Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość kakatuszka
dejna- dekolor niszczy przeprowadzony nieprawidłowo i na zniszczonych lub rozjaśnianych uprzednio włosach to się zgodze. A Twoja kolezanka na pewno przepaliła cebulki rozjaśniaczem a nie dekoloryzatorem, stad białę konce. kasika-jak nałzoysz zwykla jasna farbe to uzyskasz bardzo ciemny odcien albo jasne pasma Ci złapia a ciemne nie. jedyne wyjscie to farba z dopiskiem rozjasniająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia_zbo
Witam tak czytam wasze wypowiedzi i w głowie mi sie nie mieści to wszystko jak by to powiedziec jestem na ostatnim roku fryzjerstwa i jezeli chcecie wiedziec cos wiecej na temat DEKOLORYZACJI WŁOSÓW czyli tzw zejscia z koloru ciemnego na wlasny naturalny bądź jaśniejszy moza pisac pod gadu o rade 3647527 ;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
dawno mnie tu nie bylo, otóz po moim zielonym kolorze nie ma juz sladu. Zrobiłam tak jak pisalam, poszkam do rossmana i kupilam farbe garniera - jasny beżowy złoty blond i nalozylam ja na wlosy, kolor jest super, bardzo mi sie podoba jednak kondycja moich wlosów....nie ma co sie dziwic, 4 farbowania w ciagu 3 dni... co je wzmocni i odżywi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza1984
A jakiej długości są Twoje włosy i w jakim są stanie bo pewnie bardzo zniszczone takim ciągłym farbowaniem. Polecam wax i wspomnianą wcześniej w temacie odżywkę zakwaszająca po zabiegach fryzjerskich. Aby wzmocnić włosy możesz też w aptece kupić np. skrzypowitę wzmacniaj nie tylko od zewnątrz ale i od środka. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza1984
A jakiej długości są Twoje włosy i w jakim są stanie bo pewnie bardzo zniszczone takim ciągłym farbowaniem. Polecam wax i wspomnianą wcześniej w temacie odżywkę zakwaszająca po zabiegach fryzjerskich. Aby wzmocnić włosy możesz też w aptece kupić np. skrzypowitę wzmacniaj nie tylko od zewnątrz ale i od środka. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia
he he he ja ide we wtorek na dekoloryzacje. tez robilam farba palette ciemny braz i wyszedl taki je**** czarny coz wracam do mojego jasnego blondziku mysle ze nie bede zalowac. cos kosmiczne sumy podajecie mi fryzjerka mowila 70-90zl plus farbowanie w zaleznosci ile preparatu mi wejdzie. Odezwe sie we wtorek po dokonanym zabiegu:) chyba, ze go nie przezyje he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
wiesz, zalezy jaki fryzjer, jaka dlugosc wlosów, jakie miasto... nie ma tak ze w kazdym zakladzie fryzjerskim w polsce dekoloryzacja kosztuje 60 zl. jezeli Twoja fryzjerka zrobi to dobrze to tylko Ci pozazdrościc. a na przyszlość - nigdy wiecej palette!!!:) jezeli chodzi o jakosc moich wlosów, sa do ramion, bardzo sie lamią i kruszą, nie wiem jaka odzywka jest skuteczna aby je odzywić. pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia
cóż ja mam włosy do łopatek, średniej gęstości (po cieniowaniu). Przeżyły ze mną kolory: platyna, czerwony, czarny, fioletowy. Również trwała i takie tam:D Jednak zawsze ładuje w nie pełno odżywek ale z tej samej serii co szampon-wtedy się uzupełniają, aktualnie mam loreal taki żółty do zniszczonych włosów, wcześniej miałam garniera. moje włoski są bardzo cienkie i podatne na zniszczenia, jednak zawsze je odżywiam więc są w dobrym stanie. złe mam zdanie o tabletkach typu capivit piękne włosy czy coś-jakoś mi to nigdy nie pomogło a efekt był taki sam jak z używaniem odżywek bez tych tabletek. dobra mam jeszcze 2 dni na rezygnacje z tej dekoloryzacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia12d
Tak, dekoloryzacja nie jest tania.. Trzeba trochę wydać.. Polecam zapoznać się z tym tematem ; www.handsomemen.pl/Tag_porady,Dekoloryzator,0.html Ciekawe info o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wspolczuje włosom na których uzyta bedzie woda 12%. To szok i trauma dla wlosow. Najpierw woda 3 procent, potem 6 na koncu 9. Stopniowo-wtedy wlosy sie nie niszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusia_zbo -> Ktora szkole i w jakim miescie konczysz?:) Osobiscie skonczylam ESZ Anagra, rowniez fryzjerstwo, wiec tez zapraszam po przerozne poradY. Nr gg 4020250 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
koniecznie napisz jaki byl efekt tej dekoloryzacji, ja juz 2 razy wracalam z ciemnego koloru na jasny blond, zawsze samodzielnie - przy pomocy 2 -3 farb rozjasniajacych. dzieki za podpowiedz ze stosowaniem szamponi i odzywki z tej samej serii, musze wypróbowac:) i powodzenia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzia
cóż ja juz po dekoloryzacji szczerze to marzylam o powrocie do jasnego blondu ale ladny brazik tez mnie zadawala. zaplacilam 90zl i w sumie mam ciut rozjasnione (sciagla farbe ale zostaly mi koncowki ciemne a od gory zolte wiec powiedziala ze mi odrosty i gore zrobi). w sumie jestem srednio zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla83
Niestety też miałam przygodę z Palette... Masakra... Wiem, że już nigdy jej nie kupię!!! Mój naturalny kolor to średni/ciemny blond, zawsze rozjaśniałam go na bardzo jasny platynowy blond i przyszedł czas że chciałam przyciemnić do swojego naturalnego... no i najpierw wydawał mi sie wciąż za jasny i wtedy nieszczęsna kupiłam Palette... Mam mocne włosy, więc odważnie kupiłam rozjaśniacz Joanny i pędem do mojej bratowej fryzjerki... Rozjaśnilam te okropne włosy, za pierwszym razem nie wyszło za dobrze, ale za drugim już było ok. Zaznaczam, że za każdym razem odczekałam co najmniej miesiąc. Teraz mam zafarbowane na średni/ ciemny blond a chciałabym mieć jasną platynę, co poradzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika1344
zuzia myj glowe szamponami przeciwlupiezowymi to Ci jeszcze rosjasnieje ten kolor co do platynowego blondu... ja po tej palette i próbach rozjasniania nalożylam bardzo jasny bezowy zloty blond garniera. kolor po kilku myciach super, naturalny jasny blond :) a jesli chodzi o rozjasnianie to polecam fary loreala, dobrze biora i maja ladne kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvie
no ja wlasnie mysle nad dekoloryzacja... juz kiedys mialam blond wlosy i potem zafarbowalam je na ciemno - ciemna czekolada palette wlasnie!!! tak zlapalo, ze potem juz przez dwa lata caly czas tym robilam, bo przy moich jasnych odrostoch, wygladalo to jakbym lysiala. w koncu poszlam do fryzjera, ktory za pare stowek mi sciagnal z wlosow ta czern. wlosy wyszly zlote. ale z kolejnym zafrobawiem byly coraz bardzej blond. w minione lato bylam platynowa blondynka. w koncu osiagnelam wymarzony etap - gdy odrosty sa jednakowo jasne jak konce. znalazlam farbe, ktora mi tak fajnie rozjasniala wlosy. i cos mi odbilo. poszlam do sklepu kupilam szampon czerwony mahon z garniera. wyszedl duzo ciemniejszy, i bardziej brazowy niz rudy. poczekalam az sie troche wyplukal i nalozylam na to ruda farbe z palette. wyszly - o zgrozo !!! - czarne prawie, z czerwonym polyskiem. okropne, ja wygladam okropnie. mylam te wlosy i mylam i mialam wrazenie ze duzo sie zmylo. kupilam wiec wczoraj popielaty blond i nalozylam. zlapalo tylko na moich odrostach, ktore naturalnie sa ciemno blond. efekt - przy skorze blond, reszta wlosow ciemna. masakra i koszmar w jednym!!! ja nie wiem co mnie podkusilo, bo juz w tedy, pare lat temu po dekoloryzacji stwierdzilam, ze ciemnych wlosow nigdy wiecej. do tego, teraz juz nie jest mnie stac na wydac rzedu 300zl u fryzjera :-( obecnie nie pracuje i dupa. siedze w domu i mysle co teraz zrobic. znalazlam na allegro cos takiego: http://www.allegro.pl/item815169801_dekoloryzator_zmywacz_farby_sciaganie_koloru.html i sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelkaa
Hej !! Kiedyś miałam włosy koloru ale niestety przemalowałam je na platynowy blond ;(( Bardzo chcę powrócić na stałe do mojego naturalnego kolorkuu ;);) TO BARDZO WAŻNE !! Co mam zrobić ?? POMOCYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelkaa
Hej !! Kiedyś miałam włosy koloru ale niestety przemalowałam je na platynowy blond ;(( Bardzo chcę powrócić na stałe do mojego naturalnego kolorkuu TO BARDZO WAŻNE !! Co mam zrobić ?? POMOCYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego koloru masz naturalne włosy?? Ja by proponowała udać się do fryzjera, bo próby powracania w domu do naturalnego koloru zwykle kończą się koszmarnym efektem. Choć samemu taniej wychodzi;) ale nie zawsze tak jak chcemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka__
Ja pierdziuu.... Dziewczyny zawsze wychodzi ciemniejszy lub jaśniejszy kolor niż na opakowaniu;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghjkkl
HEJ dziewczyny ja od 5 lat afrbuje na czarno przez ostatni rok na ciemny braz postanowilam zrobic dekoloryzacje i przefarbowac wlosy na rudo myslicie ze bardzo znoszczy ten zabieg wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zdesperowane ciemnowłose forumowiczki :p Opowiem Wam jak to z mną było (jest) a więc dałam się skusić na zdekoloryzowanie moim czarnych lśniących długich włosów. Dekoloryzację robiłam kilka dni temu, fryzjerka nałożyła mi rzekomo wspaniały dekoloryzator firmy loreal. Po spłukaniu tego "cuda" efekt był śmieszny. Odrosty zółte, około 4-5 cm włosów po odrostach w kolorze rudo brązowym, a reszta czyli około 50 cm moich włosów kruczoczarne, bez zmian. ;] Szczerze mówiąc oczekiwałam o niebo lepszego efektu. Po dekoloryzacji zazwyczaj jest tak, że odrazu nakłada się farbę. W moim przypadku nie było żadnego sensu tego robić ponieważ w dużej większości i tak pozostały czarne, wieć reasumując dekoloryzator firmy LOREAL g*wno mi dał ;] nie wspominając o tym, że za samą dekoloryzację z farbowaniem fryzjerka bierze 180zl. Postanowiono zrobić mi pasemka, żeby jednak jakiś efekt był. Pasemka zrobiono mi od góry, wyszły jakieś rudawo-żółte (tylko do nie całej połowy głowy), odcień w ogóle mi się nie podoba, ale najlepsze jest to że na moje odrosty (koloru zółtego), nałożono farbę w odcieniu kawy czy jakoś tak i mam rude dwucentymetrowe odrosty.Przyciągają one niezwykłą uwage zwłaszcza wtedy,kiedy oświetla je światło dzienne;] Moim zdaniem wygląda to tak jakby jakiś ptak mi na głowę nasrał i odleciał. Porażka ;] ale postanowiłam, że tego tak nie zostawie. W końcu klient płaci-klient wymaga.. zadzowniłam do fryzjerki z reklamacją, oznajmiając jej że włosy są rude (a zwłaszcza odrosty) i poprosiłam ją o skorygowanie tego. Zgodziła się, za tydzien jestesmy umowione. Przez ten czas będę odżywiać i regenerować włosy, może jakies maseczki, kompresy czy coś... także dziewczyny jeśli byłaby możlwość czasu (a takowej niestety nie ma) na pewno nie zrobiłabym dekoloryzacji po raz drugi. Stracony czas, nerwy i pieniądze. A jak już, to umówić się z fryzjerką na tzw "próbę". Niech kobiecina nałoży ten specyfik tylko ja jedno pasmo waszych włosów, wtedy zobaczycie jaki będzie efekt i czy warto ryzykować robiąc to na całej głowie. :) pozdroooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, najpierw próba bo można potem płakać... ja też schodziłam z czarnych.Obecnie mam blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Moj naturalny kolor wlosow to sredni braz,od 6 lat farbuje wlosy na czarno i powiem wam ze nic nie niszczy gorzej wlosow niz CZARNA FARBA!!! jak to mowia fryzjerzy czarna farba to przeklenstwo:/ kilka razy prubowalam rozjasniac wlosy poprzez balejaze..ale nie polecam. Zejsc z koloru czarnego nawet do naturalnego to CUD! a juz dekoloryzacje odradzam maksymalnie! wlosy bedziecie miec jak siano polowa wam wypadnie i bedziecie tylko zalowac! jest tylko jedna rzecz jaka mozecie zrobic.. zanim zafarbujecie wlosy na swpoj wymarzony kolor zastanowcie sie ze 100 razy bo pozniej juz odwrotu nie ma:/:D wiem co mowie:)) noi nie sluchajcie wypowiedzi innych bo kazdy ma inny pigment wlosa i niestety w kazdym wypadku jest inaczej :) Ps. ja np pragne miec kolor rudy intensywny ciemny:) i jedyna rzecz jaka moge zrobic.. to czekac az odrosnie mi moj naturalny i dopiero zafarbowac :) troche to potrwa pewnie z rok :D ale warto bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunia
ej...pomóżcie.....ja mam kolor ciemny bląd, pokolorowałam je na paloną kawe potem w podobie czegoś carnego a póżniej jeszcze z welatona na ciemny brąz 4/0....terzaz mam rude i mam odrosty swojego koloru a chciałabym odzyskać swój naturalny kolor...pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć od wakacji 2009 farbuje włosy mozna powiedziec ze na ten sam kolor co mialam tzw ja mialam bardzo jasne odcienei blondu jakby balejaz nie ktore byly prawie biale i stopniowo ciemniejsze ale odcieniu jasnego blondu. Przestał mi się on podobać i przefarowałam na jasny blond (chcialam miec wlosy 1 koloru a nie 5odcieni na glowie). A teraz chciałabym już przestać farbować i wrócić do swoich naturalnych (bo denerwują mnie odrosty). Jak mogę powrócić do swojego naturalnego koloru (bez uzycia farby tzw chcialambym przestac farbowac i miec wlosy przynajmniej podobne do tych co mialam przed farbiwaniem) ?? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Hej,Mam problem równiez z dekoloryzacja....Od ponad 10 lat mam wlosy ciemny brąz-nigdy czarne -zawsze farbowałam garbiera na szatyn-lub średni brąz-w sumie i tak zawsze wychodziły ciemne...Ostatnio ok miesiąc temu cos mnie podkusiło i poszłam do fryzjera,który obiecał miże zrobi mi pasemkami blond.Mówił,że za pierwszym razem nie wyjda jaśniutkie ale za drugim na bank-oczywiście kiedy pytałam się czy wyjda mi rude badż czerwone zapewniał że nie!!!!! To co zobaczyłam po zdjęciu folii to była masakra-wygladałam jak papuga -biało-czarno-pomarańczowa-oczywiscieniezapłaciłam gosciowi-bo za co...Wlosy mam teraz tragiczne on na te rozjasniane połozył mi jakąś wstrętna czekoladę-bo chciałam żeby zrobił mi ciemne -w tamtych nie wyszłabym od fryzjera....Cuż ta czekoladka zaczęła mi się spłukiwać z tych rozjaśnionych-teraz jestem brązowo ruda:( Masakra jakaś myślałam teraz o dekoloryzacji na jasny brąz-ale tak czytam wasze opinie i już sama nie wiem:( wyjde jeszcze ruda od fryzjera ze zniszczonymi wlosami juz totalnie.Może samemu lepiej kupić jasny brąz i stopniowo schodzić na jaśniejszy? Tylko logiczne jest to,zę jasna farna jakiś brazik jasny nie rozjaśni mi tych ,które mam ciemne teraz;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberry181
Witam. Ja również mam problem z włosami. Jakieś pół roku temu zapragnęłam zmienić sobie kolor włosów z naturalnego jasnego brązu na ciemny brąz. Niestety zamiast ciemnego brązu wyszedł czarny , ale nawet mi się to spodobało. Po jakimś czasie czarny kolor zaczął się troszkę zmywać i pojawiły się odrosty , więc kupiłam sobie farbę i zafarbowałam całe włosy. Niestety kolor nie chwycił równo na odrostach jak i na całej długości włosów. Teraz moje odrosty są brązowe , włosy czarne i nie wiem co zrobić , abym miała jeden kolor na głowie , a problem żeby się już nie powtarzał... Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imari
Nie wiem gdzie pytać, cy w temacie dekoloryzacji czy w temacie rozjaśniania... zaryzykuję tu. Moje własne włosy z natury są żadne - taki niezbyt ciemny, szarawy blond. Miałam na to zrobione ładne, jasne pasemka. Kiedy pojawiły się odrosty, postanowiłam ufarbować wszystko na bardzo jasny blond. Mój wybór padł na essential color schwarzkopfa, odcień 205 ekstrajasny blond. Według próbnika na pudełku farba powinna załapać moje włosy... niestety kolor, który wyszedł po przepisowych 45 minutach to jakieś nieporozumienie... :( to jakaś wytarta, spłowiała miedź nie blond... wyglądam okropnie, jak miss piggy :( Dodam że pasemka pozostały bez zmian, nadal mam odrosty, tyle że na ryżym (bo to nawet nie rudy) tle... Jak się tego ryżego pozbyć? Muszę odbarwiać włosy, czy starczy położenie farby u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaFiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×