Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość aannniołeczek
ja trzy razy z rzedu farbowałam trwałą farbą z palette średni brąz za pierwszym razem kolor był dość ładny chociaż wyszedł ciemny ale kolejne to już czarny!! zaczeły mnie wkurzac odrosty bo po tygodniu już miałam. z natury jestem blondynką- ciemny blond i chciałam wrócić do swojego koloru. raz zrobiłam jasne pasemka i wyszły ślicznie bialutkie na czarnym fryzjerka az nie mogła uwierzyc!!! za drugim razem wyszły troche gorzej ale i tak dobrze i teraz od paru miesięcy nie robie nic i mam ładny kolor odrosty nie rzucaja się w oczy i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WRACAJĄC DO TEMATU DEKOLORYZACJI MAM PYTANKO CZY KTÓRAŚ Z WAS UŻYWAŁA DEKOLORYZATORA Eclair Clair LOREAL? JA MAM JUŻ DŁUŻSZY CZAS FARBOWANE WŁOSY NA CIEMO, NA BRĄZ TERAZ ŚREDNI WCZEŚNIEJ CIEMNY, TERAZ MAM SPORY ODROST W SWOIM NATURALNYM KOLORZE (OCZYWIŚCIE JAK U WIĘKSZOŚCI JEST TO MYSI KOLOR CZYTAJ DAWNIEJ CIEMNY BLOND) WŁOSY MI WYPOŁOWIAŁY OD WAKACYJNEGO SŁOŃCA. NOSZĘ SIĘ Z ZAMIAREM DEKOLORYZACJI ALE NIE PO TO ŻEBY WRÓCIĆ DO NATURALNEGO ALE ŻEBY ZROBIĆ SOBIE FAJNĄ MARCHEWKĘ NA GŁOWIE! MOŻE MACIE JAKIEŚ WYPRÓBOWANE DEKOLORYZATORY. NIE PISZCIE MI TYLKO O JOANNIE BO ONA JUŻ W MOIM ŻYCIU MI NAISZCZYŁA WŁOSY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALBO MOŻE MACIE W STOLICY DO POLECENIA JAKIŚ SALON KTÓRY ROBI TO DOBRZE (NA DOBRYCH KOSMETYKACH)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weraaa
Witajcie, Opisze Wam moj problem. Mam obecnie na glowie jasny czekoladowy braz (nich Was nie zmyli przymiotnik jasny, bo jest to ogolnie ciemny brąz). Farbowalam sie tak u fryzjerki prawie 3 lata. I w sumie moglabym zostac przy tymm kolorze gdyby nie fakt, ze moje wlosy z niewiadomych powodów od nasady do prawie polowy glowy nie przyjmuja za bardzo tego kolou. Od razu po farbowaniu widac rożnice między koncówkami a góra, która wychodzi ZAWSZE jakaś rudawa. Dlatego zdecydowałam sie ostatecznie na dekoloryzacje, bo chce miec ladny orzechowy odcien. Fryzjerka poradziła zebym przygotowała włosy przez wakacje i farbowala je blondami zeby rozbijać ciemny pigment wlosa. Musze powiedzieć ze to nawet działa. Jestem umówiona na wrzesień. Zobaczymy co to bedzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphia
Siemka.Miałam wcześniej ciemny blond(naturalny kolor).W te wakacje pofarbowałam się 1 raz na rudo.Ale po jakimś czasie kolor trochę zmatowiał, pozatym mam już 2cm odrosty dlatego pomyślałam o powrocie do naturalnego koloru.Co o tym sądzicie?Bardzo zniszczą sie włosy po takim zabiegu?Czy lepiej robić u fryzjera czy samodzielnie?I czy powrócą mi do w miarę ludzkiego odcieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulinkaa
hmm ja użyłam farby palette jasny brąz bo chciałam mieć ciemny brąz i mam ;D naturalnie mialam taki mysi kolor. jestem zadowolona z tej farby:) moja siostra również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulinkaa
hmm ja użyłam farby palette jasny brąz bo chciałam mieć ciemny brąz i mam ;D naturalnie mialam taki mysi kolor. jestem zadowolona z tej farby:) moja siostra również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala11339
Hej ^^ Mam pytanko... co zrobić by zmyć lub skutecznie zamalować czarną farbę na włosach. Pomalowałam by zobaczyć jak będę wyglądała i w ogóle mi nie pasuje... znajomi mi mówią przyzwyczaisz się ,ale mnie takie coś nie pociesz chcę mieć znów swój naturalny kolor. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciaaaaaaaaaa
To ja przedstawie swój problem. Naturalnie mam włosy w kolorze średni brąz/jasny brąz w zależnosci od pory roku. W lutym mi odbiło i chciałam przyciemnić ale wyszły mi czarne. Dzisiaj znowu sie pofarbowałam na odcień miedziany machoń palette deulxe (nie polecam farb palette) ale na odrostach wyszły czerwone a na długości kolor sie wogóle prawie nie zmienił. Czy jak uzyje dwóch kompletów dekoloryzatora elgon to powróce do jakiegokolwiek brązu? (Nawet takiego jasnego). Włosy mam sięgające lekko za łopatki. Prosze o szybką pomoc.;( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilaaa
Hej mam takie pytanko farbowałam włosy na blond w sumie taka typowa paltynka używałam rozjaśniaczy itp. Słyszałam o dekoloryzacji Hmm czyli jest to powrot do kolru powiedzmy swojego naturalnego ;D Bo mam juz dosc farbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozjasniacza nie da rady dekoloryzować to logiczne można go tylko "przyklepać" jakąś ciemniejsza farbą, a po jakimś czasie (mycie, warunki naturalne, np. słona woda, słońce itp.) zacznie przebijać przez ciemniejszy kolor farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika19921
WITAM!!! doradżcie mi!!! Mam taki problem chciałam mieć taki rudo czerwony kolor wlosow,poszlam do koleżanki która właśnie skończyła szkołe fryzjerska! Pomyślałam ze zrobi mi taki kolor o jaki mi chodzilo ale jej sie nie udało zrobilam ma taki strasznie ciemny bordowy nie wiem co mam teraz zrobic jeżeli zdekoloryzuje te włosy to wyjdzie mi taki rudy jak chciałam odpowiedzcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, powiedzcie mi co mam zrobić, bo już nie wiem. Mój naturalny kolor włosów to jasny blond. Jakieś półtora roku temu zafarbowałam pierwszy raz farbą do 24 myć - jasny brąz. Potem, za jakieś pół roku walnęłam się na średni brąz z palette (do 24 myć), potem trwałą na czarno! Ale że używam szamponu przeciw łupieżowego to po jakimś czasie zeszło i następnie znowu na ciemny brąz... Jednak bardzo chciałabym wrócić do mojego naturalnego koloru. Jakieś dwa miesiące po ostatnim farbowaniu poszłam do fryzjerki, miała mi zrobić balejaż, ale zrobiła mi pasemka na całej głowie i miało nie być już tak widoczne, ale gó*$%^ wyszło, a te pasemka już mi po pary myciach zeszły. ;/ tak że wydałam na nic równe 100zł. i nie wiem, nie odpuszczę dopóki nie wrócę do naturalnego koloru, a włosów ścinać nie chcę.. Czy dekoloryzacja byłaby dobrym pomysłem? Oprócz tego mam strasznie cienkie i zniszczone włosy od prostownicy i okropnie mi wypadają. Proszę, jeśli ktoś się na tym zna to pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sol00
Miałam robiona dekoloryzacje włosów kosztowalo mnie to ok 70 zl w normalnym salonie farba sie sciagnela. Jesli chcecie placic po 200 zl i wiecej to mozna isc do jakiegos firmowego salonu. Ale prawda jest taka ze plyny do sciagania koloru fryzjerzy zamawiaja w hurtowni i pewnie jest ich tam z gora 4 firmy a cena zalezy juz od tego jaka to siec salonow. Ja zaplacilam malo a wlosy nie sa zniszczone sa miekkie i dobrze sie ukladaja. oczywiscie bombarduje je odzywkami na wszelki wypadek:) Odzywki tez wcale nie musza byc super drogie uzywama ziaji i joanny. Ale moze kiedys pokusze sie o jakas super od fryzjera ale polecam jezdzic do hurtowni i tam jest 50% taniej:) POzatym polecam zaproszenie fryzjerki do domu placi sie mniej o wiele! bo to nie idzie na konto salonu i tylko dla niej. Ale oczywiscie mam tez problem z wlosami. Mianowicie czy to mozliwe aby po sciagnieciu koloru zadna farba sie nie trzymala dobrze? Ostatnio farbuje garnierem i zauwazylam ze kolor sie wyplukuje...ma ktos jakas rade? Takze zastanowicie sie gdzie za ile i czy w ogole chcecie sciagac farbe..pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_nowa
dziewczyny..przeczytajcie te 14 stron tego topiku i bedziecie mialy odpowiedzi na wszystkie pytania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia fi123
ja zrobiłam sobie sama dekoloryzację lorealem eclair declair i jestem bardzo zadowolona! Ponad pół roku farbowałam włosy naturalne ciemny miodowy blond na czarny brąz i były dosłownie granatowoczarne. Po dekolorku zmieniły barwę na jasny blond miedziany z ciemniejzszymi i jaśniejszymi refleksami. Na to nałożyłam średni blond z loreala i wszystko ładnie się stonowało do złotej miedzi. Następny krok to będzie użycie superrozjaśniającej farbki z loreala preference lub feria, alby uzyskac złoty blond miodowy bez miedzi. Włoski nie są zbytnio zniszczone, jedynie wysuszone, ale naprawią to maski odżywcze regenerujące na tyle, by zniosły kolejne farbowanie. W dotyku sa gładkie i miękkie. Przemieniam się wreszcie w blondynkę :) Dekolor zrobiłam sama, bo dwa razy robilam u fryzjera kiedys w mym zyciu i nigdy nie wychodziło, wracałam z popalonymi włosami, skróconymi do długosci na chłopczyce lub z dzikoczerwonymi. Nie polecam w dziedzinie przechodzenia z czarnego na blond pasemek, bo choc niszcza stopniowo, to sugestywnie. I ostatecznie wszystko się kruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatniejsze do dekoloryzacji jest zmywanie koloru. W moim przypadku niestety nic nie dało, bo od 5 lat farbowałam włosy na czarno. Musiałam zrobic dekoloryzację, ale włosy nie zniszczyły mi się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilmaycare
mam problem.. zafarbowałam dziś włosy, pierwsze farbą, wyszło źle.. później rozjaśniaczem, co pogorszyło efekt, chcę jutro zarafbować na jakiś ciemny, byle tylko nie było widać, tego RUDEGO BLONDU, myślicie, że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakatuszka
po pierwsze jaki masz naturalny kolor, po drugie na jaki kolor kładłas farbe jaką i co Ci wyszło, bo rozumiem, ze wyszedł rudy blond. I dlaczego chcesz to przyciemniac, skoro prawdopodobnie chciałas uzyskac blond? Rudy pokryty ciemna farba zawsze sie do rudego wypłucze a na słoncu będa rude refleksy, a jak nałozysz cos zimnego (popielaty braz, granatowa czern), to na bank otrzymasz zielony. Jesli chcesz zniwelowac rudy musisz nałozyc rozjaśniajaca farbe w jasnym odcieniu naturalnego blondu. takie posiada loreal i garnier - wybierasz ultarrozjasniajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoloryzacja włosów
Popieram kakatuszkę. Jeżeli chciałaś uzyskać kolor blond i teraz chcesz na ciemniejszy przefarbować to pewnie się przestraszyłaś rezultatu. Niepotrzebnie wszystko da się uratować. Proponuję udać się do fryzjerki ona na pewno pomoże. Jeżeli jednak chcesz sama zrobic z nimi porządek uzyj rozjaśniacza do włosów decolour silk ultra blond exclusive można go kupić na stronie splendore kosztuje chyba jakieś 3 czy 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninanana
Witam! balam sie dekoloryzacji no ale podjelam sie bo mialam dosyc juz czerni ktora mialam 1,5 roku. kupilam w hurtowni fryzjerskiej jakis dekoloryzator "a+b" za 25zl i wielka odzywke zakwaszajaca po zabiegach fryzjerskich. Zrobilam dekoloryzacje i wyszedl mi praktycznie moj kolor. Zadnych plam, rownomierny kolr, wlosy sie nie zniszczyly prawie w ogole (nie wiem ale moze to dzieki odzywce, bo mialam cienkie i toche zniszczone wlosy a mimo to mi sie nie zniszczyly). Myslalam ze zdjelo mi do mojego naturalnego koloru wiec (daze do blondu) polozylismy mi z kolegą rozjasniacz. Jednak odrosty zlapaly na sliczny blond taki jaki chcialam uzyskac reszta jasno ruda. Polozylam sobie ruda farbe zeby wyrownac ten blond. No i mam teraz jasniutki rudy, niestety przy nasadzie troche pomaranczowy, ale w sumie zawsze to o krok blizej do blondu :). Rozjasnianie tylko przesuszylo mi bardzo wlosy ale odzywka je ratuje i moja fryzura w wygladzie sie nie rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak byś trochę odczekała, co najmniej miesiąc.A potem powinnaś zrobić jasne pasemka w ilości 2 razy jasny kolor i jeden raz Twój i tak powoli dojdziesz do blondu. Jak teraz położysz kolor jasny na całą głowę to i tak mogą mieć rudawy odcień. Dobre są farby LOREAL MAJIREL. Czy ta dobra odżywka to taka: http://www.splendore.pl/Maska_zakwaszajaca_z_surowcow_pochodzenia_naturalnego_CARE_ART_p2166.html ?? Jak ją używasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
czytałam dziś całe rano posty z Waszymi wypowiedziami... gdybym tylko wiedziala to wcześniej... Ale zacznę od początku. Włosy maluję od dobrych 6 lat, nigdy nie narzekałam na ich kondycję chociaz potrafiłam nakładac 3 farby dziennie! Zawsze bylam jasna blondynka a ostatnio zachciało mi sie przyciemnic kolor... Wczoraj byłam w Kerfurze i pokusiłam sie o farbe Palette..bo byla za 9 zl.... kolor ciemny blond... na moich jasniutkich wlosac wyszedl...zielono-szary! Uwierzcie mi, nie przesadzam! i nie mam pojecia co z tym zrobic.... Ratunku! nie wychodze z domu bo wstyd. Co mam teraz zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakatuszka
Dziewczyny, jak wychodzi Wam jasnorudy po dekolorze, to nie nakładajcie na to rudej farby, zeby wyrównac! Tylko blond, bo jak nałozycie rudy, to z tego do blondu bedzie naprawde trudno zejsc. A jak wychodzi po dekolorku rudawy, to dobrze, jasny blond to stonuje. Kasiu, nałóz blond w odcieniu złocistym farbe rozjaśniająca. Na pewno Ci zejdzie ten zielonoszary. Uzyskasz odcien naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
nie wytrzymalam i poszlam do fryzjera. Fryzjerka na tym glonowato-zielonym kolorze zrobila duzo blond pasemek a na koniec nalożyla jakis żel mający na celu zniwelowanie zielonego odcienia. Wynik...o niebo lepiej. Co prawda nie sa juz takie jasne jak kiedys bo teraz mam pasemka jasny i ciemny blond ale przynajmniej przypominam czlowieka:) I teraz mam drugie pytanie? co zrobic aby ta farba ciemny blond sie wyplukala? czytalam ze trzeba myc wlosy szamponem przeciwłupiezowym... znacie jeszcze kaies inne metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu chcesz żeby farba się wypłukała?? Wydaje mi się , że nie warto. Bo specjalnie fryzjerka go dobrała aby neutralizował niepożądany kolor. A jak będziesz starała się ,je wypłukać ciemny blond to i jasny się wypłucze. Fryzjerka wiedziała co robi. Lepiej nie kombinować, bo nie wiadomo co z tego wyjdzie. Jeżeli uważasz , że masz za ciemne włoski to za jakiś czas zrób sobie więcej jasnych pasemek. I powinno być dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakatuszka
nie wiem czemu fryzjerka wybrała balejaz. Wystarczyło nałozyc odcien ciepłego blondu rozjaśniającego na włosy i otrzymałaby kolor w odcieniu naturalnym. Zupełnie bez sensu. A tak nałozyła rozjasniacz dla pasm jaśniejszych i ciemny blond, by reszte zneutralizowac. Nie ten efekt, o który Ci chodziło. Nawet jesli chodizło jej, zeby nie niszczyc włosów, to nie rozumiem, bo farba rozjasniajaca nie niszczy włosów, a sam rozjasniacz juz tak. Kochana, myj włosy przeciwłupiezowym zmyje Ci sie troche ten ciemny blond. Ale jestem niemal pewna, ze bedzie sie do szarozielonej poswiaty wypłukiwał, bo te pasma nie były poddawane rozjasnieniu. Ładny ciepły odcien nadaje uzywanie Waxu do blond włosów- zawiera rumianek i limonke- rozjasnia naturalnie i neutralizuje niepozadane odcienie. Ale trzeba stosowac 2-3 razy w tygodniu przez miesiac bys zauwazyła roznice. Jesli marzy ci sie od razu samej wszystko poprawiac, to proponuje uzyc loreala recital preference nr01naturalny lub 03złocisty-troche miodowy (czyt rudawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DejnaD
Dekoloryzacja to cos strasznego przynjamniej bylo dla mojej znajomej , zrobila to z wlosami rok temu do tej pory probuje doprowadzic wlosy do jakiegos normalnego stanu. Ma suche i jakies takie popalone na koncach az biale wlosy normalnie dekoloryzacja strasznie niszczy wlosy. Fakt faktem, ze na poczatku jak zrobila dekoloryzacje ladnie wygladaly wlosy dopiero po miesiac zaczall sie koszmar wypadaly okropnie i wogole. a zaplacila 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
szczerze mowiac to boje sie dalej eksperymentowac z farbami do wlosów... ale znając siebie jutro polece juz po jakis blond:) marzy mi sie kolor cos a la Kate Moss albo cos cieplejszego bo pasuja mi cieple kolory wlosów, miodowe ale nie za zólte, jasne... tylko nie mam pojecia jaka wybrac farbe:( Z drugiej strony najrozsadniej bylo bylo by odczekac jakis czas, pomyc tym szamponem te wlosy, i za miesiac isc do fryzjera...ale ja tyle nie wytrzymam. Jaka farba nadaje cieplutki, jasny kolor blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×