Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość katarzynka5021
CZesc! czy preparat elgon mozna lupic w drogerii? Odp. prosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckarolajn
około 1,5 miesiąca temu pofarbowałam włosy odcieniem średniego brązu, lecz wyszedł on kruczoczarny. dwa dni później zrobiłam sobie dekoloryzację i położyłam nowy kolorek. włosy odrobinę rosną, bo widać odrosty, ale wypada ich ogromna ilość i bardzo się przerzedziły mimo że używam witamin i odżywek. co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawija
A ja Wam powiem , ze przez tydzien marzylam o wlosach jasniejszych tak z 2-3 tony bo mam braz na poziomie 5-4 . Wczoraj z 8 godzin spedzilam przy kompie przekopujac wszystko co znalazlam na ten temat w necie:P a dzisiaj poszlam po rozum do glowy i se odpuszczam. Bede tylko farbowac odrost bez przeciagania po wlosach zeby ich nie przepigmentowac i nie zostac z czarnymi:P i to jest najlepsze rozwiazanie ! A jak mnie cos najdzie zeby buzie rozjasnic to zrobie kilka refleksow na samej gorze i juz! Szkoda mi wlosow, wiele przeszly kilka lat temu , wlacznie ze spaleniem calosci(trzymalam 2h rozjasniacz na lbie) pofarbowalam na ciemno a 5 miesiecy pozniej bylam znowu blondynka. potem spowrotem ciemne pasemka i znow blond, do tego przedluzanie od 3 lat. Nie wylysialam ale na skroniach do dzisiaj mi sie krusza mimo ze nie rozjasniam i dbam o nie. Takze w mojej sytuacji sadze ze nie warto! Koniec i kropka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaolza
witam !!! miałam podobny problem jak wy zaczęłam farbować włosy na "brąz" czytaj czarny swoje włosy ma ciemny brąz szary w sumie to już nie pamiętam jaki mam naturalny kolor ale nie ważne całe życie marzyły mi się czerwone włosy rubinowe no i nazbierałam kasę i poddałam się dekoloryzacji w salonie goldwella i powiem tak zapłaciłam 300 zl ale naprawdę było warto miałam piękne rubinowe włoski na ale oczywiście zaczęły się pojawiać odrosty szare :/ i końce trochę się wypłukały nie chciałam znowu płacić tyle ksacy na farbowanie w salonie i kupiłam sobie piankę loreal kolor ognista czerwień nałożyłam i po 15 min wydawały mi się jakieś ciemne wyszedł "piękny" ciemny kasztan MASAKRA nie mam pojęcia co z tym zrobić kolejna dekoloryzacja odpada nie mam kasy no cóż chyba mi zostaje oglądanie zdjęć jak jeden miesiąc miałam piękne czerwone włoski a może macie jakieś sposoby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqe89
od 3 dni mam włosy koloru czerwonego wina, buraka czy inne cholerstwo.. durna byłam że dałam się namówić i chce wrócić do naturalnego czyli rudo- ciemnoblond- brąz- kasztan.. farbowałam pierwszy raz.. jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po dekoloryzacji i jestem mega zadowolona!! Miałam włosy malowane na średni brąz który oczywiście wyszedł czarny, próbowałam rozjaśniaczy i farb do włosów ciemnych i nic. Postanowiłam więc udać się do profesjonalistki i stał się cud! Z obrzydliwych czarno-brązowych kudłów moje włoski zrobiły się rudo-blond. Pierwotnie kolor miał być pomalowany na czerwono ale efekt jest taki że zrezygnowałam. Włoski w ogóle nie zniszczone, takie same jak i przed zabiegiem. A cena szokująca, tylko 70 zł. Nigdy więcej nie bawię się w domowe rozjaśnianie itp. Polecam dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jakieś ponad 2 mies temu rozjasniałam swoje naturalne włosy (jasny blond) na jeszcze jaśniejszy (farba sajos) -efekt : zółć. Siostra poradziła mi myć włosy fioletem (troche pomogło ale z racji ,że nie rozjaśniałam włosów równomiernie po fiolecie też miałam palete kolorów) @ tyg pózniej pofatygowałam sie do fryzjera i zrecji ,że mam długie i grube włosy wybuliłam 180 zł za dekoloryzacje , efekt naprawde super (jasny blond) tylko mijający się z moim naturalnym kolorem.. teraz mam 1,5 mies. odrosty i brak funduszy na fryzjera ,a boje się nakładac sama farbe ,żeby znowu nie były zółte i nie mam pojecia jakiego odcienia farby użyć zeby wyrównać odrosty i nie rozjaścić za bardzo włosów ? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde Polecam Zmywacz Koloru do Włosów Marki Uber (uber com pl) Jest Niesamowity i bez żadnych wybielaczy ani amoniaku z Japonskim Jedwabiem. Super Sprawa !! Już po pierwszym użyciu moj kruczo-czarny kolor zmył się bez problemu przywracając mój naturalny kolor czyli ciemny blond a moje włosy były jedwabiście gładkie i lśniły jak nowe. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daisy20112! Mam kilka pytań o Hair Colour Remover. Wystarczy, że raz użyłaś tego specyfiku? Na ile razy on starczy? I jak wygląda aplikacja? Ostatnie pytanie: Kiedy robiłaś dekoloryzację i jak teraz zachowują Ci się włosy? Są zniszczone? Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotttkowska
Zgadzam sie co do zabiegu mezoterapii na zniszczone włosy, ja uważam ze tez nei ma nic lepszego i skuetczniejszego na wypadajace i słabe włosy. Niestety nawet najlepszy zabieg u fryzjera moze nie okazac sie tak skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kito kitana
Na sobotę mam umówioną dekoloryzację. Farbuję włosy od 8 lat na czarno, długość do tyłka. Chcę osiągnąć rudy lub czerwony. Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjolka
Nie bój sie, na szczescie włosy maja to do siebie ze odrastaja wiec z Twoimi ewentualnie moze byc tak samo ;) ale tak na powaznie jak pisały dziewczyny zrobic sobie dla wzmonienia włosów zabieg mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok83
DO As777 :) Ja także przeprowadzałam ściąganie koloru produktem "Hair color remover". Nie jest to dekoloryzacja tylko ściąganie kolorów które były nałożone na włoski. Dekoloryzacja u fryzjera a ściąganie koloru produktem " Hair color remover" to 2 różne czynności. Dekoloryzacja niszczy włosy. Ściąganie kolorów farb z włosów produktem "Hair color remower" odbywa się naturalnie - preparat ten "ma w sobie" tylko naturalne składniki. Polecam jest super!!! Co do efektów to faktycznie wraca się do swojego koloru włosów pawie - bo włoski są ciut jaśniejsze niż kolorek naturalny wlosów ( o 2 - 3 tony niż kolor naturalny ) - jest to normalne :) A włoski po ściągnięciu kolorów z włosów są jedwabiście gładkie, są lśniące, miękie... Po prostu super!!! W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego produktu chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27-letnia mama
Moim zdaniem wszystko zależy od kondycji włosów. Jeśli farba z twoich włosów podczas mycia szybko się zmywa to włosy też szybko się odbarwią za bardzo się nie zniszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok83
Tak, kondycja włosów też ma znaczenie - lecz wiadomo każda farba niszczy włosy szczególnie utleniacz oraz henna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALON URODY TWENTY ul.Krysiewicza 6,Poznan tel. 696 099 462 Cennik: Ciecie damskie 20 zl Ciecie meskie 20 zl - dla seniorow 12 zl Ciecie + modelowanie : wlosow krotkich 30 zl wlosow srednich 35 zl wlosow dlugich 45 zl Modelowanie : wlosy krotkie 20 zl wlosy srednie 30 zl wlosy dlugie 40 zl Koloryzacja 80 - 150 zl Upiecia 50 - 90 zl Przedluzanie wlosow 1500 zl Masaze: Relaksacyjny ,leczniczy,wspomagajacy odchudzanie,antycellulitowy pol godziny masazu 40 zl godzina masazu 80 zl tel. masazystki 515472299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreamsAmazeMe
NIE POLECAM ZMYWACZA KOLORU MARKI UBER. Sprawdziłam to na swoich własnych włosach i od razu po zastosowaniu tego "cuda" postanowiłam, że dla spokoju ducha ostrzegę inne dziewczyny, które szanują swoje włoski i nie chcą im niepotrzebnie szkodzić: tak paskudnie poniszczone włosy, jak po zastosowaniu tego produktu, miałam tylko po nieszczęsnym rozjaśnianiu wykonanym przez niekompetentną fryzjerkę dobrych 7 lat temu. Po użyciu zmywacza Uber, moje włosy sprawiają wrażenie popalonych, efekt końcowy to oczywiście włoski "zrudziałe" jak po kiepskim rozjaśniaczu, a na dodatek naruszyło to-to też naturalny kolor włosów na odroście. Śmierdzi przy tym niesamowicie, włoski należy umyć kilka razy zwykły szamponem, aby pozbyć się tego okropnego zapachu - amoniak przy tym wysiada. Zmywacz koloru marki Uber nie ma nic wspólnego z regeneracją!!! A co do pozytywnych komentarzy na temat produktu, to nie mam wątpliwości, że firma bardzo skrupulatnie dba o to by na każdym forum pojawiły się posty z kryptoreklamą tego świństwa - nawet specjalnie nie przejmują się tym, żeby zmieniać swoją "formułkę" :). Szczerze nie polecam - ja myślałam, że będzie to bezpieczna alternatywa dla niezdrowej dekoloryzacji (chciałam zejść ze zbyt ciemnego brązu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczitaaa
mam b.ciemny farbowany brąz, kupiłam dzis dekoloryzator garniera - efekt (na szcześćie próbowałam tylko na grubszym pasemku) kolor nierównomierny o ton jaśniejszy, lekko pod rudy. Jestem niezadowolona, chyba kupię elgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didunia
Witam serdecznie osoby zainteresowane powróceniem do swojego naturalnego koloru ;) Farbowałam włosy jakieś 10 lat, pewnego pięknego dnia postanowiłam wrócić do swojego naturalnego koloru włosów jakim jest jasny brąz. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego produktu który by powrócił moje włosy do naturalnego koloru przypadkiem natrafiłam na produkty z serii Uber z produkcji Brytyjskiej. Postanowiłam go kupić, a przed kupieniem skontaktować się z firmą w celu dopytania o produkt i tak też zrobiłam. Po zakupieniu a potem po nałożeniu produktu i stosowania się ściśle do instrukcji jak należy stosować produkt - wykonałam te czynności. Gdy włosy wyschły były lśniące i mięciutkie a czarny kolor zeszedł. Kolor jaki pozostał na włosach jest pewien odcień brązu - nie jest to mój kolor naturalny, lecz o pewien odcień jaśniejszy od mojego naturalnego koloru. Wiadomo że przez te wszystkie lata włosy były niszczone różnymi farbami więc po ściągnięciu wszystkich sztucznych kolorów z włosów nie powróci do naturalnego koloru, lecz do odcienia jaśniejszego niż naturalne. Także morał jest taki że im dłuższe farbowania przez wiele lat i chęć powrócenia do swojego naturalnego koloru tym odcień koloru będzie jaśniejszy o jakiś odcień, a im krótsze farbowania tym pewniejsze wrócenie do swojego naturalnego koloru. Także NIE ROZUMIEM DreamsAmazeMe, to co ta Pani pisze to jakieś pomówienie. Jest to kompletna głupota - lecz też może być to konkurencja dla firmy Uber a kobieta z pseudonimu DreamAmazeMe może celowo pisze o produkcie Uber nie wiedząc o nim kompletnie nic. Bo to że włosy niszczy to jest to NIEMOŻLIWE. Włoski po zabiegu są lśniące i mięciutkie. Ciekawe czy ta Pani wie w ogóle jak się stosuje produkt Uber... No a osoby stosujące różnego rodzaju henny lub barwniki na bazie naturalnego składnika nie powrócą do naturalnego koloru - choć może w części, bo henna i inne barwniki o składnie naturalnym niszczą włosy i plamią je. Także jeżeli chodzi o mnie to ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu i bardzo polecam. Produkt jest rewelacyjny :) )) jak i inne produkty z tej firmy :) ( wypróbowałam co niektóre :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja jestem juz po 3 krotnej dekoloryzacji i prawie nic mi nie pomogla, mimo ze trzymalam ja na wlosach dluzej niz bylo zalecane. Na szczescie nie zniszczyla mi wlosow. Mam naturalnie brazowe wlosy, malowane na czarno od 11 lat. Obecnie po dekoloryzacjach mam brazowo-czarne. Umowilam sie juz na profesjonalna dekoloryzacje do fryzjera. Mam nadzieje ze cos zdziala. Teraz jestem w trakcie odzywiania i regenerowania wlosow. Myslicie ze da sie cos zrobic, czy pozostanie mi jedynie rozjasniacz? Chcialam miec bardzo ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deman
Witam. Chce podzielić się moim doświadczeniem o dekoloryzacji Loreal Eclair Clair Creme. Włosy na czarno farbowalam jakieś 5 lat. Poszperalam trochę na forach i znalazłam. Zakupilam dziś rano produkt Loreala i wieczorem przystapilam do dzieła. Po wizytach w kilku zakładach fryzjerskich zwatpilam w ogóle w efekt dekoloryzacji ale musiałam spróbować bo jak twierdziły fryzjerski nie było dla moich wlosow ratunku aby z czarnego przejść na jasny brąz. Nalozylam produkt zgodnie z zapisami na ulotce (ważne aby nie nakładać na odrosty) i czekałam godzinę na efekty. Zmylam, wysuszylam i mam! Może jeszcze nie jasny brąz ale ciemny już mam. Sukces! Mój sukces. Wyczytałam na ulotce ze zabieg mogę powtórzyć za 3 tygodnie i już z niecierpliwością czekam na ten dzień, który nawet w kalendarzu zaznaczylam ;). Ważne, ze ten znudzony czarny już jest brazem. A... i na koniec dodam, ze włosy nie ucierpiały. Nie są sianowate ani matowe. Do opakowania dołączona jest fajna odzywka, która zostawia włoski mieciutkie i łatwe do rozczesania. Po wysuszeniu wmasowalam zapobiegawczo jedwab w płynie. Pozdrawiam i życzę odwagi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkazlasu
Witam. Mam do Was kilka pytań odnośnie dekoloryzacji : 1. Czy po wykonaniu tego zabiegu moje włosy wrócą do koloru naturalnego czy raczej jest większe prawdopodobieństwo, że wyjdzie jakiś inny kolor. 2. Czy po dekoloryzacji zostają odrosty ? Wiem, że to może być dziwne pytanie, ale oglądałam filmik na yt gdzie fryzjerka po dekoloryzacji nakładała kolor tylko na odrosty a potem farbowała. 3. Czy po dekoloryzacji musem jest farbowanie włosów ? Nie chciałabym już farbować, a na kazdym forum jest o tym wspomniane i zastanawiałam sie czy to wynika z tego że powstanie mi na głowie jakiś kosmiczny kolor i bede musiala go zamaskować farbą czy to jest jakiś proces wyrównywania tego koloru. 4. Czy włosy po takim zabiegu ciemnieją, czy też dzieje sie tak tylko kiedy farbuje i wtedy kolor jest inny niż powinien. Mam nałożony jaśniejszy kolor niż naturalny dlatego zastanawiałam sie czy jak mi zdejmie pigment, włosy będą ciemniejsze czy zrobią sie "siwe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawija
Podziele sie z wami jak ja zeszlam z ciemnego brazu z czerwonym pigmentem do moich naturaleek w ciagu miesiaca u fryzjera i mam 0 zniszczonych wlosow bo de facto widzialam juz swoje wlosy beez odzywki. Sa sprezyste i maja zdrowy blysk:) i nie saa sliskiee, niech nikt nie pomysli , ze to dlatego bo sa spalone - nie sa. Mialam kiedys zjarane wlosy i wiem jak to sie ,,objawia''. A wicc najpier mialam polozony dkooryzator (hair remover), bardzo wazne jest to , zeby po tym odczekac 3 tyg i niee klasc bron bozze zadnej faarby, znam przypadki gdzzie po dekooryzatorze polozono blond , zeby ,,podrasowac'' efekt i wlosy wyszzlo czarne:F . Po takiej dekoloryzacji wlosy Wam sciemnieja w ciagu paru dni ale nie nalezy sie tym przejmowac pooniewaz pigment po takim zabiegu jest latwiejszy do wybicia. Po 3 tyg mialam polozone pasemkka rozjaasniaczem bez amoniaku , na to farba , ktora ponoc byla delikatna ale o wlasciwowsciach farby permanentnej (w google wwpiszcie (pasaz krolewski gdansk, technocolor fruit gdansk po tych haslach powinniscie to zznalez poniewaz ten fryzzjer zaopatrza sie tej hurtowni). Do tego zainwestowalam w slowiany w swoim naturalnym kolorze. Efekt? MOJ NATURALNY PIEKNY KOLOR!!! Jak komus mowilam o traumatycznyh przejsciach zwiazanych z powrotem do niego to nie cciei mi wierzyc , ze to farbowane. T nie jest reklama , poprostu wiem o przezylam z moimi wlosami. Do mieszkanek Trojmiasta. Polecam z calego serducha Tomasza Szpieca. Jezeli idziecie ddo swojego fryzjera sprbujcie ta metoda. Ja jestem zachwycona, wlosy katuje prostowwnica ile wlezzie a nie krusza mi sie gdzzie zrobilam sobie na dodatek balejaz jeszczze raz. Odrazu czuje siee ja czlowiek, przestalam sie prawie malowac, jestem inna osoba:D mam nadzieje, ze opisanie moich przezyc pomoze komus:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczitaaa
Jasny blond w 2 tygodnie! Moja "wspaniała" historia jak zeszłam z prawie czarnych na platyne... Mam długie włosy (naturalne ciemny brąz) ale farbowałam na czarno, później ciemne brązy (prawie czarne)... postanowiłam zostać blondynka. Dużo czytałam na tym forum... kupiłam dekoloryzator garniera choc opinie o nim nie były rewelacyjne, lecz innego w drogerii rosmann niema... dekoloryzator faktycznie daremny, bardziej ożywił ten kolor niż go wypłukał. Kupiłam na allegro renee blanche. Super! Wywabił mi ten ciemny pigment, w trakcie farbowania śmierdziało strasznie (a myślałam ze dziewczyny przesadzały ale zapach jest dosłownie szamba! ale idzie to znieść) po dekoloryzacji włosy były lekko rudawe ale już było widać brąz nie czerń. Następnego dnia rozjaśniałam rozjaśniaczem (z wodą utleniającą 9%). Efekt? hmmm... jasny brąz ale z dużą domieszką rudego.. co dalej? kolor mi sie nie podobał... nałożyłam farbę która wyrównała mi całe włosy bo oczywiście miejscami były jasniejsze i ciemniejsze... po nałożeniu były jasno brązowe a'la beyonce :) ale juz po tygodniu kolor mi sie znudził nałożyłam farbe rozjaśniającą - nie rozjaśniacz, kontrolując przy farbowaniu co 5 minut czy włosy sie nie ciągną jak guma czyli nie kruszą... było ok, kolor wyszedł już jasny taki słoneczny ale juz po kilku dniach stwierdziłam że chce bardzo jasną platynę a przy poprzednim farbowaniu tez bym uzyskala taki efekt ale balam sie tak dlugo trzymac farby. Tu juz uzylam znow farby rozjasniajacej w odcieniu zimnym i jest ok. Da się? Da się! trzeba tylko kontrolować podczas farbowania czy wlosy sie nie kruszą, a nawet jak sie troszkę wykruszą to .. od czego mamy wydłużanie, zagęszczanie i takie tam :) dla chcącego nic trudnego :) a czy są zniszczone? hmm... troszke napewno ale niema tragedii, nakładam jedwab , wyprostuję, gdzies tam potapiruję podrasuje i niema lipy :)) pozdroo dla wszystkich blondzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knypek34
Witam serdecznie :) Włosy farbuję od można powiedzieć od szkoły średniej tak na prawdę miałam na głowie chyba już wszystkie kolory, ale od dobrych 10 lat wytrwale miałam kolor „jasny popielaty blond / jasny blond Dwa lata temu miałam krótki epizod z „czarnym kolorem w którym wytrzymała może 3 miesiące . niestety, powrót do blondu, za pomocą salonu fryzjerskiego ( w kilku etapach) okazał się opłakany w skutkach dla włosów i koloru (długo musiałam czekać na prawdziwy, czysty blond) Jednakże pod koniec września tegoż roku coś mi odbiło delikatnie mówiąc i . malnęłam swoją łepetynę znów na: 1. ciemny brąz, a że niezbyt idealnie złapało, poprawiłam czarnym szamponem koloryzującym ;) . W kolorku wytrzymałam równo miesiąc i tydzień, nie mogłam znieść bardzo jasnych odrostów (mój naturalny kolor to popielaty średni blond). Będąc u zaprzyjaźnionego fryzjera, usłyszałam budującą opinię no nie wiem, kto się teraz podejmie rozjaśnienia Twoich włosów na pewno nie ja! wiesz, że to niesamowicie trudne Podłamana, zaczęłam grzebać w internecie i przez przypadek wpisałam w wyszukiwarkę „zmywacz koloru pomyślałam sobie, że może jest coś takiego . i ku ogromnemu zdziwieniu wyskoczyły mi adresy stron z forum i strony głównej firmy UBER, która w tym roku wprowadziła na rynek nowość Zmywacz Koloru do Włosów !!!! Poczytałam, popytałam mailowo Konsultantów z Firmy UBER otrzymałam bardzo wyczerpujące i rzetelne porady (dziękuję Państwu, Firma i Jej Personel zasługuje na NOBLA ze względu na profesjonalizm i podejście do Klienta:)) I zaryzykowałam! I jakież było moje POZYTYWNE zdziwienie, gdy po nałożeniu preparatu zmywającego kolor z włosów, z barwy czarnej uzyskałam średni popielaty blond z poziomu 1 w ciągu 60 minut przeszłam na poziom 7.1/8.1 i co najważniejsze włosy były miękkie, lśniące, NIE ZNISZCZONE , kolor czysty i naturalny !!!! ( zdjęcia udostępniłam Firmie UBER i zostały zamieszczone na stronie forum, także zapraszam:)) . Jestem pod ogromnym wrażaniem Zmywacza Koloru Do Włosów, jest świetny i nie zastąpiony i powiem szczerze dziwi mnie bardzo fakt i jednocześnie nie dziwi, dlaczego nasi fryzjerzy nie stosują tego preparatu, tylko klientki i ich włosy silnymi rozjaśniaczami i nazywają to „zdjęciem koloru według mnie to jest tak wygodniej naszym fryzjerom , klientka musi odbyć przynajmniej 3 kosztowne wizyty, a jak nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o pieniądze :) . Reasumując- KAŻDEMU SZCZERZE POLECAM ZMYWACZ KOLORU UBER!!!! Jest rewelacyjny, łagodny, bez chemii i na prawdę działa :) ))))))) Raz jeszcze dziękuję za świetny specyfik i rzetelną pomoc w podjęciu decyzji :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Zdrowych i Wesołych Świąt !!!!!! Odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie..... nie róbcie same w domu..... w sumie u fryzjera też nie polecam :( Ja miałam piekne długie czarne włosy, teraz mam krótkie po przejściach i jasnobrązowe. Miałam prawie białe, ale malowanie odrostów - koszmar. Sama farba rozjaśniająca nie łapała mimo, iż mój kolor jest na poziomie 7. Rozjaśniac trzeba było odrosty a na to farba. Włosy były w opłakanym stanie. Osobiście nie polecam - no chyba że ktoś ludzi hardcore na łbie... ewentualnie siedzi w domu i cudami na włosach nie będzie straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knypek34
Do "AnastazjaP" - Uber zmywacz koloru TO NIE JEST ROZJAŚNIACZ :) On w naturalny sposób usuwa cząsteczki farby z włosów!! NIE NISZCZY ICH I NIE MA PO NIM SIANA!! I powiem tak - jeżeli kiedyż znów mi odbije i przemaluję się na czarno, a potem będę chciała wrócić do blondu - ZAWSZE SIĘGNĘ PO ZMYWACZ KOLORU UBER!! POLECAM!! I zrobię to na pewno w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roosale21
Polecam ELGON ! ! ! Nie zauważyłam żeby niszczył włosy, a robiłam dekolor 2 razy ! W domu oczywiście. Fryzjerom nie ufam, nie spotkałam się ani razu z profesjonalnym podejściem. Dodatkowo cena za taką "przyjemność" spędzała mi sen z powiek, dlatego eksperymentowałam w domu. Dodam, że od 3 lat farbowałam włosy czarną Palette i innymi tanimi g*wnami... Masakra. Po pierwszym zabiegu bałam się, że stracę włosy... Jednak tak się nie stało. Długo zmywałam dekoloryzator, więc włosy nie ściemniały. Potem rozjaśniacz Joanny (oxydant 9%) połączony z szamponem Bambino i odżywką. Efekt - byłam średnio zadowolona. Po drugim zabiegu było lepiej - przebił się brąz z rudością. Trzeci raz to samo rozjaśnianie. I to właśnie sprawiło, że jestem teraz zadowolona ^^ ale rozjaśnię je jeszcze ostatni raz :) Zależy mi na jasnym brązie. Dekolor rozpoczęłam 2 tygodnie temu. Dziś jestem rudobrązowa :) A włosy jak były tak są, tylko trochę przesuszone. Koszt: ok.150zł (włosy długie) Wskazówki- po Elgonie umyć włosy ok 7 razy szamponem przeciwłupieżowym (ok.2 razy) a potem szamponem Bambino; do mieszanki rozjaśniającej dodać trochę szamponu (podobno mniej wyżera włosy) i odżywki; nie spiesz się - między serią zabiegów (dek.+rozj.) zrób min. 3-dniową przerwę - daj włosom choć troszkę odpocząć. Serdecznie polecam ELGON'a ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzka
do dekoloryzacji samemu w domu można użyć saszetki rozjaśniacza która można kupić w hurtowniach fryzjerskich koszt ok.. 9zł do tego wode 3% lub 6% zależy o ile tonów chcemy ściągnąć kolor niepolecam do dekoloryzacji wody 9% i 12% (mała buteleczke starczy ok 3 zł). zmieszny proszek z wodą powinien miec lejaca konsystencje.. nałożyć na włosy i sprawdzac co jakiś czas..:) po takim zabiego odzywić je maska nawilzajaca i ewntualnie nałożyć farbe . jednak z nałożeniem farby odczekałabym kilka dni zeby włosy doszły do siebie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stradii
Ja polecam bez dwoch zdan zmywacz Uber! Rewelacja. Moje naturalne wlosy mam koloru brazowego ciemnego. Przez 5 lat farbowalam na rude kolory. Ostatnio bardzo intensywne. Po uzyciu zmywacza wyszedl blond! Zero odcienia rudego. Po tym zafarbowalam na miodowy blond. Rewelacja. Polecam! Wlosy moga byc troche takie tepawe po tym zmywaczu ale jak sie uzyje farby nabieraja blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×