bardzo naturalny średni blond (na włosach z pasemkami i 2cm odrostem). Bardzo ładnie pokryła odrosty :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdeX
Czy ta farba L'oreal'a Excell mogła by pokryc ciemne miejscami czarne włosy?? i czy mogł by mi wyjsci średni braz?? bo własnie taki chciała bym miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie biegam
AdeX ... niestety wydaje mi się, że ta farba jest za słaba aby pokryć i rozjaśnić czarne włosy. Farba ta jest w stanie rojaśnić włosy najwyżej o 2 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam naturalny ciemny braz i robilam sobie kiedys Loreal Feria - Jasny mahoniowy kasztan. Wyszedl idealnie. Polecam ta serie - mozna uzyskac jasne kolory na ciemnych wlosach (nie wiem jak jest z farbowanymi). Ja teraz mam zamiar powrocic do tego koloru - byl piekny - tyle ze trzeba dbac o kolor, bo troche plowieje po czasie. No ale wystarczy jakas maseczka raz w tygodniu i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola ZZzzZz
witam! mam pytanie. moj naturalny kolor to średni blond. włosy farbowane miałam farbą londy na czarno. kolor zmył mi sie do brązu. odrosy cały czas farbuje na ciemny blond aby nie było wyraźnej różnicy między górą a końcówkami . czy jest możliwe aby po nałożeniu rozjaśniacza lub dekoloryzatora włosy mi wypadły lub sie wykruszyły? rozumiem że będą zniszczone ale czy aż tak??! ponadto dodam że codziennie myje włosy i często prostuje . proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adry
Mogą ci sie wykruszyć a nawet wypasc. Jeśli twoje włosy są wytrawione przez farbowanie i potraktujesz je jeszcze rozjaśniaczem możesz sie tego spodziewać. wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj włosów, jakiego użyjesz rozjaśniacza i z jakim utleniaczem go rozrobisz a także od czasu działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adry
Mogą ci sie wykruszyć a nawet wypasc. Jeśli twoje włosy są wytrawione przez farbowanie i potraktujesz je jeszcze rozjaśniaczem możesz sie tego spodziewać. wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj włosów, jakiego użyjesz rozjaśniacza i z jakim utleniaczem go rozrobisz a także od czasu działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinkaaaa
witam ja mialam wlosy czarne postanowilalm miec platynowy blon i osiagnelam moj cel nakladalam dwa razy dekoloryzator jeden z elgona nie niszczy wogole wlosow gwarantuje wrecz wlosy byly ponim zdrowsze niz przed pozniej umylam wysuszylam i nalozylam drugi dekoloryzator z loreall on juz jest troszke silniejszy i wysusza wlosy po tym dekol,... z lorealla nalozylam na 20 min rozjasniacz i pozniej farbe z joanny srebrny pył i jest super moje wlosy maja kolor identyczny jak na opakowniu z joanny srebrny pył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinkaaaa
a do farbowania odrostu zakupilam rozjasniacz z joanny platinum rozjasnia o 7 tonów jest go 500g i kupilam wode z joanny 12% i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×